Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
dzerry napisał/a:
Czy jest jakis segment rynku, w ktorym nie konkuruja?


Tak. Sony nie robi samochodów! 8-)
 

volender  Dołączył: 15 Wrz 2008
dzerry napisał/a:
marka Samsung jest jednak o wiele bardziej rozpoznawalna niz Pentax


Kupiłbyś niwelator samsunga?

Albo co gorsza kolonoskop :mrgreen: ??

Jak patrzę na te samsungowe telefony, to nie chciałbym żeby we mnie ktoś grzebał
sprzętem tak samo sprawnym jak te telefony.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
volender, Konica Minolta przeciez nadal istnieje i ma sie bardzo dobrze w niszowym, profesjonalnym hardwarze DTP. Tak samo moze byc z Pentaksem w sprzecie medycznym i geodezyjnym.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Tak jest, drukarki, kserokopiarki, naświetlarki Minolty są wysoko cenione.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
volender ja tam mam Samsunga i780 i jestem z niego bardzo zadowolony. Ja to chyba w ogóle bardzo lubię smasunga :mrgreen: ostatnio popatrzyłem co z tym logo stoi w domu i miałem niezły ubaw lodówka, monitor, telefon, aparat, ram w kompie, ciekawe gdzie jeszcze się kryje jakiś samsungowy podzespół :evilsmile:
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Cytat
tref luz dogadają się aps-c dla amatorów będzie firmowany logiem Pentaxa, a profi średni format i FF to będzie już Samsung :evilsmile: No i co wilk syty i owca cała? :evilsmile:


E, średni będzie raczej z logiem Pentax, a nie Samsung. Bo skoro Samsung bije się z Sony, a z góry wiadomo, że alfa900 bije każdy cyfrowy średni, to im się to nie opłaca ;-)
*puf*

 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Pentagram napisał/a:
Samsung puszczając na rynek GXy identyczne z pentaxowymi K, badał pod którym logo będzie szła lepiej sprzedaż. Aby po przejęciu sprzedawać aparaty z logo, z którym lepiej się sprzedawały.

Albo zrobią jeszcze inaczej: wszystkie kompakty koncernu będą produkowane pod marką Samsung, a reszta (lustrzanki, szkła, akcesoria) będzie miała na obudowie biały napis Pentax :->
 
Krzychoo  Dołączył: 13 Wrz 2006
Najgorzej jak po tych wszystkich plotkach rok 2009 okaże się faktycznie średni dla firmy i poza aktualizacją firmware do K-M nic nowego się nie pojawi.
 
Peterka  Dołączył: 01 Paź 2008
Ja mam nadzieję na aktualizację firmware do K200D.
 
janek_wu  Dołączył: 26 Maj 2008
O nowym firmware dla K200D to trzeba zapomnieć bo to już schyłek jego produkcji.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Cytat
Ja mam nadzieję na aktualizację firmware do K200D.
A co mają poprawić w nowym oprogramowaniu?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To czego nie zrobią czyli regulacja BF/FF dla trzech szkieł.
 
Peterka  Dołączył: 01 Paź 2008
Chodzi o problem z akumulatorkami. Wiem, że są eneloopy , ale nie chce się ograniczać jedynie do tego typu. Z tego co wiem to w K-m można wybrać źródło zasilania i podobno problemu nie ma.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Peterka napisał/a:
Z tego co wiem to w K-m można wybrać źródło zasilania i podobno problemu nie ma.

Nie jestem pewny czy to nie jest zależne od sprzętu, musi być możliwość regulacji której w K200 może jeszcze nie być.
 
Peterka  Dołączył: 01 Paź 2008
Ale mogliby to sprawdzić i ewentualnie wypuścić firmware.

Poza tym moim życzeniem jest zmienienie dystrybutora (chociaż serwisu :-x ) i w końcu wyjście na rynek nowych szkiełek.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Peterka napisał/a:
Ale mogliby to sprawdzić

Oni to wiedzą

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach