mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Cytat
Pentax's board members


To mnie trochę niepokoi, ale nie jestem pewna czy dobrze rozumiem.

Proszę o kogoś bardziej rozgarniętego w bussiness english o przetłumaczenie kto zacz.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tylko tyle? Może jednak coś więcej tam naskrobali.

-----------------

A z tłumaczeniem poprzedniego linku mnie zawiedliście...
Takie pole do popisu.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Michu, do miesiąca mają się dogadać.

Tak?
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Nie, juz zaakceptowali polaczenie, realizacja nastapi za miesiac, czlonkowie rady nadzorczej Pentaxa zwolnia sie po tym czasie.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
asklop napisał/a:
W Moskwie w niedziele zapowiadaja +35 w cieniu.
No, ale nie musisz wcale siedzieć w tym cieniu.
 
Piotr G. Dołączył: 05 Maj 2006
Szanowni Państwo, czy Waszm zdaniem przejęcie "naszej' firmy przez Hoya czy jakoś tam/jak zwal, tak zwał/ będzie miało negatywny skutek dla marki'Pentax", czy może jednak NIE? Coś mnie się wydaje,że nie ma już KM, Kodak wycofuje sie z produkcji tanich kompaktów, Agfy nie ma/nazwę ktos przejął/ Czy to sen, czy jawa, niech mnie ktos uszczypnie. Co prawda złość piekności szkodzi, ale mnie to wkurza. Pozdrawiam i obyśmy nie obudzili sie z ręką w nocniku.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
.....Szopen umarl
.....Sklodowska.....
Matejko......
cholera ja tez jakos zle sie czuje.....
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak, ja to znalem z Newtonem i Einsteinem ;-) A wracajac do tematu. 31 maja ma zostac podjeta przez zarzad Pentaxa ostateczna decyzja o przyjeciu oferty Hoyi, ktora podniosla swoja oferte do wspomnianych 770 ¥ za udzial. Natomiast nie ma jednak zadnej decyzji o zmianach w zarzadzie poki co i jest to oficjalna informacja od Pentaxa. Szczegolowe informacje po angielsku sa tutaj:
http://www.bloomberg.com/...id=aGGZZoJABliQ
http://www.bloomberg.com/...id=alnP3SxwZwow
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Mam nadzieje, że to przejęcie doda Pentaxowi skrzydeł.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
awakqwq napisał/a:
Mam nadzieje, że to przejęcie doda Pentaxowi skrzydeł.
Doda właśnie się z Radkiem rozwodzi.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jak podała Agencja Reutera, planowane od końca zeszłego roku przejęcie Pentaksa przez firmę Hoya jednak dojdzie do skutku. Za całe zamieszanie związane ze zrywaniem rozmów słono zapłaci zarząd Pentaksa, który poda się do dymisji po sfinalizowaniu transakcji.
więcej:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=5908
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
Za całe zamieszanie związane ze zrywaniem rozmów słono zapłaci zarząd Pentaksa, który poda się do dymisji po sfinalizowaniu transakcji.
- a to akurat jest niepokojace...
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
Dla mnie generalnie dziwne są te insynuacje (ciekawe na jakich podstawach oparte), że Hoya po przejęciu pentaxa może zamknąć dział dslr... Jaki byłby sens kupować firmę fotograficzną, by ją zamknąć? Jeśli Hoya byłaby zainteresowana tylko patentami związanymi z rynkiem medycznym, można przecież byłoby inaczej skonstruować umowę...

Dziwne to wszystko i wcale nie służy marce, bo teraz pewnie spora grupa ludzi wstrzyma się z zakupem aparatu do czasu wyjaśnienia sytuacji a niepokojące plotki będą krążyć długo po tym, jak cała sytuacja się rozwiąże...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
zaczyna to troszkę po mnie spływać. Nie mam wpływu na żadną decyzję w Japonii, więc zostaje mi przyjąć to co się dzieje. Oczywiście chciałbym, żeby było jak najlepiej, ale tym razem chcieć nie znaczy móc.
Jeśli ktoś na górze postanowi coś, to zostaje nam tylko czekać. To troszkę podobne do oczekiwania na nową puszkę. Każdy pisze co by chciał w niej widzieć, a prawdę powiedziawszy wątpię, że ktokolwiek z Pentaka czyta fora pod kontem zebrania oczekiwań klientów. Po prostu decydent wyznacza kierunek, a reszta pracuje, żeby iść wytyczoną drogą.

Jak nam zamkną dslr i zostawią medycynę, to się trzeba będzie z bólem serca i udawanym uśmiechem na kolonoskopy przestawić. Trudno, nic nie poradzimy. Pozostaje nadzieja, że jedni oddają się w przyjazny uścisk, a drudzy chcą objąć i pogłaskać, a nie wycisnąć soki. Okaze sie...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
mnie niepokoi tylko odejscie ludzi ktorzy "zaplanowali" i wprowadzili korpusy K100D i K10D.....
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
tak, przestawimy sie na kolonoskopy - z ust mi to wyjales ( :shock: :-? )

 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
z ust mi to wyjales

l_uka, chyba Ci się dziurki pomyliły :-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jak was czytam to czuję lekki niesmak ;-)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
mnie niepokoi tylko odejscie ludzi ktorzy "zaplanowali" i wprowadzili korpusy K100D i K10D.....

Dzizas, podawalem link i podam jeszcze raz - zadne odejscia poki co nie sa planowane i to jest oficjalne info od Pentaxa a nie dziennikarska kaczka:
http://www.bloomberg.com/...id=alnP3SxwZwow
Umowmy sie, ze nie bedziemy brac plotki za pewnik, a tylko oficjalne informacje od Pentaxa, OK? ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz, - tak jest!!!!! ide wychlostac sie natka pietruszki.....

[ Dodano: 2007-05-28, 09:31 ]
cholera nie mam pietruszki.....

[ Dodano: 2007-05-28, 09:31 ]
ufff mam marchewke.... :mrgreen:
i cebulke :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach