darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
Kobiety w ciąży
Ja ostatnio nie wiem czy mi sie wydaje, czy wczesniej nie zwracalem uwagi, ale widze ze ostatnio masa kobiet jest w ciąży !

Szokenzjon ! :shock:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
darius_Er, hmm, powodów może być kilka
1. ciepło, to i kobitki odsłonięte chodzą
2. teraz kobitki w ciąży ogólnie bardziej odsłonięte chodzą, więc są bardziej widoczne, także dla fetyszystów :-P
3. kryzys to ściema, i ludzie częściej się na bobasa decydują

;-)

[ Dodano: 2009-05-11, 11:39 ]
darius_Er napisał/a:
Szokenzjon ! :shock:

ale chyba Ci to nie przeszkadza :?:
 

volender  Dołączył: 15 Wrz 2008
Może podwyższyli becikowe ;-) .
 

rafalf  Dołączył: 09 Cze 2007
volender napisał/a:
Może podwyższyli becikowe ;-) .

W Krakowie i tak już jest podwójne :)
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
opiszon napisał/a:
ale chyba Ci to nie przeszkadza :?:


Wcale a wcale mi to nie przeszkadza :evilsmile:


Fajnie przeciez jesli bedzie duzo platnikow naszych emerytur ;-)


Albo dzieciak to tez odpowiedz na kryzys; bo ten przeciez nie trwa wiecznie, a o posadke to przyszla mama nie musi sie martwic przez rok :]
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Sobie temat na wątek znalazłeś... Musisz się masakrycznie nudzić... :shock:
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
Raven napisał/a:
Sobie temat na wątek znalazłeś... Musisz się masakrycznie nudzić... :shock:


Ty chyba tez skoro w nim uczestniczysz 8-)
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
oj chlopaki, chlopaki, wyz demograficzny przelomu lat '70/'80 sie zaczal rozmnazac, to i wiecej kobitek z brzuszkiem :P, to zawsze idzie "falami" :P
poza tym zima byly problemy z dostawami gazu...
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
Cytat
poza tym zima byly problemy z dostawami gazu...


No tak to wszystko tłumaczy hehe
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
sie smiejesz, a to naukowo udowodnione, ze np. w czasach PRL okresy szczegolnie czestych przerw w dostawie energii elektrycznej maja bardzo scisle przelozenie na okresy wysokiej liczby urodzen...
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
To może i miało wpływ na ilość dzieci, ale na pewno nie becikowe - powie to każdy, kto ma dziecko i zna związane z nim wydatki...
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
U mnie w domu są trzy baby (nie licząc Kotstancji) i żadna - z tego co mi wiadomo - w ciąży nie jest. Kotstancja zresztą też jakoś nie zaciążyła.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
darius_Er napisał/a:
ostatnio masa kobiet jest w ciąży !
Owszem, ale co jeszcze zauważam, to to, że dużo chodzi potem z podwójnymi wózkami. Wysyp bliźniaków.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
darius_Er napisał/a:
Ja ostatnio nie wiem czy mi sie wydaje, czy wczesniej nie zwracalem uwagi, ale widze ze ostatnio masa kobiet jest w ciąży !

Kobieta w ciazy jest chroniona finansowo przez ciaze + okres macierzynskiego.

Dla niektorych moze to byc istotne...
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
piotr_luk napisał/a:
Wysyp bliźniaków.
In Vitro.

A takie uliczne obserwacje maja taka wartosc, jak obliczanie wskaznika inflacji na podstawie cen w monopolowym na moim osiedlu. Przeiez na dobra sprawe rodzi sie caly czas mniej wiecej tyle samo dzieci. Te kilkuprocentowe wahania w te czy we wte raczej nie daja sie zaobserwowac na ulicy.

Gdy mialem reke w gipsie i zaraz potem, mialem wrazenie, ze 1/3 ludzi ma polamane konczyny. Tak samo bylo z ciazami, gdy czekalismy na Julka. Jak ojciec kupil sobie czerwony samochod, to nagle polowa samochodow byla czerwona. Po prostu czasem mozg wychodzi nam ze standbaja z jakichs tam powodow i nagle dostrzegamy to co sie dzieje dookola, ale nie po calosci, tylko po wycinkach. Normalnie mozg nic nie rejestruje, a nawet idzie na skroty i gdy rejestracja na zywo nie jest konieczna, podrzuca nam "nagrania". Jakims cudem te ciaze Cie zafrapowaly i teraz je po prostu dostrzegasz. Wczesniej, mozg Ci je filtrowal i nawet ich nie rejestrowales.

A tak w ogole, to powinnismy codziennie zmieniac, chociaz troche, droge do pracy,dochodzic do innych stalych miejsc roznymi drogami, itp, zeby stymulowac mozg. To naprawde pomaga utrzymac sprawnosc.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
dzerry napisał/a:
A tak w ogole, to powinnismy codziennie zmieniac, chociaz troche, droge do pracy,dochodzic do innych stalych miejsc roznymi drogami, itp, zeby stymulowac mozg. To naprawde pomaga utrzymac sprawnosc.

Idę zjeść zupę nożem. A potem wyjdę z domu przez okno :-> :-P
Może następna sesja lepiej mi pójdzie :-D
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
dzerry napisał/a:
Jak ojciec kupil sobie czerwony samochod, to nagle polowa samochodow byla czerwona.

ja powiem więcej - przez pewien okres czasu, co drugi samochód na ulicy to był Ford Sierra, a potem Skoda Felicia

gorzej że Pentaxów nie zauważam :-|
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
To tak samo jak kumpel na studiach powiedział mi, że ktoś mu opowiedział o magii liczby 37 i okazało się, że od tej pory stała się dla niego bardzo znaczącą liczbą, tzn. widział ją wszędzie i we wszystkich znaczących życiowo dla niego chwilach :-)

Ja tam nie widzę znaczącego wzrostu kobiet w ciąży w moim otoczeniu, wręcz wczoraj przejeżdzałem przez miejscowość gdzie było boisko do kosza i siatkówki i nie było na nim żadnej młodzieży co świadczyło o tym, że albo siedzą przed komputerami (forum Pentaksa :lol: ) i telewizorami, albo jest tam naprawdę mało młodych ludzi.

[ Dodano: 2009-05-11, 13:13 ]
opiszon napisał/a:
gorzej że Pentaxów nie zauważam :-|

Ale czarne aparaty i owszem :-)
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
dzerry, to co piszesz jest pewnie prawdą, bo mózg filtruje sporo informacji, a ja mysle kiedy by tu sobie zostać ojcem wiec moze szukam spolecznego dowodu słuszności tych rozważań :mrgreen:

A inna sprawa, ze wyż demograficzny robi kolejny wyż :] więc to że zauważam to nie znaczy, że jestem z niesprawnym mózgiem :-/
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Te roczniki których jak sam mówisz nie widziałeś to niż demograficzny więc trudno ich dostrzec...Ja jestem osobą spłodzona właśnie na początku lat 80 i jestem z wyżu demograficznego...Wszystkie moje koleżanki są albo w ciąży albo świeżo po urodzeniu więc mnie ten fakt nie dziwi...Wyż zrodzi kolejny wyż...

[ Dodano: 2009-05-11, 13:22 ]
A tak z innej beczki to witam Cię darius_Er...Zauważam że z jednej miejscowości jesteśmy:)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach