Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Sympatyczny dodatek do Firefoxa :-)
Polecam każdemu użytkownikowi Firefox-a i Windows.
Tab Effect 1.1.
Sprawi on , że przeglądanie stron w kilku zakładkach jednocześnie staje się przyjemnością... :-)
Do wytworzenia tego efektu używa bibliotek DirectX, więc pod Linuxem nie działa.
Po instalacji w FF i jego restarcie wystarczy otworzyć kilka stron w zakładkach co na tym forum zdarza się często z powodu mnóstwa ciekawych linków i spróbować przełączać pomiędzy nimi klikając na poszczególnych zakładach.

Efekt jest świetny i się nie nudzi :-)

Pozdrawiam Marek
 
cerfes  Dołączył: 03 Kwi 2008
To sobie nie pośmigam z tym, ale widziałem filmik tego na youtube - ja mam tak z całym pulpitem i każdym oknem - nawet filmy na żywo tak możne :)
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
W Linuxie Ubuntu i włączonym Compiz, pulpit może być bardziej efektowny od tego z Windows Vista :-)

Okienka się deformują przy przeciąganiu,fajne efekty ich minimalizacji,maksymalizacji itp..

Niestety ale tego efektu w FF nie udało mi się uzyskać....
 

Canin  Dołączył: 19 Kwi 2006
Można - tylko po co?

Ale podoba mi się wątek - podsyłajcie jakieś ciekawe pluginy z których korzystacie.
Ja bym zaproponował plugin do sprawdzania pisowni - ale w międzyczasie wbudowali go przeglądarki :)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Polecam! - Linkification

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/190

(zmienia na aktywne wszystkie linki na stronie...)
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Spróbowałem i niestety nie dla mnie o-(
Może to kwestia komputera ale przy przełączaniu zakładek jest wyraźny "lag" - od kliknięcia do rozpoczęcia animacji mija jakieś pół sekundy, może nawet ciut więcej. Denerwujące, zwłaszcza jak się chce pozamykać szybko kilka zakładek - za każdym razem lag+animacja.
 
mloskot  Dołączył: 10 Mar 2008
Ja polecam PicLens (http://piclens.com/).

Używam z Safari, ale istnieje wersja do Firefox.

 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
alkos napisał/a:
Polecam! - Linkification

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/190

(zmienia na aktywne wszystkie linki na stronie...)
To prawie tak, jak w Operze bez żadnych wtyczek - zaznaczam tekst i wybieram z menu kontekstowego "Przejdź pod ten adres". :-P
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
to ja mam takie laickie pytanie - da się jakoś z klawiatury przełączać karty w firefox'ie? coś w stylu alt+tab tylko w ramach programu.
*puf*

 

nowakka  Dołączył: 22 Kwi 2006
j+ napisał/a:
to ja mam takie laickie pytanie - da się jakoś z klawiatury przełączać karty w firefox'ie? coś w stylu alt+tab tylko w ramach programu.


ctrl+tab
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
ech - wiedziałem, że to jest coś banalnie prostego... wielkie dzięki, moje życie stało się prostsze :-)
*puf*

 
danpe_
[Usunięty]
A mnie te wtyczki się nie chcą instalować - ściąga, a później wyskakuje "nie znaleziono skryptu instalacyujnego" :/
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Gwiazdor napisał/a:
To prawie tak, jak w Operze bez żadnych wtyczek - zaznaczam tekst i wybieram z menu kontekstowego "Przejdź pod ten adres"


"Prawie".


:-P

Bez tego też zaznaczam i CTRL+C, CTRL+T, CTRL+V, Enter... A tak po prostu klik kółkiem od myszki :-P
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Tab Effect 1.1, faktycznie fajny i chodzi jak złoto, jednak jak używany to FF od 15 do 20MB pamięci żre więcej ...
 

zaq81  Dołączył: 29 Lut 2008
fajny bajerek :-)
to może ktoś wie albo ma linka do zegara z visty podobno goodle coś takiego ma pod xp
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
alkos napisał/a:
"Prawie".
Toż napisałem "prawie" :-P
Wada to konieczność zanaczenia, ale potem tylko prawy gizuk, lekko w dół i lewy.
Zaleta to możliwość zaznaczenia fragmentu adresu. Czasami się przydaje. ;-)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
nowakka napisał/a:
ctrl+tab

Albo ctrl+numerek ;-) Można wtedy od razu przejść np do piątej zakładki ;-)
zaq81 napisał/a:
to może ktoś wie albo ma linka do zegara z visty podobno goodle coś takiego ma pod xp

Mówisz i masz ;-)
 

zaq81  Dołączył: 29 Lut 2008
dzięki macioh jeszcze kilka funkcji i poczuje się jak w raporcie mniejszości :-D
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Markus napisał/a:
Efekt jest świetny i się nie nudzi

Mnie strasznie drażni.
Ale i tak używam opery, więc na razie go zostawię.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
z takich bardziej praktycznych dodatków, mam pogodę na pasku.
Miejscowość wybiera się przy instalacji.

Niestety nie pamiętam jak się nazywa wtyczka.


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach