Hasek  Dołączył: 07 Lis 2007
Napinator, cyfrowo tym razem
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
dobra, poszło
no i żeby Napinator nie załamał swej teorii, to wysłałem z taśmy.. :-)
 

Smileks  Dołączył: 08 Maj 2007
poszło wczoraj ... :-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja się nie wyrobię niestety. Wylosowałem nie ten film co trzeba do wołania. Może w następnej edycji....
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Napinator napisał/a:
Moim zdaniem w regulaminie zabrakło małej uwagi - autor zdjęcia nie może głosować na swoją pracę.


A dlaczego?
 

Smileks  Dołączył: 08 Maj 2007
no własnie dlaczego? ... to może ujawnić na koniec (o ile to możliwe) kto i na które zdjęcie oddał głos? :-)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Mi tam jedyne czego brakowało w regulaminie to określenia tematyki zdjęcia - bo na tę chwilę jedynym ograniczeniem "tematycznym" jest, że ma być zrobione w weekend.. A w weekend można zrobić makro-biedronkę, widoczek, portret, street i pewnie wiele wiele innych. No i to może być rozstrzał gatunkowy, bo jak ktoś z widzów jest nastawiony na jakieś błyskotliwe sytuacje uliczne, to makro biedronki może nie docenić... :-)

No, ale zobaczymy, mi się konkurs podoba, możliwe, że będzie regularnie wyciągał nas sprzed forum w teren. :!:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
SQ6GIT napisał/a:
Mi tam jedyne czego brakowało w regulaminie to określenia tematyki zdjęcia
SQ6GIT, chyba to zdanie określa tematykę:
karmazyniello napisał/a:
pomyślcie o tym, czego robić się w weekend zdecydowanie nie powinno lub odwrotnie, co jest priorytetem powiedzmy w sobotnią gorączkę nocy
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Iza, wiem, ale cóż.. w sobotę można i sfotografować martwą naturę w stodole.. ;-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Przepraszam, mam kłopoty z siecią (czyt. iPlus jest do bani i nie kupujcie tego gówna).
Postaram się przed północą wrzucić zdjęcia jak mi transfer skoczy.
Tymczasem delektujcie się meczem bo zapowiada się zaje*%% :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach