tilt  Dołączył: 10 Maj 2006
[tilt] moje zdjęcia
To ja też kilka zdjęć pokaże. Te akurat będą z Poleskiego Parku Narodowego. Robione zestawem w stopce na Fuji Acros.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
1 dobry kadr i ładna modelka :mrgreen: , podoba się.
2 ciekawa.
Zasugeruję poćwiczenie konwersji do bw trochę za szaro, ale niezły początek mz :-B .
 

tilt  Dołączył: 10 Maj 2006
White napisał/a:
Zasugeruję poćwiczenie konwersji do bw trochę za szaro, ale niezły początek mz .

Może faktycznie nieco szaro, ale mam strasznie słaby monitor i ciężko o poprawną obróbkę. W sumie wywołanie było też takie trochę wyrównawcze (Paterson FX-39 1+14), ale teraz przerzuciłem się na Ilford PAN F zobaczymy co powychodzi...
 

wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
1 - bardzo fajne, ciekawe
pozostałe - sympatyczne widoczki, niezłe, ale nie wybitne.
 
Apazar  Dołączył: 10 Gru 2008
1 i 2 najbardziej mi się podobają. Widok na 2 ma chyba potencjał, można by coś "wydobyć" z tych mokradeł. ;-)
 

hase  Dołączył: 10 Sie 2008
Mi się nie podobają, strasznie szare, monotonne, kadry też w większości średnie.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
1. bardzo fajna.
2. też niczego sobie.
Wróć tam kiedyś o wschodzie słońca;) Może wyjść bardzo fajne zdjęcie.
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
1 do pokazania reszta do skasowania (ale się mi zrymowało :-) ) :evilsmile:
 

Rarog  Dołączył: 10 Maj 2006
G2 nieźle pocina. Foty z potencjałem. A szare bo nie ruszyłeś poziomów. Wystarczy ruszyć prawym suwaczkiem do brzegu histogramu, środkowym lewo-prawo (zgodnie z gustem), nieco wygiąć krzywą w S-kę i ...







...zdjątka nabierają rumieńców. :-> BTW małżowinka wie, że ją zamieściłeś na forum? Moja by trupem padła a ja wcześniej z jej ręki :mrgreen:
 

tilt  Dołączył: 10 Maj 2006
Rarog napisał/a:
BTW małżowinka wie, że ją zamieściłeś na forum? Moja by trupem padła a ja wcześniej z jej ręki

Aaaale oczywiście, że wie, nie miała nic przeciwko temu...
Dzięki wszystkim za krytykę :)
 

Rarog  Dołączył: 10 Maj 2006
No i gdzie więcej zdjęć? Wrzuć coś bardziej reprezentatywnego. Masz kupę fajnych. Np te z pleneru kolejowego...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach