White  Dołączył: 31 Paź 2008
Dobry wybór :-B
 
ImbirMan  Dołączył: 28 Sie 2022
Jeśli chodzi o konkretne modele, to polecam zwrócić uwagę na Lenovo ThinkPad E14, który posiada dobry stosunek jakości do ceny oraz niezawodną konstrukcję. W ramach Twojego budżetu możesz znaleźć wersję z procesorem Intel Core i5-1135G7, 16 GB RAM i kartą graficzną Nvidia MX450. Co do trackpointa, to Lenovo jest znane z dobrej jakości klawiatury z tym elementem sterującym.

Innym dobrym wyborem będzie HP Pavilion 15, który ma procesor AMD Ryzen 5 5600H, 16 GB RAM i kartę graficzną Nvidia GTX 1650. Laptop ten ma też matrycę IPS o rozdzielczości Full HD oraz wygodną klawiaturę z podświetleniem.


Mam nadzieję, że te propozycje Ci pomogą i uda Ci się znaleźć odpowiedni laptop dla siebie. Powodzenia!
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
ImbirMan napisał/a:
Jeśli chodzi o konkretne modele, to polecam zwrócić uwagę na Lenovo ........,

Czy tylko dla mnie brzmi to jak kryptoreklama?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przeczytałeś cały post? Jest tam polecany również drugi laptop innego producenta.
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
plwk napisał/a:
Przeczytałeś cały post?
To znaczy, że te linki reklamowe (i to jeszcze kompletnie niezwiązane z tematem) są OK? :-/
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Żadnych linków w tamtym poście nie widzę.

Po edycji: Wszedłem w post i faktycznie są, przepraszam były, ale na żadnym moim komputerze ich nie wyświetla.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
plwk, tej, rzeczywiście
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Generic napisał/a:
A i bezgłośny nie jest, bo wiatrak posiada. Przy korzystaniu chrome czy opery jeszcze się nie zdarzyło żeby się włączył. Przy jakiejś grze już tak.

Rewiduję moją opinię. Włącza się dziad i na przeglądarkach w losowych momentach. Mam wrażanie, że wcześniej tak nie było a ostatnio zdecydowanie częściej.
W sumie to mnie to wkurza - mógł by się cały czas kręcić na jakimś totalnym niesłyszalnym minimum. A tak to przeskok z niczego na "szszszsz" mnie wkurza.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Generic, w HP Pavilion 14 mojej żony jest ustawienie w BIOS/UEFI, ktore tym steruje. Domyślnie u niej właśnie wiatrak chodził non-stop, a że jest piskliwy, to zmieniłem na on-demand. Może u Ciebie jest odwrotnie.
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
bbartlomiej, Jasne, że jest to ustawienie. Ale nie zadowala mnie jego dźwięk kiedy jest włączony o-)
A to dziadostwo nie ma żadnej opcji sterowania prędkością wentylatora. No cóż.
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Od półtora roku mam MBA M1 (to z czasów, kiedy na allegro szło kupić nówkę za 3800) za w najtańszej wersji, trochę brakuje mi portów, narzekam na mało dla ergonomiczny interfejs MacOS i to, że po uśpieniu nie włącza się zewnętrzny ekran, ale poza tym bardzo mi się podoba - bardzo wysoka kultura pracy (dwa dni pracy po 6-7 godzin na baterii), bardzo dobra klawiatura, świetne głośniki, dobry ekran, dobra kamerka. Zacząłem szukać czegoś podobnego z Windowsem i w podobnym budżecie (~4000) w zasadzie nic znalazłem - nie jest problemem więcej ramu, większy ssd, ale podobnej klasy i podobnych proporcji matryca, podobnej klasy dźwięk i zbliżony czas pracy na baterii to już inna klasa cenowa (albo ChromeOS :-P ). Ale wystarczy zrezygnować z w miarę dobrego dźwięku, a wybór mocno rośnie :-D Na razie rozważam Acera Aspire Vero albo HP Pavilion, byle z 15 12 generacji - pierwszy ma świetne czasy pracy na baterii, ale spory podatek od bycia trochę bardziej eko, drugi w zasadzie jest OK, ale słabo radzi sobie na baterii.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach