dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Nowy Canion?
http://www.canon.com/moon/en/index.html
http://www.canon.co.uk/

5d MKII :?:

21.1 MP 1.0x
DIGIC IV
ISO 100-6400 L:50 & H:12800
5 FPS
3.2" High Resolution Screen (LCD)
19 point AF
HDMI Out
Liveview
HD Movie Mode
Viewfinder: 100% Coverage
Full weather sealing
EF Lenses only

:?:
 

callistratis  Dołączył: 31 Sie 2007
dobrze by bylo, zwykly 5d potanieje moze :mrgreen:
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
dan napisał/a:
21.1 MP 1.0x


Ja tego nie potrafię zrozumieć... Ile będzie miał RAW z takiej matrycy? 30 mb? Czy ludziom naprawdę nie wystarcza 12 mpx? Wyścig jak w kompaktach, cholera :(
Teraz to dopiero będzie szukanie szumów na ISO 51200 lub 102400...
 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
Mertz napisał/a:
dan napisał/a:
21.1 MP 1.0x


Ja tego nie potrafię zrozumieć... Ile będzie miał RAW z takiej matrycy? 30 mb? Czy ludziom naprawdę nie wystarcza 12 mpx?
Zawsze możesz robić w sRAW.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
sRAW to pies..
 

Cobretti  Dołączył: 06 Lut 2007
dan napisał/a:
http://www.canon.com/moon/en/index.html


oho, to pewnie wersja stealth, nic nie widać:-)
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
dan napisał/a:
3.2" High Resolution Screen (LCD)

dan napisał/a:
HDMI Out


Jak tak dalej pójdzie, to chyba użytkownik będzie kadrował na zewnętrznym LCD w trybie live view... Poza tym to ciekawe, jaka jest granica? Czy (a może kiedy?) wrzucą ekrany dotykowe 3,5" do lustrzanek?... :roll:
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
thrackan napisał/a:
dan napisał/a:
3.2" High Resolution Screen (LCD)

dan napisał/a:
HDMI Out


Jak tak dalej pójdzie, to chyba użytkownik będzie kadrował na zewnętrznym LCD w trybie live view... Poza tym to ciekawe, jaka jest granica? Czy (a może kiedy?) wrzucą ekrany dotykowe 3,5" do lustrzanek?... :roll:


to nie byłoby bardzo złe, dotykowy ekran. moze nie w lustrzance, ale w kompaktach by było super. przyśpieszyło by to przedzieranie się przez te cholerne tabelki i menusy.
 

nediam  Dołączył: 07 Wrz 2007
Ja chce ekran z S5 :-P
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
guerilla napisał/a:
to nie byłoby bardzo złe, dotykowy ekran. moze nie w lustrzance, ale w kompaktach by było super. przyśpieszyło by to przedzieranie się przez te cholerne tabelki i menusy.

Istnieją już kompakty z dotykowym ekranem.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
guerilla napisał/a:
to nie byłoby bardzo złe, dotykowy ekran. moze nie w lustrzance, ale w kompaktach by było super

Samsung L74 Wide
http://www.samsungcamera....2816&cat_uid=10
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
guerilla napisał/a:
to nie byłoby bardzo złe, dotykowy ekran. moze nie w lustrzance, ale w kompaktach by było super. przyśpieszyło by to przedzieranie się przez te cholerne tabelki i menusy.

Pod warunkiem że coś na tym wyświetlaczu widać, a niestety w słoneczny dzień nie bardzo, tym bardziej z całą masą odcisków spoconych palców. W teorii brzmi świetnie, ale z doświadczenia wiem że przemyślana guzikologia aparatu to podstawa. :-)
dan napisał/a:
21.1 MP 1.0x

No i zalety większych elementów światłoczułych których domeną miały być matryce FF możemy już skreślić :->
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
WuWu84,
Niekoniecznie, postep jest i moze sie okazac ze nowe 21M matryce beda sie mialy swietnie na wyzszych ASA, wystarczy zeby bylo dobrze do 1600-3200, ja w piwnicach nie robie zdjec a rozdzielczosc 20M FF to nie to co 10M APS C....
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Alek napisał/a:
rozdzielczosc 20M FF to nie to co 10M APS C....


Jak nie? Pod względem wielkości pikseli wychodzi bardzo podobnie. Czułość powinna być taka sama jeśli obie matryce zbudowane byłyby przy użyciu tych samych technologii. Niestety nikt już nie zrobi aps-c o rozdzielczości 10mpix, bo nikt by nie kupił. Ach, ten marketing :(
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
thrackan napisał/a:
dan napisał/a:
3.2" High Resolution Screen (LCD)

dan napisał/a:
HDMI Out


Jak tak dalej pójdzie, to chyba użytkownik będzie kadrował na zewnętrznym LCD w trybie live view... Poza tym to ciekawe, jaka jest granica? Czy (a może kiedy?) wrzucą ekrany dotykowe 3,5" do lustrzanek?... :roll:
Co masz do HDMI? To jest od pewnego czasu standartowe zlącze w telewizorach. Czasami wręcz nie podłączysz niczego przez Composite w nowych modelach. ;-)
A lepszy ekranik jakoś chyba też nikomu nie zaszkodzi? Zawsze można wyłączyć. :evilsmile:
 

Szprychu  Dołączył: 03 Mar 2008
Na dpreview jest specyfikacja :).
 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
dagio napisał/a:
sRAW to pies..
Możesz to rozwinąć?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
srał to pies

[ Dodano: 2008-09-17, 07:59 ]
niestety jest to szalenie ciekawa puszka
zasysam wlasnie obrazek i mam wrazenie ze canon wreszcie przestal tak ordynarnie wyostrzac obrazek :roll:
http://web.canon.jp/imagi.../sample1_e.html
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
ale price ciekawa
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Pentagram napisał/a:
ale price ciekawa
no wedlug mnie wlasnie niezbyt ciekawa

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach