Najlepszy strzał wykonał(a):
1. guerilla
12% Complete
11 (12%)
2. Elandrill
15% Complete
13 (15%)
3. SQ6GIT
4% Complete
4 (4%)
4. Synraf
8% Complete
7 (8%)
5. Smileks
1% Complete
1 (1%)
6. dagio
9% Complete
8 (9%)
7. dzerry
2% Complete
2 (2%)
8. alkos
1% Complete
1 (1%)
9. xrog
6% Complete
6 (6%)
10. Sławek-Ł
2% Complete
2 (2%)
11. Aerosault
2% Complete
2 (2%)
12. fotostopowicz
16% Complete
14 (16%)
13. karmazyniello
16% Complete
14 (16%)
14. Hasek
1% Complete
1 (1%)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Gwiazdor napisał/a:
14 zdjęć to niby mało?
Karmazyniello ma chyba zawyzone oczekiwania. Dla niego malo to bylo na przyklad 20 streetowych zdjec z jednego liceum :-)
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
W końcu wybrałem i oddałem głos.

dzerry napisał/a:
Karmazyniello ma chyba zawyzone oczekiwania. Dla niego malo to bylo na przyklad 20 streetowych zdjec z jednego liceum :-)


Sporo. Może mają tam koło fotograficzne? :roll:
 
Ynciol  Dołączył: 15 Paź 2008
Nie no chłopaki i kobietki...gratulację! Naprawde spoko. Chciałem coś wysłać ale niestety nie wysłałem a szkoda bo wiedziałbym kto napewno nie wygra hehe.

Głos oddany może do następnego konkursu...
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Napinator napisał/a:
typowo streetowych zdjęć jest bardzo mało.

no bo przecież tu nie ma takiego kryterium, że to ma być street - gdzie to wyczytałeś?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
SQ6GIT napisał/a:
nie ma takiego kryterium, że to ma być street - gdzie to wyczytałeś?

W nazwie maila :-P
 

Napinator  Dołączył: 02 Wrz 2007
SQ6GIT napisał/a:
Napinator napisał/a:
typowo streetowych zdjęć jest bardzo mało.

no bo przecież tu nie ma takiego kryterium, że to ma być street - gdzie to wyczytałeś?


nie wyczytałem, rozmawiałem na ten temat z organizatorem, który odrzucił moje pierwsze zdjęcie ponieważ nie miało ono nic wspólnego ze streetem. Zresztą to już nie ma znaczenia bo najważniejsza w tym wszystkim była, jest i będzie dobra zabawa. Czekam na kolejną edycję 8-)
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
To miał być street? Tez pierwsze słyszę :-/
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Napinator napisał/a:
rozmawiałem na ten temat z organizatorem, który odrzucił moje pierwsze zdjęcie ponieważ nie miało ono nic wspólnego ze streetem.


Tak i nie. Nie chodzi tu o to że zdjęcie ma być 100% street-owe, lecz o fakt że na zdjęciu zgodnie z tematem powinien się znaleźć czynnik ludzki, gdzie Twoje zdjęcie z kamienistej plaży we mgle nie miało nic z tym wspólnego.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
karmazyniello napisał/a:
Tak i nie. Nie chodzi tu o to że zdjęcie ma być 100% street-owe, lecz o fakt że na zdjęciu zgodnie z tematem powinien się znaleźć czynnik ludzki, gdzie Twoje zdjęcie z kamienistej plaży we mgle nie miało nic z tym wspólnego.


Odrzuciłeś zdjęcie?
Gdzie w regulaminie jest mowa o odrzucaniu prac?
Gdzie w regulaminie jest mowa o tym, że "zgodnie z tematem powinien się znaleźć czynnik ludzki"?

Coraz dziwniej na tym forum.
Fafniak organizuje konkurs a potem pisze, że wszystkie prace nadają się do kosza.
Karmazyniello organizuje konkurs, jednej pracy nie wystawia (potem się nagle pojawia), a jedną arbitralnie odrzuca.

Przestaję się dziwić nieprzychylnym opiniom, jakie krąża w sieci ostatnio o forum pentax.org.pl.
:-/
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
xrog, Fafniak miał zupełną rację. To co tam było nadawało się do kosza :shock:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
xrog napisał/a:
Karmazyniello organizuje konkurs

xrog napisał/a:
Fafniak organizuje konkurs


xrog, sam to napisales. Moim zdaniem takie jest swiete prawo organizatora. Nie myli sie tylko ten, ktory nic nie robi. Nastepnym razem Karmazyniello na pewno uniknie bledu nie dosc szczegolowego regulaminu. Wystarczy jedno zdanie - Organizator rezerwuje prawo do odrzucenia zdjecia. Takie to straszne?

xrog napisał/a:
Przestaję się dziwić nieprzychylnym opiniom, jakie krąża w sieci ostatnio o forum pentax.org.pl.
Prosze Cie.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
xrog napisał/a:
Przestaję się dziwić nieprzychylnym opiniom, jakie krąża w sieci ostatnio o forum pentax.org.pl.


dzerry napisał/a:
Prosze Cie.


Prosze cie, podaj linki.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
dzerry napisał/a:
Moim zdaniem takie jest swiete prawo organizatora.
Właśnie też chciałam to napisać. Nikt z nas nie jest tu specjalistą od regulaminów konkursowych, a poza tym to wszystko jest przecież zabawą, po co tak poważnie do tego podchodzić :?:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
xrog napisał/a:
Przestaję się dziwić nieprzychylnym opiniom, jakie krąża w sieci ostatnio o forum pentax.org.pl

Podaj linki do tych nieprzychylnych opinii.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
jorge.martinez napisał/a:
xrog napisał/a:
Przestaję się dziwić nieprzychylnym opiniom, jakie krąża w sieci ostatnio o forum pentax.org.pl

Podaj linki do tych nieprzychylnych opinii.


te chłopaczki co ostatnio dostały bany przy okazji wątków o k-7 piszą po różnych portalach jakie to tutaj kółka adoracji panują etc.
 

Hasek  Dołączył: 07 Lis 2007
xrog, spokojnie... karmazyniello, pierwszy raz organizowal konkurs wiec ma prawo do bledow... Chodzi o dobra zabawe i o to, zeby ludzi rozruszac do dzialania..., a nie o to co jest, a czego nie ma w regulaminie...
I zamiast obrzucac kogos miesem powinnismy podziekowac karmazyniello, jak i Fafniakowi za to, ze sie staraja

A jak komus nie pasuje atmosfera panujaca na tym forum, to niech go nie czyta, prosta sprawa...
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Gratuluję autorom wszystkich 14 zdjęć, poziom konkursu jest faktycznie bardzo wysoki.
 

wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
xrog napisał/a:
Przestaję się dziwić nieprzychylnym opiniom, jakie krąża w sieci ostatnio o forum pentax.org.pl.


Eeeee.... a kogo obchodzi, co tam wypisują o naszym forum gdzie indziej?....

Autorom konkursów gratuluję chęci zrobienia czegoś, autorom zdjęć gratuluję niezłych prac... Malkontentom proponuję zorganizować coś samodzielnie.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
guerilla napisał/a:
xrog, Fafniak miał zupełną rację. To co tam było nadawało się do kosza :shock:


Nie o to chodzi, ale cóż może o tym wiedzieć posiadacz czerwonej wstążki za publiczne znieważanie.

[ Dodano: 2009-05-29, 18:25 ]
wojtek_c napisał/a:
Eeeee.... a kogo obchodzi, co tam wypisują o naszym forum gdzie indziej?....


No fakt, co to kogo obchodzi jaką ma opinię.

[ Dodano: 2009-05-29, 18:26 ]
dzerry napisał/a:
xrog napisał/a:
Karmazyniello organizuje konkurs

xrog napisał/a:
Fafniak organizuje konkurs


xrog, sam to napisales. Moim zdaniem takie jest swiete prawo organizatora. Nie myli sie tylko ten, ktory nic nie robi.


Chcesz powiedzieć, że świętym prawem organizatora konkursu jest robić co się mu żywnie podoba z pracami uczestników konkursu?

[ Dodano: 2009-05-29, 18:31 ]
alkos napisał/a:
xrog napisał/a:
Przestaję się dziwić nieprzychylnym opiniom, jakie krąża w sieci ostatnio o forum pentax.org.pl.


dzerry napisał/a:
Prosze Cie.


Prosze cie, podaj linki.


Fafniak bodajże brał udział w dyskusji na ten temat na optyczne.pl, faktycznie chodziło zamieszanie z wątkami o K7.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
xrog napisał/a:
Chcesz powiedzieć, że świętym prawem organizatora konkursu jest robić co się mu żywnie podoba z pracami uczestników konkursu?
xrog, zly dzien dzisiaj masz? Organizator wymysla sobie konkurs, okresla temayt, rozwija go w opisie, wiec chyba logiczne jest, ze ma prawo nie przyjac pracy, ktora poza tak okreslone ramy wykracza. Co w tym takiego strasznego? Gdybys zorganizowal konkurs na najlepsza makrofotografie, a ktos by przyslal portret, to tez bys powiesil taka prace pod glosowanie? Karmazyniello nie pomyslal, zeby dodac taki punkt do regualminu, ale przeciez nie ze zlej woli. Matko. Przeciez to jest zabawa i calkowicie oddolna inicjatywa. Czepiasz sie xrog, bo nawet osoba najbardziej zainteresowana zdaje sie nie widziec w tej systuacji problemu.

xrog napisał/a:
fakt, co to kogo obchodzi jaką ma opinię.
Wiesz, opinie skrzywdzonych trolli jakos mnie niewiele obchodza.

[ Dodano: 2009-05-29, 18:37 ]
xrog napisał/a:
faktycznie chodziło zamieszanie z wątkami o K7.
No i wszystko sie zgadza. Te niepochlebne opinie wyrazal gosc, ktory dostal bana za zalozenie czwartego tematu o K-7 po tym jak wszystkie poprzednie zostaly usuniete.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach