andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Termin nadsyłania prac minął a w dalszym ciągu nic nie widać.Chętnie zobaczę.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
andrzejb, prace w albumie już są, tylko na razie głosować się nie da.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
plwk napisał/a:
Miały być udostępnione wszystkie naraz po upłynięciu terminu nadsyłania. Gdyby były widoczne od razu to nadsyłający wcześniej byli by w jakiś sposób uprzywilejowani.

No to by było jakoś logiczne. Ale termin nadsyłania prac był wyraźnie określony. Zaś pokazano zdjęcia, które wpłynęły poza terminem (znaczy przed 30.06). I to zanim termin nasyłania zdjęć upłynął. A potem dopiero pokazano te trzy, co wpłynęły w terminie.
Teraz nie wiadomo, czy te, co zostały nadesłane przed datą przysyłania zdjęć (i zostały pokazane najpierw) mają brać udział w konkursie, czy są z przyczyn formalnych zdyskwalifikowane. I czemu je pokazano wcześniej. I czy w ogóle ten konkurs jest, czy nie, bo oceniania/glosowania też nie ma. To się jakoś kupy nie trzyma :-/
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
matb, siejesz panike :)
Termin nadsylania byl przez miesiac do 30.06. Wczesniej wyslane zdjecia byly pokazane dopiero 30.06. Moze mogli troche poczekac i pokazac 1.07 zeby wszyscy wyslali ale troche pospieszyli.
Poza tym i tak nie mozna glosowac. Jesli bedzie mozna glosowac to nikt tego nie bedzie robil. Pomimo ze 3 zdjecia dotarly jak juz galeria byla ujawniona to z glosowaniem rusza wszystkie razem. Bardziej to jest do zabawy wiec nie ma co sie stresowac ;)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
matb, pisałam na poprzedniej stronie, że dam znać trefowi, żeby odblokował głosowanie. Jak tylko będzie na forum, to to zrobi.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
grabber napisał/a:
Termin nadsylania byl przez miesiac do 30.06.

Fafniak napisał/a:
Data nadsyłania prac - 30.06.2009

Nic nie ma o miesiącu. Jest podany konkretny dzień, w którym należało przysłać zdjęcie. Skoro konkursodwaca tak ustalił punkt regulaminu (zresztą w sumie jedyny tak konkretny), to widać jakiś cel mu w tym przyświecał i jakaś idea w tym jest, nieprawdaż? Mnie tam rybka, ale to chyba trochę nie fair byłoby zmieniać regulamin po fakcie tylko dlatego, że większość osób go nie przestrzegała.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
matb, myślę, że Fafniakowi chodziło o termin, a napisał niefortunnie data, skoro zaakceptował prace, które przyszły wcześniej. Podejrzewam, że opublikował wczoraj wszystko, bo dzisiaj rano miał wyjeżdżać i nie mógłby tego zrobić dzisiaj.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Kochani.... jak czytam te teksty to mi rece opadaja (Iza, grabber, nie pisze tu o was) Patrzac na wyniki konkursu (prace/ilosc) rece mi opadaja.
To wlasciwie ostatni post - moze jak odpoczne od forum to mi troche przejdzie narazie rzygam jak czytam niektore wypowiedzi.
Mialem jeszcze cos napisc w temacie 2ka prostestuje, ale nie chce mi sie juz- chcialbym konkrety napisac, ale nie moge (internet to medium w którym nic nie ginie)
Skontaktuje sie z trefem - moze podejmie sie wyslania do zwyciezcy aparatu ME +lampy blyskowej
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
Fafniak, doskonale Cię rozumiem
zdecydowanie za dużo gadania (bezsensownego często) za mało zdjęć.
ale nie poddawaj się :-B
odpocznij od nas i wróć z nowym pomysłem na konkurs;)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Mi się jakoś odechciało wysyłać czegokolwiek, kiedy się dowiedziałem że zdjęcia z poprzedniego konkursu Fafniaka to gówno totalne i nie powinno się ich nawet kotu pokazywać, może nie były za dobre, ale też na forum nie siedzą sami profesjonaliści (poprzechodzili na Nikona i C :-P ).
 

FotoPepe  Dołączył: 13 Kwi 2008
blanchet napisał/a:
za mało zdjęć.

A mi Fafniak powiedział że za dużo ich wysłałem :-P ;-)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Fafniak, w sumie nie moja sprawa, bo z przyczyn czasowych nie dałem rady wziąć w konkursie (a chciałem bardzo), ale wg mnie w ten sposób nie zachęca się ludzi do czegokolwiek na przyszłość. Nie będę cytował, co piszesz, myślę, że wiadomo, co mam na myśli.

Bardzo dobrze podsumował to Eldred. Wypowiedzi tego typu są wg mnie demotywujące. Ludzie nadsyłają prace, jakie potrafią i czują w danym momencie. Można:
1) albo ich pochwalić, że nadesłali, wykazali wysiłek, mozna też podpowiedzieć co zrobić, by prace lepsze były
2) albo można powiedzieć, że są gówno warte i skupić się na tym.

Nie wiem jak innych, ale mnie motywuje podejście nr 1 bardziej niż podejście nr 2.
Potraktuj to jako moje zdanie, nie mam zamiaru Cię pouczać, jedynie po przyjacielsku z boku podam swoją uwagę, jak to widzę.

PS. Uważam, że temat tego konkursu był super i naprawdę bardzo mi było żal, że nie wezmę udziału. Nawet jeszcze 30.06 chciałem coś z szuflady znaleźć, ale nie miałem ze sobą dysku, musiałbym nadesłać 1.07, a to po terminie. Przy powtórce konkursu na tę modłę chętnie wezmę udział.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach