Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Arti napisał/a:
Wydaje MI się, że granica pomiędzy pytaniem sprzętowym, a problemem ze sprzętem jest strasznie cienka i płynna.
Zgadza się, doświadczyłem tego przy przenoszeniu wątków.

Arti, spróbować nie zaszkodzi. Tylko ten się nie myli, kto nic nie robi. Wątki będą odpowiednio otagowane, i jak się formuła nie sprawdzi, nie będzie dużego problemu z ich przeniesieniem w dawne miejsce.

Daj nam szansę.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
bEEf, żeby nie być gołosłownym:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=10562
Czy to nie podpada pod "problem"?
Nie czepiam się, po prostu chcę znać Twoje zdanie.

[ Dodano: 2009-06-04, 16:02 ]
Jarek Dabrowski napisał/a:
Daj nam szansę.


Spoko.
Tylko naprawdę nie rozumiem, dlaczego czyjeś wątpliwości są odbierane jako atak.
I nie rozumiem, czemu tyle poważniejszych problemów, pomimo ich wskazania palcem, propozycji itp jest zlewanych... nawet bez słowa.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Arti, dzięki.

Musiałam to przeoczyć.

Skoro Ci tak dobrze idzie, to moze przelec po reszcie z tych niecalych 5000 watkow i wylap te, ktore moglismy jeszcze przeoczyc? Bardzo Cie prosze, co?

Jak juz zrobisz liste - przeslij mi ja na PW - poprzenosze i otaguje.

Głownym zalozeniem dzialu bylo to, aby problemy nie mieszaly sie ze sprawami technicznymi w czasie przeszukiwania forum.
Naprawde sadzisz, ze ktokolwiek zanim zalozy watek o problemie zechce przeszukac ten dzial? Bo ja doskonale wiem, ze nie. Nie po to zostal on stworzony.
Czesc osob bylo nawet za wygaszaniem np. po pol roku watkow.

Mam dla Ciebie dobra wiadomosci - za niedlugo ruszy projekt zebrania wiedzy forumowej w jednym miejscu - w koncu bedziesz mogl sie wykazac nie tylko swoim malkontenctwem, ale rowniez swoja pomyslowoscia i pracowitoscia.

Inni chetni zreszta tez.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Arti napisał/a:
bEEf, żeby nie być gołosłownym:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=10562
Czy to nie podpada pod "problem"

Oczywiście, właśnie takie przenosiłem. To akurat, jak Mygosia napisała, przeoczenie.

Szczerze mówiąc, akurat ja większego kłopotu z rozróżnieniem "problem" a "pytanie" nie miałem. Zaledwie kilka tematów na blisko 40 stron spowodowało u mnie dłuższą zadumę. To już trudniej czasem odróżnić OT od postu w temacie wątku niż pytanie typu "mam problem - pomóżcie" od innego.

Co jak co, ale akurat dział "problem ze sprzętem" na pewno nie cierpi na problem z określeniem tematów, jakie powinny się w nim znaleźć.
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
Przepraszam za pytanie, ale czy coś mi się skopało czy w tym dziale nie można zmieniać swoich postów? "Nie możesz zmieniać swoich postów" kiedy w innych mogę. ?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Po 24h od napisania nie mozesz zmieniac swoich postow nigdzie.

Czyzbys mowil o nowszym poscie?
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
mygosia, mówię o postach napisanych choćby 30 sekund temu... W tym dziale nie mogę żadnych, i jak widzę nie tylko ja.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
darkduch, oki. Przekaze adminom, ze error jest :-)
 
koltom777  Dołączył: 05 Sty 2010
Moze by dodać tag [K-x] jak widać na forum jest on coraz bardziej popularny. A kategorie obiektywy moze podzielić na producentów lub zastosowanie zoom, stałka to tylko takie moje propozycje nowego forumka
 
Opty  Dołączył: 14 Lut 2010
Nie moge się tu rozpoznac czy własciwie się tu wpisuje.
***
Jaka jest opinia/sytuacja na temat serwisu pentaxa. Jest siec czy jeden na Polske? Usuwaja usterki sprawnie czy długo i uciążliwie?

Nie wiadomo jaka jest usterkowosć np. takiego Kx. Wszystko pieknie gdy działa poprawnie ale jak przestanie? Słyszałem o serwisach niektórych marek fatalne opinie.

Pozdrawiam Opty
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Opinie są różne , jedni chwalą inni przeciwnie http://pentax.org.pl/view...r=asc&start=440 . Co do awaryjności Kx-a to chyba nie odbiega od średniej krajowej , kilka usterkowych jest opisanych na forum , o nienaprawionym/niewymienionym nie słyszałem . Na zapas nie ma się co martwić , tym bardziej że gwarancja 2 letnia .

 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Opty, wystarczy wpisać apollo do szukajki i dostaje się całe mnóstwo wątków, np. taki:
http://pentax.org.pl/view...ighlight=apollo
 
Opty  Dołączył: 14 Lut 2010
Nie wiedziałem ze trzeba wpisać Apollo. Poczytałem sobie. No proza zycia. Chyba słaby ten serwis. 14 dni naprawa to znaczy zę zawaleni robotą. Nie wiadomo co robić. Kupować nie kupować? Loteria.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Opty, prosze kontynuowac ktorys istniejacy watek, a nie pisac w tym watku o Apollo.

Instrukcje obslugi wyszukiwarki masz w mojej stopce.
 

Nazwany  Dołączył: 31 Lip 2008
Pytanie retoryczne
Czy o problemach ze sprzętem innych marek można pisać w tym dziale?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nazwany napisał/a:
Czy o problemach ze sprzętem innych marek można pisać w tym dziale?
Jeśli to sprzęt fotograficzny, to w "Innych Systemach". Jesli to sprzęt AGD, to w "Szybkich pytaniach".
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Nazwany, a jeśli emocje, to w rozterkach miłosnych.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach