mertel  Dołączył: 17 Gru 2008
Vivitar V3800N
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
Cytat
Pentax K-mount all-manual SLR

Ciekawe :-) Więc info powinno być w wątku "Korpusy analogowe".
 

baqers  Dołączył: 10 Kwi 2008
Ja mam V2000 , w pełni manualny, uwielbiam go, jest dla mnie kwintesencją potrzeb. FF, wieelki wizjer i pomiar światła z bagnetem K :D
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
ja do wczoraj miałem V6000, dokładnie to co piszesz, ze 20 lat mi służył i kosztował kiedyś dwie wypłaty..., wizjer naprawdę fajny
 
arawicz  Dołączył: 11 Mar 2007
Re: Vivitar V3800N
mertel napisał/a:
Ktoś już ma i używa?
http://fotoblogia.pl/2009...daka-analogowe/
http://fotoamatorszczyzna...o-sie-stac.html


ojej, dzięki za linkowanie ;)
V3800N chodzi jak złoto. A ten dźwięk migawki...
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
Fajny pomysł na produkcję nowych lustrzanek analogowych. Trochę tak jak z winylami - po okresie zachłyśnięcia się cyfrowym brzmieniem i wygodą wielu ludzi wraca do czarnej płyty, dlatego wiele albumów wydawanych dziś jest także w wersji analogowej. Fajnie byłoby pójśc do sklepu i kupić np. nowiutkiego LXa. Z1-P albo Mz-Sa.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Cytat
Fajnie byłoby pójśc do sklepu i kupić np. nowiutkiego LXa. Z1-P albo Mz-Sa.

Tylko czy taka produkcja "limited" nie spowodowała ,że ceny tych korpusów byłyby jak "leica limited" :?:
 

baqers  Dołączył: 10 Kwi 2008
No właśnie wyszła jakaś analogowa puszka z bagntem F. Chińska 8-) Heh, ~950 zł. Ktoś chętny?
 

mertel  Dołączył: 17 Gru 2008
Dlatego też się zainteresowałem tym aparatem, wygląda na to że jest to całkiem nowy model.
Spodziewałem się albo bardziej miałem nadzieje że analogi wrócą, napewno nie w takiej skali jak dawniej ale może za jakiś czas każdy z obecnych producentów będzie miał w ofercie choć jeden model lustrzanki analogowej w ofercie. Sporo osób nadal używa analogów i wygląda na to że będą używać nadal, otwiera się więc mała nisza rynku.

arawicz a proszę bardzo, może wrzucisz więcej jakiś sampli?

Wprawdzie wygląda na to że w najbliższym czasie nie szarpnę się na nowego analoga ale może za jakiś czas.
 
arawicz  Dołączył: 11 Mar 2007
mertel napisał/a:
arawicz a proszę bardzo, może wrzucisz więcej jakiś sampli?


tak, wrzucę... wrzucę... cierpliwości :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach