hasos  Dołączył: 09 Kwi 2009
pilot do K-M
mam zamiar kupić pilota do k-m, nie koniecznie oryginalny. chciałbym by miał funkcję zdalnego spustu migawki (jak to pilot - wciskam guzik, robi zdjęcie), ale i taki by działał z czasem bulb - tak że wciskam, trzymam ile chcę, i jak puszczę to robi fotę ;-) . polecicie coś?


znalazłem coś takiego, ale chyba z km nie współgra.

http://allegro.pl/item667...k10d_k110d.html
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dlaczego z K-m miałby nie współgrać :?: Czy dlatego, że nie został wymieniony na długiej liście ;-)
 
hasos  Dołączył: 09 Kwi 2009
skoro nie wymieniono, to myślałem, że nie. czyli rozumiem, że jeśli jest pilot f, to działa z każdym pentaxem?

przy okazji zapytam o kwestię związaną z pilotem i bulb. km ma wstępne podnoszenie lustra. jednak trwa to 2 sek. i aparat robi zdjęcie. jak można użyć wstępnego p.l. przy czasie bulb? czy jest w ogóle taka możliwość i potrzeba?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
hasos napisał/a:
czy jest w ogóle taka możliwość i potrzeba?

Możliwości nie ma, potrzeby też nie widzę. Czas zaniku drgań w ogólnym czasie naświetlania będzie pomijalnie mały.
 

CocoChanels  Dołączył: 03 Lip 2009
pilot do KM
slyszalem ze mozna wgrac na telefon program ktory odzilowywuje na telwizor jak zwykly pilot. jezeli tak to mam pytanie . czy mam wystrczajaco dobra irde ? i wogule gdzie mozna ten program sciagnac , jak mozecie to podajcie link . plx

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach