luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
[lens] Sigma 18-50 DC 3.5-5.6
Witam. Czy ktoś posiada owe szło? Jest w stanie podesłać sampelki, czy opisać jak się sprawuje.

Czy ta sigma, jest ostrzejsza od kita I?
 

rbucz  Dołączył: 01 Gru 2006
Gdzieś czytałem ze straszna kicha ale nie pamiętam szczegółów. Jak zmieniać kita, to na coś jaśniejszego lub dłuższego, bo w swojej klasie trudno znaleźć mu godnego rywala.
 

schwefel  Dołączył: 17 Gru 2007
Nie ma szans żeby ta Sigma była ostrzejsza.
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Kit jest ostrzejszy po przymknięciu od Sigmy 17-70 więc nie sądzę żeby jakieś budżetowe kundelki miały z nim jakiekolwiek szanse ;-)
 

wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
zupełnie nie widzę sensu takiego szkła w naszym systemie ;-) W kicie może brakować długości/szerokości, może brakować światła, ale w tych parametrach ta sigma jest taka sama, jeśli nie gorsza. A pod względem ostrości kita po przymknięciu trudno przeskoczyć. Biorąc pod uwagę, że kit I chodzi za 80zł, nie chciałbym tej sigmy nawet za darmo - bo po co?....
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
wojtek_c napisał/a:
Biorąc pod uwagę, że kit I chodzi za 80zł, nie chciałbym tej sigmy nawet za darmo - bo po co?....

Ja bym wziął. Zawsze chciałem rozkręcić obiektyw a szkoda mi 30zł na Heliosa :-P
 

capo_  Dołączył: 15 Cze 2008
Re: [lens] Sigma 18-50 DC 3.5-5.6
luhso napisał/a:
Witam. Czy ktoś posiada owe szło? Jest w stanie podesłać sampelki, czy opisać jak się sprawuje.

Czy ta sigma, jest ostrzejsza od kita I?


KIT Pentaxa jest jednym z najlepszych szkieł podstawowych na rynku, więc spytam retorycznie: po co kombinować?
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
jak juz chcesz kombinować to sobie kup kit II

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach