geeker84  Dołączył: 30 Mar 2009
  Ciekawa książka
http://www.empik.com/szcz...,prod12150177,p
Serdecznie polecam tę książkę. Jeszcze jej nie czytałem ale w najbliższych dniach ją dostanę. Została napisana przez moją koleżankę z podstawówki, która w wieku 18 lat dostała wyrok: stwardnienie rozsiane- choroba atakująca mózg; tworzy w mózgu dziury, powoli atakując poszczególne ośrodki sprawności organizmu. Po długiej i bolesnej walce o lek ratujący życie, udało Jej się wywalczyć kuracje, która hamuje rozwój choroby i przedłuży jej życie.
Dorota od początku się nie poddawała i swoim optymizmem pocieszała zrozpaczonych bliskich i znajomych. Pamiętam swoją reakcję, jak w lokalnej telewizji usłyszałem wiadomość o koncercie charytatywnym na rzecz ratowania jej życia... dla mnie to był szok, choć można powiedzieć, że jestem tylko kolegą a nie rodziną. Od zawsze była pełna życia i optymizmu co pozwoliło Jej przejść przez kryzys i dało siłę do "normalnego" życia. Mimo poważnego stanu zdrowia i kilku kryzysów i pobytów w szpitalu studiowała, pracowała i starała się nie dać zdeptać.
Teraz swoją walkę życia opisała w książce.
Jeśli macie ochotę przeczytać biografię walki o ŻYCIE i w prosty sposób wspomóc w tym starciu to zachęcam do przeczytania i posiadania własnego egzemplarza.

Intencje tego tematu nie są komercyjne, jedynie chcę pomóc a razem możemy zdziałać wiele!

 

^mmm^  Dołączył: 04 Paź 2006
link nie bangla
 

geeker84  Dołączył: 30 Mar 2009
Już wszystko działa jak powinno.
Dzięki
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
geeker84, zmien stopke, bo dostaniesz wstazeczke. Chyba, ze masz zalatwione z Kolorowymi.
 

geeker84  Dołączył: 30 Mar 2009
OOOJJJJJ... zmieniłem. Dlaczego tak reagują? Najpierw wstawiłem ten temat na giełdę, to wywalili bo takie się uzgadnia a to przecież nie komercja a zwykła ludzka życzliwość i chęć pomocy.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
geeker84, jak sie mowi: Dura lex, sed lex.

Ogloszenia na gieldzie dotycza przedmiotow sprzedawanych przez Ciebie i w Twoim posiadaniu.

Stopka... To dobrze, ze chcesz pomagac, ale pomysl sobie co by bylo jakby zaledwie polowa forowiczow umiescila tego typu reklame w stopce. Jak sadzisz - po jakim czasie ludzie zaczeliby naduzywac tej mozliwosci... ?

Sadze, ze osobny watek wystarczy - jesli ktos sie zaloguje na forum, to zauwazy.
 

geeker84  Dołączył: 30 Mar 2009
Wiem, że mogłoby tak być ale znam Dorotę i pamiętam przez co przeszła, na początku starałem się pomóc ale spotkałem się z niechęcią ludzi, którzy jedną swoją decyzją i bez żadnego wysiłku mogli zmienić i uratować jej życie. Dlatego staram się promować jej książkę i w taki sposób Jej pomóc bo wierzę, że niewielkim wysiłkiem większa grupa ludzi (jakim jest m.in. nasze forum) może zdziałać wiele.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Książka w EMPIK'u dostępna tylko na zamówienie przez internet, po tym odbiór w sklepie lub na wysyłkę.
Pozdrawiam i jeszcze raz polecam.

[ Dodano: 2009-07-30, 22:31 ]
Widzę, że sporo osób zajrzało na ten temat. Ciekawy jestem czy przeczytaliście całość czy myśleliście, że chodzi o książkę foto. Proszę napiszcie czy ktoś zamierza ją kupić. Ja wciąż czekam na swój egzemplarz.
Miłego czytania

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach