Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
PILNIE potrzebuje sterowników do płyty głównej.
Witajcie ;)

Poratujcie prosze. Nie moge znalezc sterowników do plyty glownej (chodzi o chipset, internet zintegrowany i dzwiek)
Płyta to foxcon (winfast) n570 sli. Taka płytka główna. No googluje googluje i nic... Bardzo proszę o pomoc bo sprawa jest dość pilna :roll:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008

 
Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
opiszon, :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B
Jestem bardziej ślepy w tych googlach niż myślałem... :roll:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Przemekbelch, proszę bardzo, ale uprzedzam że coś serwer foxconna kuleje, i nie mogłem wyciągnąć linka do driverów do mobo, dlatego podałem tylko bezpośredniego linka do driverów od karty muzycznej i linka do ogólnej strony żebyś mógł ewentualnie później spróbować
 
Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
Jeszcze mam pytanie, właśnie znalazłem tutaj coś takiego :
http://www.nvidia.pl/obje...p_15.25_pl.html
Czy te się nadadzą zamiast tych ze strony foxonna? Bo tamte są z lutego 2008, a te na nvidii są z marca tego roku. Może jakieś nowsze czy coś? Pytanie czy zatrybią?

[ Dodano: 2009-07-23, 14:39 ]
opiszon, jeszcze raz dzięki! U mnie serwer foxconna działa i pobieram właśnie sterowniki muzycznej po odnalezieniu w 1 Twoim linku. Tylko jedynie się zastanawiam co z tymi systemowymi ?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Przemekbelch, możesz bez problemu aplikować nforcy ze strony nvidii, powinno zabanglać, co przy okazji rozwiąże ci problem
Przemekbelch napisał/a:
zastanawiam co z tymi systemowymi ?


:-)
 
Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
opiszon, wielkie dzięki! :-B
Zassałem sterowniczki z nvidii i muzyczne z linku od Ciebie. Za godzinke biore się za formata i okaże się czy to zaprądzi czy też jakieś problemy będą :lol:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Przemekbelch napisał/a:
zy to zaprądzi czy też jakieś problemy będą :lol:

ee tam, będzie działać, a jak nie będzie działać, to system i tak będzie działać, więc zawsze będziesz mógł co innego zassać :-)
 
Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
opiszon, tak, tylko bez sterowników internet nie chodzi :D Bo nie ma zainstalowanej obsługi zintegrowanej sieciówki.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Przemekbelch, aaaa, no to ból :-)
to ściągnij sobie zawczasu cały internet i po kłopocie :-P

ja nie mam tego problemu, bo w stacjonarnym którego używam mam LANa na PCI i sterowniki leżą sobie ładnie na dysku w razie czego

nie doszedłem jeszcze do tak nowoczesnej technologii jak karta LAN zintegrowana na płycie głównej :-P
 
Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
Hehe ;-) Dzieki za rady :-> No to biore się do roboty...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach