Amens  Dołączyła: 06 Wrz 2009
[Amens]- kilka prac...
1.

Obrazek

2.
Obrazek
Sigma 135mm,2.8 +pentax k100d super.
3.

Obrazek
4.
Obrazek

5.

Obrazek
6.
Obrazek



Kilka takich, z których jestem zadowolona... Czekam na krytykę. Więcej zdjęć:
www.amens.digart.pl
www.amens.maxmodels.pl

 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Poczytaj i zastosuj: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=6933 W szczególności zrób tak,żeby nie trzeba było klikać po zdjęciach.Te trzy pierwsze dobre.



Pokazałem jak można to zrobić,później usunę.
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
2) mi się baaaaardzo podoba :) :)
I modelka i kadr ;)
Na 3) też przyjemnie się patrzy :]
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
sliczna masz modelke. Udany debiut w dziale ;-)
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Witaj ;-)
1. Nie podoba mi się stylistyka, poza modelki światło, wiele szczegółów utonęło w czerni.
2. Moim zdaniem najlepsze. Niestety psuje je flara, która bardzo skutecznie odciąga mój wzrok od tego co najważniejsze.
3. Nie umiem otworzyć.
4. Kadr nawet OK. Szkoda uciętego wejścia do budynku i obciętej głowy gołębia, matka z dzieckiem też moim zdaniem zbyt blisko krawędzi kadru. Niebo bez szczegółów, no ale nie ma go zbyt wiele. Podpis na środku fotografii to nie jest zbyt dobry pomysł :)
5. Nie umiem otworzyć.
6. Bardzo dobre, ale totalnie brakuje kontrastu. Podciągnij trochę a będzie pikne zdjęcie.
Podsumowując masz oko, z całą pewnością będzie z Ciebie dobry fotograf :)
Pozdrawiam.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
1.Poza raczej przypadkowa,za ciemne.
2.Za martinnezzz, najlepsze jednak flara przeszkadza.Już je widziałem :-) .
3.Kadrowo OK,dobry portret.
Zdjęcia są bez obróbki czy celowo utrzymałaś taką miękką tonację?Masz oko,czekam na kolejne.
 

Amens  Dołączyła: 06 Wrz 2009
CZ. 2.
Zdjęcia są z delikatną obróbką, ale ja ogólnie staram się robić naturalne zdjęcia, nie grafiki. Co do pierwszej foty, poza pozowana -nieprzypadkowa, ale miała na takową wyglądać więc się udało;) Ciemne? Cóż, lubie takie:)

7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.

/wielkość typowo digartowa...[/u]

[ Dodano: 2009-09-15, 19:43 ]
15.
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Nie za bardzo wiem co na tych fotach chcesz pokazac.

7. Czyli "sredniowieczne" grafitii + ksiezniczka w wiezy.Ani kamienie nie wpadaja w oko, ani ksiezniczki nie widac. Calosc bez sensu( za duzo glazow -za malo baby + pismo obrazkowe z XX wieku)= do kosza.
8. Hmmm- moglo by byc - gdyby Pani miala dluzsze mmm( qrcze- nie wiem jak to sie nazywa - ponczochy?) . Tlo troche razi ( rdza) . Uda odwracaja uwage od ladnej buzi. 3+
9. Ciemny banal. Moze sama miejscowka robila wrazenie wzrokowo-sluchowe. Na fotce tego nie czuc. Moglas bardziej wydluzyc czas -by uwidocznic ruch wody.
10. Drzewo -to widze- i co jeszcze mam zobaczyc?
11. Nie rozumiem przeslania.
12. Reklama zakladow produkujacych sztuczna bawelne czy Polifarbu Cieszyn? Jesli tak -to moze byc- jesli to ma byc modelka w czerwieni i bieli -to porazka- za duzo dolu - za malo Jej. Twarz ucieka w kosmos. Parasol groteskowo maly i niczemu nie sluzacy _ tlo ( budynek - nietrafione - za duzo - prostych i ukosow)
13. Jednak kochasz mury. Fakt - ciekawa struktura - i modelka jako daleka wisienka nie do zjedzenia wzrokowego.
14. Gruszka beztalkowa - w cenie 13zl do nabycia w kazdej aptece.
15. Sympatyczne
;)
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Blesso napisał/a:

8. Hmmm- moglo by byc - gdyby Pani miala dluzsze mmm( qrcze- nie wiem jak to sie nazywa - ponczochy?) .


Tu to się nie zgodzę,jest dobrze.
Amens gdybyś rzucała zdjęcia sesjami lepiej by było widać Twoje zamiary.Wrzucenie kilku modelek+przyroda+krajobraz robi bałagan.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Blesso napisał/a:
qrcze- nie wiem jak to sie nazywa - ponczochy?

kabaretki moj drogi, kabaretki :P
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Blesso napisał/a:
14. Gruszka beztalkowa - w cenie 13zl do nabycia w kazdej aptece.
śmieszne ale to na 99% owady nad jeziorem a nie paprochy na matrycy.
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Ad 8. To są pończochy samonośne i takie mają być ani krótsze ani dłuższe :-)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Amens, dodam tylko że jak na początek jest lepiej niż dobrze :-D
No i zapraszam na spotkania lubelskich pentaksiarzy ;-)
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Za Blesso z tym że na ostatnim nietrafiona obróbka do BW. Szaro i mydlano - zdejmowałaś szumy ?
 

Amens  Dołączyła: 06 Wrz 2009
Cóż za sympatyczna dyskusja na temat pończoch samonośnych typu kabaretki;)
Zdjęcie nr. 14 robione dość starym obiektywem, może stąd te nieczystości które ujawniły się przy zdjęciu pod światło.
12. -Na tym zdjęciu przyznaję, że chodziło o sukienke, bo to ona była tematem sesji... A parasol...No cóż, padał deszcz:/ a mi się akurat ten parasol podoba...

Wrzucam tu prace, które ja osobiście najbardziej lubie, moje ulubione z każdej sesji, po prostu... Może niedługo wrzucę kilka prac z tym samym tematem. Dziękuje za krytykę;)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Amens, nieczystości obiektywu nie objawiają się na zdjęciach, tylko ew. paprochy na matrycy, ja w tym przypadku obstawiam owady, bo już takie efekty nad jeziorami uzyskiwałem ;-)
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Nadasz się 8-)
 

Romi  Dołączył: 17 Sty 2008
Amens 15 - jak na początek ok
 

Amens  Dołączyła: 06 Wrz 2009
CZ. 3

Zdjęcia robione Kitem, Puławy 2009. Polecam modelkę:) http://www.maxmodels.pl/dorota_niescior.html





 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Seria 3
1.Dobre.Miałeś trochę za ostre światło i tradycyjnie ciemne :-P
2.Dobre,iso 1600 niestety niszczy szczegóły.Mam podobne,zrobione w takich samych warunkach i myślę nad BW ale szkoda mi witraża.
3.Dobre.Mina i poza modelki trochę mi nie pasuje.
4.Dobre.Tu też za ostre światło i brzydki cień pod okiem.
5.Najlepsze z serii,dobre BW.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach