guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
xrog, mówiąc kolokwialnie - nie peniaj tylko bierz aparat. Jedno zdjęcie dziennie to mniej niż można by wymagać od małego dziecka :-P
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
guerilla napisał/a:
Rany boskie, to co mówią o polakach że marudy nie z tej ziemi to po prostu - prawda!!!!


Sam teraz marudzisz. :-P
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
xrog napisał/a:
guerilla napisał/a:
Rany boskie, to co mówią o polakach że marudy nie z tej ziemi to po prostu - prawda!!!!


Sam teraz marudzisz. :-P


Nie-e.
Wołam o pomstę do nieba!
;-)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
guerilla napisał/a:
xrog napisał/a:
guerilla napisał/a:
Rany boskie, to co mówią o polakach że marudy nie z tej ziemi to po prostu - prawda!!!!


Sam teraz marudzisz. :-P


Nie-e.
Wołam o pomstę do nieba!
;-)


To tak samo jak obcokrajowiec po kontakcie z polskim urzędem ;-)
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Nie wiem o co Wam chodzi. To matb napisał regulamin w/w konkursu. Zgrabnie i przejrzyście przedstawił własny program/pomysł. Więc o co chodzi :?: Może o torpedowanie inicjatyw :?: Przedłóżcie własne, równie interesujące idee... Paszczą, to każdy potrafi kłapać. Zgadzasz się, czy też nie, ale uszanuj.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
Jestem jak najbardziej za tą inicjatywą, brałem udział w zeszłej edycji.
Ale reguły są teraz badzo restrykcyjne i konkurs wg mnie na tym traci.
Skoro sprzęt jest bez znaczenia, jak mówi matb, to po co ograniczać możliwości w narzucając wymóg uzywania jednorazówki. W zeszłym roku nie było dużo uczestników, którzy dotrwali do końca. W tym roku regulamin ogranicza wg mnie tę liczbę jeszcze bardziej, o ile zgłosi się tylu chętnych ilu wymaga matb.

Żeby nie było - gorąco zachęcam do udziału, gdy pokona się wyzwanie, satysfakcja jest wielka. Przy okazji zdobywa się cenne doświadczenia.
 
Witek  Dołączył: 07 Lis 2008
Jeżeli brak lampy jest tak ważny to chętnie weprę akcję matb i mogę za sponsorować takie cuś



Jest to towar świeży w hurtowni, i nic poza tym nie wiem o terminie ważności i iso.
Nie mniej jeśli organizator wyrazi chęć to przekaże w formie darowizny :-D w/w sprzęt fotograficzny w liczbie powiedzmy 5-6szt.
 

Napinator  Dołączył: 02 Wrz 2007
Nie rozumiem tutaj czegoś. Fajny konkurs, ciekawa inicjatywa, organizator stara się jak może i jeszcze trzeba ludzi namawiać wręcz błagać do wzięcia udziału w zabawie. Mam wrażenie, że forum oblegane jest przez niezdecydowanych, leniwych facetów bez jaj. Czy mamusia też podciera wam nosek ? Za rok proponuję zamiast aparatów rozesłać klocki lego co by dzieci miały się czym bawić.

Ps. Matb, rezerwuj jeden aparacik dla mnie :)
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Napinator napisał/a:
Mam wrażenie, że forum oblegane jest przez niezdecydowanych, leniwych facetów bez jaj. Czy mamusia też podciera wam nosek ?

Napinator, brałeś udział w poprzedniej edycji? Wiesz jak "łatwy" jest ten konkurs? Pogadamy w pierwszej połowie stycznia. Wtedy zobaczymy, czy ktoś tu przypadkiem nie ma wielkich jaj. Tyle, że wydmuszek.
Też mam parę wrażeń, ale się nimi nie dzielę, bo nie warto walić grochem o ścianę.

Napinator napisał/a:
Nie rozumiem tutaj czegoś.

Napinator napisał/a:
Ps. Matb, rezerwuj jeden aparacik dla mnie :)

Tja, szczególnie prośby organizatora. :roll:

Matb napisał/a:
UWAGA: Zgłoszenia są tajne i na PW!!!
 

Napinator  Dołączył: 02 Wrz 2007
Podejmuję się tematu z czystej ciekawości, to że tobie mogło nie wyjść nie oznacza, że inni tez poniosą klęskę. Wydmuszki to mają ci, co boją się zmierzyć z tematem. Takie *** siedzą w domach :) albo marudzą na forum pentaksa :D
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
Witam
Z tym konkursem to jeszcze aktualna sprawa??? Bo jeżeli tak, to jestem chętny.
Pozdrawiam
Piotr
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Napinator napisał/a:
Podejmuję się tematu z czystej ciekawości
Pioter napisał/a:
Z tym konkursem to jeszcze aktualna sprawa??? Bo jeżeli tak, to jestem chętny.

matb napisał/a:
UWAGA: Zgłoszenia są tajne i na PW!!!
TAJNE znaczy nie są jawne!
Chlopcy i dziewczęta zgłaszają chęć udziału na PW.

Napinator napisał/a:
Takie *** siedzą w domach
Licz się ze slowami, nawet jeśli mają wydźwięk humorystyczny.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Pioter, wyślij zgłoszenie na PW do Matb. Można się domyślać, że o udziale w konkursie decyduje kolejność zgłoszenia.

Napinator napisał/a:
Podejmuję się tematu z czystej ciekawości, to że tobie mogło nie wyjść nie oznacza, że inni tez poniosą klęskę.

Ależ oczywiście. Mam nadzieję, że poziom prac będzie wysoki i będzie można je oglądać z przyjemnością. W związku z tym, że w zeszłym roku nawaliłem, nie chcę teraz rezerwować limitowanego miejsca. Ale założę do pleśniaka Kodaka Color Plus albo kupię podobną jednorazówkę i z tematem się zmierzę choćby pozakonkursowo.

Napinator napisał/a:
Takie cipy siedzą w domach :) albo marudzą na forum pentaksa :D

Tudzież wygłaszają autorytarne i aroganckie komentarze.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
co to za koleś ten Napinator? :shock:
 
Desmond  Dołączył: 07 Paź 2008
Dajcie wszystkim Canomatiki i tyle. Ja mogę dać do konkursu moją BELKĘ U.S.A - ta sama klasa kwadratowej przesłony.

 

Napinator  Dołączył: 02 Wrz 2007
guerilla napisał/a:
co to za koleś ten Napinator? :shock:


Z policji ?
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Napinator, wyraziłeś swoje zdanie nt. konkursu, już wystarczy.
Nie ciągnijcie tu wątków pobocznych.

Kto chce wziąć udział, niech bierze. Kto nie chce, nie musi – nikt nikogo nie zmusza.

Offtopy będą wycinane, trochę szacunku dla matb.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Ja mam dużo szacunku dla matb. Szykowałem się nawet na ten konkurs obmyśliłem technikę, znalazłem miejsca i temat. I co? Okazało się, że fotki trzeba robić małpką kliszakiem. Cały plan poszedł w kosmos.
Życzę uczestnikom wytrwałości i twardości :-)
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
White - jak to mówią: "złej baletnicy nawet rąbek spódnicy" albo "dobry chirurg kończynę odejmie nawet grzebieniem" ;P
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
izbkp, robisz sobie jaja z pogrzebu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach