Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
BLUECITY i SIGMA 70-200 2.8 oraz "macanie" 50-135
No wiec podpinalem sigme 70-200 2.8 (ta bez tego cholernego MACRO) - trafia z K10D w punkt....AS dziala... zostawilem sobie 1 fote......moge gdzies wrzucic PEF-a......
egzemplarz testowy w sklepie... numer zaczyna sie na 200***

Potem poszedlem sobie wyyyyzej i pomacalem 50-135 2.8 TOKINy - super wykonane lekkie i niewielkie szklo....
Ciekaw jestem kiedy w w ersji pentaxowej sie pojawi(ach gwiazdko ile bedziesz kosztowac :roll: ).....
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Fafniak napisał/a:
ach gwiazdko ile bedziesz kosztowac
obawiam się, że tyle ile gwiazdka z nieba, czyli za dużo [zwłaszcza u nas]. Jednak jak się uzbiera, to powinno być warto. Przecież szkła * to piękno samo w sobie [a raczej w optyce :-P ].
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref, - tym razem bede optymista....stawiam na 3500zl....
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Fafniak napisał/a:
stawiam na 3500zl....
trzy tysiące pięćset piw? Tak niektórzy przeliczają... dobrze, że ja przeliczam na Limitedy
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jakos mam dziwne przeczucie ze K10D i 50-135 2.8 beda w tej samej cenie.....
 
klimecki  Dołączył: 21 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
No wiec podpinalem sigme 70-200 2.8 (ta bez tego cholernego MACRO)

hm a mnie w tej sigmie brakuje wlasnie tego co ma np ciemna 70-300, i w tym szkle nie bardzo idzie tego obejsc, z pojedynczym pierscieniem robi sie mroczno, 'oko' ma za duze na rozne raynoxy, poza tym nie mam do niej zadnych zastrzezen (z waga sie pogodzilem :mrgreen: )
Fafniak napisał/a:
Ciekaw jestem kiedy w w ersji pentaxowej się pojawi(ach gwiazdko ile bedziesz kosztowac :roll: ).....

znow wychodzi elitarnosc pentaxa, do canona na alledrogo cos kolo 2.5kpln, bez zadnych bitew ot po prostu;]
pozdrawiam
kp
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
tref, piwo za złotówkę? To chyba mocny full albo inny tesco zaprawiany spirytem, błeeeee
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
klimecki napisał/a:
znow wychodzi elitarnosc pentaxa, do canona na alledrogo cos kolo 2.5kpln, bez zadnych bitew ot po prostu;]
Tu masz rację, ale w Pentaxie dochodzi SMC :mrgreen: oraz USM.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach