Które zdjęcia zasługują na miano zdjęcia listopada? Możesz wybrać trzy zdjęcia.
1 anatol1
0% Complete
2 (0%)
2 bobek
13% Complete
75 (13%)
3 boober
4% Complete
22 (4%)
4 bruinen
5% Complete
30 (5%)
5 cheshirecat75
0% Complete
5 (0%)
6 deckard
0% Complete
1 (0%)
7 DeKa
0% Complete
1 (0%)
8 Desmond
0% Complete
4 (0%)
9 Fafniak
12% Complete
69 (12%)
10 fotostopowicz
0% Complete
4 (0%)
11 gacek07
0% Complete
5 (0%)
12 GeloPa
7% Complete
43 (7%)
13 golga
2% Complete
11 (2%)
14 hakro
2% Complete
14 (2%)
15 hrynek
2% Complete
15 (2%)
16 Ijon
1% Complete
6 (1%)
17 jorge.martinez
0% Complete
5 (0%)
18 klod76
1% Complete
9 (1%)
19 kubiq
1% Complete
9 (1%)
20 LL
1% Complete
8 (1%)
21 Luk4sPL
0% Complete
4 (0%)
22 macias
0% Complete
0 (0%)
23 MacRayers
5% Complete
29 (5%)
24 marcin76pl
2% Complete
16 (2%)
25 Mertz
3% Complete
17 (3%)
26 mic_kas
0% Complete
3 (0%)
27 pentaxianin
5% Complete
30 (5%)
28 Preacher
0% Complete
2 (0%)
29 Rivelv
0% Complete
4 (0%)
30 sebastian
1% Complete
8 (1%)
31 sebekq
0% Complete
4 (0%)
32 sneczku
0% Complete
1 (0%)
33 Stachu
0% Complete
4 (0%)
34 szczypiorrr
3% Complete
19 (3%)
35 TomaSzSz
4% Complete
26 (4%)
36 Torwan
0% Complete
1 (0%)
37 triger
0% Complete
4 (0%)
38 ulro
0% Complete
4 (0%)
39 Wiesiek W
1% Complete
6 (1%)
40 wufel
2% Complete
11 (2%)
41 xrog
0% Complete
3 (0%)
42 zbyllu
1% Complete
9 (1%)
 

Szumak  Dołączył: 18 Cze 2007
Cytat
Nigdy sie nie utrafi w gusta wiekszosci przeciez, nie? :-)

No jasna sprawa i nie podlega to dyskusji... ale tak się zastanawiałem nad swoimi oczekiwaniami i dlaczego jestem na "nie" w stosunku do tegorocznej propozycji. Hmmm, dochodzę do wniosku, że motywy urbanistyczne w takiej formie mi osobiście nie odpowiadają i nie chciałbym ich wieszać na ścianie. Mieszkam w mieście nie z wyboru lecz z konieczności, wychowałem się jednak w najpiękniejszych polskich górach z dala od zgiełku miasta i betonowych straszydeł. W takim otoczeniu czuję się dobrze i wypoczywam i za takim widokiem tęsknię. Być może nie jestem osamotniony jednak w swoich spostrzeżeniach? :roll:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Szumak - jasne!
Swietnie Cie rozumiem, bo rowniez ciezko by mi bylo teraz wrocic do miasta i blokow.

Tylko wiesz... tak z zupelnie innej strony patrzac - kalendarzy z gorkami masz na peczki. W zeszlym roku bylo w naszym duzo takich krajobrazow - a w tym nie dosc, ze odmiana, to jeszcze dosc mocno "pentaksowy", jedyny w swoim rodzaju.
8-)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Też, oddałem głosy i to 3, na końcowe wyniki poczekam... :roll:

[ Dodano: 2009-12-06, 17:36 ]
Doktor_Vincent napisał/a:
*jest coś takiego jak prawidłowa ocena zdjęcia? Bo wydaje mi się że nie.
Każdy widzi coś innego i myślę, że o to chodzi w fotografii i nie tylko... /moja Żona nie wszystkim się podoba,hihihi...o sobie nie wspomnę.../ :lol:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
gucio-59, niektórzy twierdzą że najlepsze są właśnie żony, ale cudze :evilsmile:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Szumak napisał/a:
W moim odczuciu: kalendarze dwóch poprzednich lat podniosły poprzeczkę do takiego poziomu, że mnie osobiście obecny kalendarz nie przekonuje.
Przecież tegoroczny kalendarz to w dużej mierze porażka jest!
Ale ten od Karmazynello - suuuper! Niech żałuje, kto go nie ma :-)
 
MMM  Dołączył: 19 Cze 2009
11 zrobione w Katowicach widzę :mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Dziwie sie ludziom, ktorzy narzekaja na tegoroczny kalendarz, ale w momencie kiedy mieli 2 miesiace, aby wziac sprawe w swoje rece, to nie zrobili absolutnie nic.

'Wygodne, nie powiem.
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
mygosia, Twoje zdziwienie jest uzasadnione. Nic jednak nie zmienia w obiektywnej ocenie kalendarza 2010, który to w dużej mierze porażką jest! ;)

Konstruktywnie do ankiety: bardzo przeszkadza mi, że obok pól do wyboru zdjęcia nie ma chociaż miniaturki.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
izbkp napisał/a:
Konstruktywnie do ankiety: bardzo przeszkadza mi, że obok pól do wyboru zdjęcia nie ma chociaż miniaturki.
NIe ma takiej opcji w phpBB. Dlatego wrzucam paczke, mozna sobie spokojnie na komputerze obejrzec i zanotowac numerki.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
mygosia napisał/a:
W zeszlym roku bylo w naszym duzo takich krajobrazow - a w tym nie dosc, ze odmiana, to jeszcze dosc mocno "pentaksowy", jedyny w swoim rodzaju.
sądząc po tym, czym nasi streeciarze robią zdjęcia to wydaje mnie się że jest wręcz odwrotnie ;-)
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
dzerry napisał/a:
NIe ma takiej opcji w phpBB.

A w phpBB3? Nawiasem mówiąc czytałem, że w phpBB3 jest wreszcie lista "Przyjaciół i Wrogów" ("Friends and Foes"), która na dużych forach bardzo by się IMO przydała bo od zawsze marzyła mi się funkcjonalność plonkownicy w phpBB ;)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
mygosia napisał/a:
Dziwie sie ludziom, ktorzy narzekaja na tegoroczny kalendarz, ale w momencie kiedy mieli 2 miesiace, aby wziac sprawe w swoje rece, to nie zrobili absolutnie nic.
Ja jestem ten, co narzeka na tegoroczny kalendarz. I ciekaw jestem co miałem ewentualnie zrobić podczas których dwóch miesięcy?
Zapodać jakiegoś wirusa fałszującego wyniki wyborów dokonane przez użytkowników forum? Może zorganizować akcję promocyjno-reklamową namawiając wszystkich tu obecnych, aby opowiedzieli się za takimi zdjęciami, które są "dobre" - to w sumie byłaby jakaś koncepcja. Czy bardziej jeszcze - podmienić nadsyłane zdjęcia na jakieś lepsze?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
matb, mogles zajac sie organizacja kalendarza od A do Z. Zostalo to ogloszone latem:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=25502
Mogles zrobic praktycznie wszystko co bys chcial.
To raz.

Dwa - zauwaz, ze to uzytkownicy nadeslali zdjecia i uzytkownicy zadecydowali ktore z nich wchodza do kalendarza. To chyba o czyms swiadczy?

Fajnie nawet tylka z fotela nie ruszyc, ale ponarzekac i powiedziec, ze efekt pracy kilkudziesieciu ludzi to porazka, prawda?

No ale nic to - kolejny rok przed nami - i wszyscy znow maja okazje, aby sie wykazac.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
matb napisał/a:
Ja jestem ten, co narzeka na tegoroczny kalendarz.


Uff, normalnie cieszę się, że moje zdjęcie się nie załapało do wybranej dwunastki.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Cytat

No ale nic to - kolejny rok przed nami - i wszyscy znow maja okazje, aby sie wykazac.
Nadsyalajac dobre zdjecia, bo koncepcja kalendarza 2011 juz jest przesadzona :-)

A kalendarz 2010 jako caly zestaw z oprawa w postaci kalendarium jest bardzo dobry i niepowatrzalny. Ja mialem na poczatku watpliwosci, ale im blizej wydania, tym moj entuzjazm wiekszy :-)
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
dzerry napisał/a:
Nadsyalajac dobre zdjecia, bo koncepcja kalendarza 2011 juz jest przesadzona :-)

:?: :->
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
matth napisał/a:
:?: :->


Cytat

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych z najlepszych zdjęć wykonanych przez użytkowników forum Pentax@PL w danym miesiącu. Konkurs odbywa się cyklicznie co miesiąc, a zwycięskie zdjęcia złożą sie na kalendarz P@PL na rok 2011.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
dzerry, na śmierć zapomniałem :-D ;-)
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
mygosia napisał/a:
matb, mogles zajac sie organizacja kalendarza od A do Z. Zostalo to ogloszone latem:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=25502
Mogles zrobic praktycznie wszystko co bys chcial.
To raz.


Nie uznaję tego argumentu bo JA samemu próbowałem, (w sprawie kalendarium i ewentualnie wydruku) ale szybko dostałem za to burę - więc zamknąłem się w sobie ;)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
izbkp napisał/a:
ale szybko dostałem za to burę - więc zamknąłem się w sobie ;)

Widzisz.

To sobie wyobraz, ze jak jestes organizatorem czegokolwiek, to zawsze dostajesz bure - i Ci ktorym nie pasuje sa aktywniejsi w wyrazaniu tego, niz Ci zadowoleni.

Wiem, bo kilka razy bylam organizatorka czegos.
Ale jak to sie mowi - jak ktos ma miekkie serce, to musi miec twarda dupe.

Nie ma co - fajowo jest cos organizowac tutaj. Ale spoko - jeszcze troche, to nie bedzie na co narzekac, bo ludzie sie do reszty zniecheca.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach