dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Od ktorego photoshopa jest taka funkcjonalnosc?
Chodzi mi o przycinanie swiatel i cieni w dialogu auto kolor w poziomach. Jak w tutku na skanowanie alkosa:



Od ktorego PS'a bede mial to na plikach 16-bitowych? Interesuje mnie mozliwie najstarsza wersja PS.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
5 nie ma :-(
 

szczypiorrr  Dołączył: 10 Sie 2007
7 AFAIR ma. Sprawdzę rano w pracy.
 
spirit  Dołączył: 21 Lip 2007
Jest w CS (8.0), na 16 bitach również.
 

szczypiorrr  Dołączył: 10 Sie 2007
Potwierdzam, w 7 jest na plikach 16-bitowych. Została Ci 6 do sprawdzenia.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Dzieki za info! Wlasnie na 6 licze.
 
flaxalf  Dołączył: 22 Sty 2009
Z tego co pamiętam to w 6 są Auto-poziomy i Auto-kontrast ale nie ma Auto-kolor. Sprawdzić mogę dopiero wieczorem.
 

szczypiorrr  Dołączył: 10 Sie 2007
flaxalf, tyle że nie o to polecenie z menu chodzi a o Levels (Ctrl/Cmd + L) i dalsze opcje.
 
flaxalf  Dołączył: 22 Sty 2009
szczypiorrr napisał/a:
flaxalf, tyle że nie o to polecenie z menu chodzi a o Levels (Ctrl/Cmd + L) i dalsze opcje.

Zrzut ekranu obejrzałem - wiem gdzie to miało być i jeżeli mnie pamięć nie zawodzi to niestety w Ps 6 nie ma. Sorki, nieprecyzyjnie się wyraziłem, myślałem o jednym napisałem o drugim. Straszny młyn dzisiaj mam. Byle do wieczora.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
No to wychodzi na to, że trzeba szukać 7.. Ciekawe czy mogę zrobić upgrade swojego 5? Chociaż patrząc na ceny z alledrogo to 7 taaaanie :-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
matth napisał/a:
Chociaż patrząc na ceny z alledrogo to 7 taaaanie :-)
Tylko wlasnie sie zastanawiam, kiedy taka kopia jest legalna.
 

venice  Dołączył: 05 Mar 2008
dzerry napisał/a:
Tylko wlasnie sie zastanawiam, kiedy taka kopia jest legalna.


Jak to kiedy? Wtedy kiedy sprzedawca ma ją zarejestrowaną na oficjalnej stronie adobe. Dobrze by było gdyby posiadał f-re lub paragon, pudełka itp.

Przy sprzedaży należy przenieść licencję na nowego właściciela do czego służy specjalny formularz, który się drukuje, wypełniają go obie strony a po ok 7 dniach adobe przenosi licencję.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach