Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Marooned napisał/a:
Michu napisał/a:
EOS 1D X Mk III
To im się jeszcze mieści na obudowie?
W związku z tym, nazwa została strategicznie rozmieszczona, częściami, w trzech miejscach na korpusie. 8-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Żyj kolorowo… https://colourise.sg/

 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Przyznać się kto przebrnął przez wszystkie lekcje w TVP :)
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Nie wiem czy przez wszystkie ale zaliczyłam dwie matematyki i chemię :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Jakaranda, Ja widziałam kawałek chemii i nauczania zintegrowanego :shock: Co się zobaczyło to się już nieodzonaczy :roll:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
a ja nie mam tv :-) to znaczy że byłem na wagarach?
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Rivelv, to znaczy że jesteś szczęśliwym człowiekiem :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Byłem w pracy i widząc reakcje innych, nie próbowałem tego oglądać.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
plwk, nie próbuj :)
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Lekcja geografii, jako pierwsza - zapamiętałam, że Polska ma bardzo duże PKB ;-) . Potem już nie miałam siły na więcej, ale za namową innych, wysłuchałam jeszcze jednej lekcji matematyki (pani mówiła czydzieści czy) i lekcję języka polskiego. Ta ostatnia, o twórczości Jana Kochanowskiego, była nawet ok. Zastanawiam się jeszcze, czy nie posłuchać biologii.
W tym wszystkim strasznie mi szkoda nauczycieli, tych, którzy mają wiedzę i wkładają sporo serca i pracy w edukację dzieci. W jakim to ich stawia świetle...
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
ja dzisiaj z ciekawości wyszukałem sobie ten fragment o średnicy. no i w sumie nie byłem pewien czy śmiać się czy płakać.
z tego wszystkie śmiałem się przez łzy, a z drugiej strony to nauczycielka od "przyrody" może się nie znać na matematyce. Tylko uczeń ma wiedzieć wszystko (taki żarcik kiedyś był o studentach)
i naprawde nikogo nie mam zamiaru bronić, to woła o pomstę do nieba
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
A mnie się nie chciały otworzyć w telefonie ;-)
Z drugiej strony, w zdalnym nauczaniu mojego syna (zerówka) użyto ilustracji ze strony Wiedza Bezużyteczna...
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
Mam za sobą egzaminy próbne ośmioklasitów (pn-śr), właśnie zacząłem próbne matury (dziś j. polski) i w tle arkusze zadań z fizyki, bo przecież inaczej nie da się poprawiać ocen. To wszystko równolegle z pracą zdalną. Nie mam TV i to mnie ratuje. :-P
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Rivelv, polecam chemieb.... Lekcje o ołowiu :mrgreen:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
A u mnie w pracy zakwitła jakaranda :mrgreen: . Opinie są zgodne - jest piękna. Jam to uczynił!
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
szpajchel - dawaj zdjęcia :-D
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jakaranda, dobrze, poszukam zdjęć z ubiegłego roku, bo tegoroczne mam od koleżanki, a ja nie wiem, kiedy będę znowu będę w pracy.

[ Dodano: 2020-04-03, 09:45 ]
O, już mam:
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Widziałem na demotach o ołowiu, matematykę (gdzie pani minus razy plus daje plus) i Austrię w Australii (w końcu to prawie to samo :roll: ).
Dramat to mało powiedziane. Można wybaczyć tremę czy pomyłki, ale takie głupoty...
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
szpajchel - dziękuję :-B :-B :-B

Gwiazdor -Austrię z dostępem do morza ze wszystkich stron też widziałam :mrgreen: A pytanie: czy my z panią Asią jesteśmy parą? całkiem nieźle zabrzmiało :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach