dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
15-hour photographer - konkurs
Znalazlem
cos takiego .

W skrocie. Wybierasz sobie jakis dzien i przez 15 godzin non-stop robisz zdjecia - przynajmniej jedno zdjecie co 5 minut. Wybierasz 5 najlepszych, wysylasz i wygrywasz kastode. Co prawda nie musisz nikomu udawadniac, ze faktycznie zrobiles tyle zdjec, ale przeciez nie o to tutaj chodzi. Czas jest do 5 lutego. Donncha O'Caoimh z http://inphotos.org zainspirowal mnie, zeby sprobowac w ten weekend. Ktos sie podlacza?

pozdrawia

dz.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
No i nikt się nie podłączył. Co prawda przegapiłem okrągłą 6 rocznicę, ale może nadal ktoś jest chętny? :-)
 

kelus  Dołączył: 15 Lip 2012
dzerry napisał/a:
No i nikt się nie podłączył. Co prawda przegapiłem okrągłą 6 rocznicę, ale może nadal ktoś jest chętny? :-)


:-)
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
A nagroda? Jaka nagroda?
Jeżeli K-5IIs to startuję. Już wszystko obmyśliłem. Wprowadzę się do znajomych, którzy mają okna wychodzące na ruchliwe skrzyżowanie.
W oknie ustawiam aparat, wyszukuję w menu odpowiedni interwał czasowy, sam udzielam się towarzysko, może z tego wyniknie jakaś impreza, bo czasu dużo.
Na takim skrzyżowaniu zawsze coś się ciekawego dzieje: a to tramwaj z szyn wyskoczy, a to jakiś gówniarz rąbnie twarzyczką o glebę, a to kibole zadymią, albo bus walnie w jakiegoś przemykającego się na czerwonym szrota. Inaczej mówiąc sukces murowany.
Tylko jak już wystartuję, to nie rozpowiadaj więcej na lewo i prawo o tym konkursie. Jak będę sam, to nie ma siły - chyba muszę wygrać.
Dobrze obmyśliłem?
Czekam na sygnał startu. :shock:
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Penteusz napisał/a:
Jaka nagroda?

to już Gloria i Chwała po wsze czasu na forum P@PL nie wystarczy? ;-P
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
Taaa...Gloria i Chwała.
Do torby coś trzeba włożyć. ;-)
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
dzerry napisał/a:
wygrywasz kastode
Czemu nie. Bardzo fajny korpusik. Szczególnie z limitedami.

Teraz pozostaje tylko opracować maszynę czasu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach