Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tref bez jednej tabelki dziennie popada w apatię i potem ma nocne moczenie.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
potem ma nocne moczenie
to wyjaśniałoby plamy na prześcieradle :roll:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wnioskuję o przedłużanie konkursu w nieskończoność, tzn. do momentu, gdy już nikomu nie będzie się chciało i nikt nic nie przyśle. Zabawa jest super a mi żal (_._) ściska, że nie miałem jak wziąć udziału w dwóch ostatnich kolejkach.

Jeśli pomysł ten spotka się z aprobatą - wypadałoby już wylosować następne tematy (z 10 od razu) - żeby dać jak najwięcej czasu, przede wszystkim kliszowcom. Umieścić je w jednym poście, coby nie śmiecić, i tylko tworzyć nowy temat przyklejony w momencie startu kolejnego odcinka (we wtorek o północy).
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Z uwagi na wrodzoną - obopólną - niechęć pozwolę sobie nie zgodzić się z moim przedmówcą. Pomysł Trelemelka, by konkurs ów odbywał się w 10 rundowych seriach uważam za bardzo dobry. Po prosu czasami wypada trochę odpocząć. Tym bardziej, że teraz przerwa przypadnie akurat na PPD, a później prawie na okres letnich kanikuł.
Przy okazji.
Podobno główną nagrodą w tym zestawieniu TKT jest zakaz udziału w kolejnej serii. Sprytnie pomyślane, trzeba rzec.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
Podobno główną nagrodą w tym zestawieniu TKT jest zakaz udziału w kolejnej serii. Sprytnie pomyślane, trzeba rzec.
spójrzmy do kogo należy obecnie palma pierwszeństwa? aha, no to jestem spokojny :-P

Co do trwania konkursu, uczucia mam mieszane. Planowałem zakończyć pierwszą rundę po 10 edycjach. Potem są PPD i wakacje, tak jak to wyłuszczył nasz drogi Michu. Obawiam się, ze przez wakacje może być ciężko z frekwencją.
Ale jeśli miałoby być inaczej proponuję zainicjować specjalną pierwszą 10-edycyjną rundę konkursu okolicznościowego z okazji wakacji, pt.: WSF (Wakacyjna Seria Fotografii). Zasady byłyby takie same jak w TKT, ale tematy byłyby związane z problematyką " wakacji w mieście", albo "krótkich wypadów weekendowych". Pomyślę. :mrgreen: Fajnie, że się TKT podoba, uważam, że rywalizacja jest zdrowa [taaa, bo sztachety nie mają takiego lotnego zasięgu :lol: ]
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Minęło dziesięć edycji pierwszej serii TKT. Dziękuję wszystkim za udział.
Przyszedł czas na podsumowanie - poniżej przedstawiam pełne zestawienie:


>>>WYNIKI<<<

Z przedstawionych statystyk każdy może sobie coś wyciągnąć, do czego namawiam, bowiem mam nadzieję, że po wakacjach, jak ruszymy z drugą serią konkurs będzie się cieszył większą popularnością zarówno wśród uczestników jak i głosujących.
Na wszelkie pytania odpowiem po dobrych paru godzinach, więc proszę się nie denerwować.
Miłego komentowania.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Eeeee, manipulacja.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
TKT, TKT i po TKT ;) Dzieki Tref, to byla fajna zabawa ;)
Oczywiscie jak w zyciu, nie wszystkie pomysły udalo sie zrealizowac, te co sie udalo nie zawsze wyszły tak jak by się chciało. Czasem zabrakło czasu, czasem koncepcji a czasem po prostu techniki ...Mimo wszystko było fajnie i nawet tableka jest fajna...z niecierpliwoscia bede czekal na kolejna edycje ;)
Grzesiek
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dzięki za podziękowania, mnie także było miło bawić się w tym i przy tym konkursie. Seria druga [jak w każdym liczącym się konkursie Pucharu Świata] nastąpi po przerwie technicznej spowodowanej pogodą.

Po weekendzie przedstawię jeszcze trochę statystyk z serii I, ale chwilowo nie mam czasu. Przepraszam.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cóż. Nie pozostaje mi nic innego, jak serdecznie podziękować wszystkim, którzy swe bezcenne głosy oddali na koszmarki sygnowane moim nickiem.
Z radością i dumą przyjmuje to wyróżnienie wraz z nagrodą, którą jest zakaz brania udziału w kolejnych konkursach.
To właśnie dzięki Wam uwierzyłem w siebie, przestałem mieć nocne zmazy i odnalazłem sens życia w postaci maty ryżowej (3,99+VAT) wiszącej na ścianie zamiast kalendarza. Stałem się po prostu innym człowiekiem.
Jestem Waszym dłużnikiem.

P.S.
Oświadczenie: Nieprawdą jest, jakobym przekupił Trefa dwoma butelkami wódki Galop z Tesco w zamian za ukartowanie wyników.
Z poważaniem - Michu.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Michu napisał/a:

P.S.
Oświadczenie: Nieprawdą jest, jakobym przekupił Trefa dwoma butelkami wódki Galop z Tesco w zamian za ukartowanie wyników.
Z poważaniem - Michu.


P.S.2
to były trzy butelki.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Co jak co, ale tabelka profesjonalna :-) I nawet ostatnim rzutem na taśmę wdrapałem się na pudło. Po butach.
Fajna zabawa była, liczę na więcej :-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Szkoda ze od poczatku nie bralem udzialu. Czekam na TKT2
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Oświadczenie: Nieprawdą jest, jakobym przekupił Trefa dwoma butelkami wódki Galop z Tesco w zamian za ukartowanie wyników.
Z poważaniem - Michu.

Potwierdzam,
nie pijam wódki!
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref napisał/a:
Potwierdzam,
nie pijam wódki!

Uuuu - kto nie pije ten donosi jak wiadomo...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Maciek napisał/a:
kto nie pije ten donosi jak wiadomo...
Dobrze, kiedy sklep jest blisko ;-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Chyba Biedronka :-D

[ Dodano: 2007-05-06, 12:10 ]
Hmmm... Wódka z biedronki.... :shock: hmm.... bleeee... :-?
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
Wódka z biedronki.... :shock: hmm.... bleeee... :-?

Może być gorzej - ciepła wódka z biedronki :-) Tylko jak oni te owady przedestylowali ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
Wódka z biedronki
To coś jak sok z Banana?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jarek - przecież sok taki, to Twoje lata młodości:
http://www.youtube.com/watch?v=oDpmZM2k8Q0

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach