MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Bo to była limitowana seria, po uzyskaniu tego tytułu przez super A. Nawet pasek był inny, niż seryjnie dodawany. Obecnie na alledrogo wisi jeden korpus z tą naklejką.
 

boober  Dołączył: 28 Wrz 2009
A ja mam pytanie z innej beczki. Zamieniłem Me Super na Super A. Nie narzekam, dla mnie ten korpus jest lepszy. Aczkolwiek zaczyna mi się łuszczyć gąbka tłumiąca lustro. Czy ktoś to sam wymieniał?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
 

boober  Dołączył: 28 Wrz 2009
dzięki jorge.martinez
 

mizu  Dołączył: 13 Lip 2013
Witajcie,
kupuje pierwszego analoga, któryś z powyższych mnie właśnie interesuje. Ewentualnie ME.

Jak te aparaty i czy któryś lepiej współpracują z lampami studyjnymi
http://www.cyfrowe.pl/wyp...a-studyjna.html

Który aparat ogólnie lepszy do studia?
Przepraszam koledzy, ale nie mam czasu na porządny research, proszę o pomoc.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
mizu, super A (domyślam się ,że o ten korpus Ci chodzi) jest dobrym wyborem. Z lampami będzie współpracował albo poprzez kabel i gniazdo w korpusie, albo poprzez wyzwalacz bezprzewodowy zamontowany na stopce lampy. "W gratisie" masz manualne sterowanie migawką. W ME jest tylko automat i czas synchroniczny 1/100 (mechaniczny).

[ Dodano: 2013-11-05, 13:03 ]
Ps. W ME super masz też manualne sterowanie migawką (zwróć uwagę na nazwy ME i ME super - to są różne korpusy :!: )

 

mizu  Dołączył: 13 Lip 2013
Rozpatrywałem SuperA i ME Super, ale doczytałem, że żaden nie blokuje lustra :-?
Nie wiem czy się tym przejmować.
Nie chce na to wykłądać za dużo siana, z drugiej strony nie biorę tego do jakichś mega ambitnych celów, bardziej z ciekawości.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
mizu napisał/a:
żaden nie blokuje lustra


Tak mają tylko korpusy z Xem w nazwie np. KX, MX, LX.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
MX ma nieoficjalne wstępne podnoszenie i praktycznie nieużywalne.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach