Viridian  Dołączył: 08 Paź 2006
  Po plecakach z Biedronki - torby z Reala
Będąc sobie dzisiaj po pracy na zakupach w Realu natknąłem się na całkiem przyzwoite torby foto - dokładnie takie:

http://www.funsports.pl/p...+r60+racam.html
http://www.funsports.pl/p...+r30+racam.html
http://www.funsports.pl/p...+r20+racam.html

Obie torby były po 24,99, a kabury (dwa rozmiary) po 19,99.
Kupiłem sobie tę największą torbę (mieści K20D z gripem i FA20-35 plus FA50, Tokinę 20-35 AF360 w futerale i jeden browar) i kaburę. Torby mają metalowe klamry i fajne pokrowce przeciwdeszczowe. W środku mięciutko wyściełane z dodatkowymi przegródkami. MZ są wykonane lepiej niż torby ze średniej półki cenowej w MM. Miałem kiedyś Lowepro EX140, czyli dolny standard firmy - to jest coś w ten deseń.
Myślę że stosunek ceny do jakości dorównuje tu kultowym biedronkowym plecakom ;-)
 

krzpob  Dołączył: 17 Lis 2009
jak dla mnie za małe, samyang 500/8 nie wejdzie, a szkoda.
 

volender  Dołączył: 15 Wrz 2008
krzpob, no nie sa duze, ale ta luneta to do czegokolwiek wejdzie?
 

Draca  Dołączyła: 12 Cze 2008
Viridian, dzieki za info. Przejdę się do Realu i obejrzę. mam nadzieję, że w Wawie też są ;-)
Biedronkowy plecak to był hicior. Do tej pory mi służy w "tachaniu" laptopa z/do pracy plus jakieś foto w bocznych kieszeniach ;-)
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
Viridian, w którym realu? wiela ich było?
 

Viridian  Dołączył: 08 Paź 2006
W Realu w Krokusie,
Było ich tam trochę jeszcze.
Zresztą mają je chyba w ciągłej ofercie, bo parę miesięcy temu kupowałem taką samą kaburę tyle, że dychę drożej (żeby było ciekawiej, to kiedy sprzedawałem body to gość dopłacił mi z własnej inicjatywy na tę kaburę pięć dych ;-) ).
 

krzpob  Dołączył: 17 Lis 2009
volender, do czekgoś takiego link
 

Gaclaw  Dołączył: 30 Lip 2008
No proszę, toż się tam też muszę udać, bo wyglądają naprawdę nieźle jak na swoją rewelacyjną cenę na czas wielkiego kryzysu :) Viridian dzięki za cynk!
 

volender  Dołączył: 15 Wrz 2008
oglądałem dzisiaj, może mają gdzieś w czeluściach, ale na półce jeno jedna była.
Taka na body z obiektywem wsadzone pionowo, plus dwa dodatkowe obiektywy. A miałem nadzieję, że 4ry się zmieszczą, no ale trudno.
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Kurna a w lubuskiem żadnego Real-a ni mo :evilsmile: Tę kaburkę chętnie bym zastosował do szybkich i krótkich wypadów. :-/
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
Viridian, byłem w Krokusie
jedna sztuka się ostała, bez paska i z rozwalonym zamkiem

ogromny plus dla obsługi
jeden pan znalazł dla mnie po zeskanowaniu kodu kreskowego super torbę na body z trzema szkłami i lampą za 25zł w ciągu 15 minut :-D
 

marwin13  Dołączył: 30 Gru 2009
Viridian, :-B , szukałem właśnie takiej torby, na wypady , kiedy nie potrzeba albo nie wypada zabrać plecaka. Rewelacja zwłaszcza za taką kaskę. Jakby ktoś szukał to w M1 w Czeladzi wczoraj jeszcze były dwie duże torby i kilka kabur.
Pozdrawiam
 
mdraht  Dołączył: 08 Lip 2008
a w Poznaniu ktoś sprawdzał czy są? ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
ha
byłem dziś w M1, miałem nawet przy okazji sprawdzić dostępność toreb
...
ale zapomniałem :-/
 
mdraht  Dołączył: 08 Lip 2008
leeee :-P

może w poniedziałek podjadę...
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
ja zrobię cheking w rzeszowskim Realu. choć po drodze nie mam

może zakupię

dzięx za cynk :-B
 

Viridian  Dołączył: 08 Paź 2006
Ech, kiedy ja te wszystkie :-B poodbieram... ;-)
Ale przynajmniej będziemy się mogli rozpoznawać - po pomarańczowych paskach na torbach i gównianych odklejających się skórzanych metkach z przodu toreb (żonka obiecała mi naszyć stylowe logo Pentaxa :mrgreen: ).
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
W obu Realach w Słupsku nic nie ma.
 

Gaclaw  Dołączył: 30 Lip 2008
Podebrałem wczoraj torbę z Reala na Bora-Komorowskiego, pan wygrzebał egzemplarz z magazynu. Cały, zdrowy i w folii ochronnej. Zdaje się, że została jeszcze jedna :) Przyznaję, że to niewiarygodna okazja a torba, w cenie euti na kompakt, nad wyraz porządna. Viridian, masz jeszcze jedno do kolekcji :-B :)
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
Gaclaw, dla mnie też Pan z Bora-Komorowskiego wygrzebał coś z magazynu :-)
fajna okazja na jakieś wojaże, do torby sporo wlezie pojemność 5-6 browarów spokojnie :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach