remo_78  Dołączył: 29 Gru 2009
Serwis w Bydgoszczy przycisk A-EL nie działa w K10
Witam!
Kojarzy ktoś z forumowiczów jakiś sprawdzony serwis foto z Bydgoszczy względnie z Torunia? Nie działa mi przycisk A-EL w K10 (zablokowany) - kojarzę to z pewnym upadkiem który się przydarzył. Naprawa nie jest pewnie skomplikowana, trzeba rozkręcić aparat i z pewnością coś wcisnąć, przesunąć więc żadna filozofia. Podjąłbym się sam ale nie chcę popsuć wkrętów bo tu raczej trzeba użyć pewnej siły (aparat dość mocno skręcony) a ja nie mam specjalnie tak małych śrubokręcików. Zależy mi na czasie również bo K10 będę potrzebował za tydzień. A może ktoś z forumowiczów by się podjął?
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Tadeusz Cytulski tel. 0602 282 480
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Najbardziej poważany fachowiec w regionie:

FOTOLABORATORIUM "MINILAB"
Tadeusz Cytulski
ul. Węgierska 3/74
85-858 Bydgoszcz
tel/fax (052) 328 75 32 , tel. (052)372 57 46 , (052)373 77 99 , lub kom. 0602 282 480
e-mail: minilab@minilab.bydgoszcz.pl
 
pikolo  Dołączył: 06 Gru 2006
zapytaj majlem w serwisie pentaxa , ja miałem rozregulowaną jakimś cudem ostrość obrazu w wizjerze i wysłałem do Apollo aparat. Wcześniej zapytałem ich ile by kosztowała ewentualna naprawa sprzętu i odpowiedzieli mi od 50 do 200 zł ( jeżeli trzeba by matówkę wymienić). Ostatecznie jedyne koszty jakie poniosłem za naprawę to wysyłka kurierem odemnie 40zł, naprawę i przesyłkę powrotną wziął na siebie serwis Apollo, musiał być jakiś drobiazg.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach