rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
M.K napisał/a:
teraz jest 200M
Zacne przetworniki. Ale mam pytanie. Co oznacza podwójne? Po jednym na kanał i asynchronicznie czy po dwa na kanał?
Ja używam, do muzyki, Lumin'a D1 z asychronicznymi DAC Wolfson WM8741 na kanał i więcej nic nie chcę :->
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
PiotrR napisał/a:
opiszon napisał/a:
Dac w tej chwili potrzebny mi jest tylko po to żeby przy oglądaniu filmów mieć dźwięk na wzmacniaczy
Ha, też mam Fioo w tym celu przy telewizorze, bo wejścia cyfrowe we wzmacniaczu tylko dwa i zajęły je inne sprzęty (chromecast audio i BR). Spełnia zadanie.

U mnie wejść cyfrowych we wzmacniaczu zero :-P
Nie narzekam :-P
Ważne że ma pilota.

Właśnie właśnie, stosuje ktoś Ir Blastera?

https://allegro.pl/oferta/inteligentny-pilot-na-podczerwien-wifi-hub-ir-8494026584
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
opiszon napisał/a:
Właśnie właśnie, stosuje ktoś Ir Blastera?
:shock: CHCEM!

edit: Widzę, że takich urządzeń jest trochę. To zalinkowane się czymś wyróżnia?
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
rysiekll, po jednym na kanał asynchronicznie(2xWolfson WM8740). DacMagic 100 ma tylko jeden przetornik wspólny dla lewegi prawego(1xWolfson WM8742)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
PiotrR napisał/a:
opiszon napisał/a:
Właśnie właśnie, stosuje ktoś Ir Blastera?
:shock: CHCEM!

edit: Widzę, że takich urządzeń jest trochę. To zalinkowane się czymś wyróżnia?

Nie mam pojęcia.
Dlatego pytam :-P
Wrzuciłem pierwszy lepszy z brzegu.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Tak dla odstresowania audiofilskiego: nie macie ochoty na zakup nowego decka kasetowego?
Youtube polecił mi kanał tego pana:
New Stock Audio Cassette Player Tap Deck for Sale
Urzekło mnie jak przemyślne i niespotykane są to konstrukcję. :-)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
opiszon napisał/a:
Właśnie właśnie, stosuje ktoś Ir Blastera?

Mam, chociaż chwilowo odpoczywa, co chcesz wiedzieć?

Gwiazdor napisał/a:
Tak dla odstresowania audiofilskiego: nie macie ochoty na zakup nowego decka kasetowego?
Youtube polecił mi kanał tego pana:

Kurde, nie wiadomo nawet czy te urządzenia mają takie napędy że wyją, czy to akurat artysta tak wyje...
I te piękne wgięcia przy śrubach na przednim panelu, muszę kupić...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Arti, czy można tym sensownie zastąpić pilota, czy jest upierdliwa konfiguracja, używanie...
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Arti napisał/a:
Kurde, nie wiadomo nawet czy te urządzenia mają takie napędy że wyją, czy to akurat artysta tak wyje...

Mnie najbardziej urzekł "wyświetlacz", w tym pierwszym sprzęcie.
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
jestem w szoku, że coś takiego produkują jeszcze. Musi być odbiorca. Niestety.
Natomiast bardzo ładnie wykonany magnetofon w wersji dla pojazdów ciągnikowych w metalowej niezniszczalnej obudowie z możliwością zamknięcia na kłódkę. Jestem pod wrażeniem pomysłowości. Prezentacja w 9:00 minucie się zaczyna.
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Ale kłódka chroni chyba tylko kasetę ;-)
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Ale jak się skończy jedna strona to nieautoryzowany odsłuch jest już utrudniony! Chyba, że to cudeńko ma autorevers.
W nocy jakby przypadkowo włączyć te nagrania to można zejść ze strachu.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
opiszon napisał/a:
Arti, czy można tym sensownie zastąpić pilota, czy jest upierdliwa konfiguracja, używanie...

hmmm.... zastąpić całkowicie to wg mnie chyba nie. Chyba że chcesz przez asystentów głosowych używać. Ja to traktuję jako rozszerzenie mojego Smart Home i do rzeczy których nie da się sterować z "pilota" w telefonie. Bo te orginalne apki akurat są lepsze, ale nie działa mi nie wiedzieć czemu połączenie apliakcji z TV Xiaomi.
Konfiguracja raczej prosta, to działa pod SmartLife albo Tuya. Ma możliwość uczenia się kodów nawet nie znanych sobie urządzeń. Funkcjonalność nie jest zła. Ogranicza tak naprawdę fantazja wykorzystania. No i możesz wyłączyć telewizor będąc w Poznaniu będąc na PPD w Radomiu.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
apemantus napisał/a:
Ale kłódka chroni chyba tylko kasetę
Oraz przyciski. Nikt Ci nie wyłączy bollywoodzkiego przeboju. Co prawa (i to uważam za wadę projektu) na zewnątrz zostaje pokrętło głośności, więc jakiś złośliwiec może ściszyć. No ale przynajmniej nikt podstępnie w nocy nie przewinie, więc wyjeżdżając rano na orkę słuchasz od tego momentu, w którym skończyłeś poprzedniego dnia wieczorem.
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
No i nikt kasety nie zapierniczy.
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
Zachęcony opiniami kupiłem właśnie Chromecast Audio (była wyprzedaż stanów magazynowych i dorwałem go za €15). Naprawdę daje rade jak na takie małe urządzenie.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
M.K napisał/a:
No i nikt kasety nie zapierniczy.

Nie podmieni na Liszta.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
kojut, ech taki to pożyje :-)

Arti, myślałem o tym żeby zastąpić 3 piloty od sprzętów tak jak kiedyś używałem pilota logitech harmony.
No nic, najwyżej kupię za te kilkadziesiąt złotych i sprawdzę na żywym organizmie.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
opiszon napisał/a:
No nic, najwyżej kupię za te kilkadziesiąt złotych i sprawdzę na żywym organizmie.

W sumie to nie napisałem najważniejszego, że to taki chiński, działający w ekosystemie Tuya Broadlink.
W tej cenie co podlinkowales, to ja na wiosnę 2 sztuki ściągnąłem z Chin a widzę że na Allegro RM4 Mini można kupić.
W sumie to za te pieniądze to można się pobawić.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Arti, co do ceny to wiadomo. Wrzuciłem pierwszy lepszy z allegro, wiem że są inne opcje. Np chiny tym bardziej że mi się nie spieszy :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach