pjak  Dołączył: 28 Kwi 2008
Nasza-kasza zmiana regulaminu :P
Nie znalazłem podobnego tematu, więc zakładam nowy. Jeśli było to proszę o przeniesienie lub skasowanie. Jakby co to samo wygaśnie za 4 dni.
nk chce zgody na przetwarzanie zdjęć
 

Henry  Dołączył: 12 Sty 2010
Ale o co Ci chodzi? Kto korzysta z nk wie o tym, kto nie korzyta tego to nie obchodzi.
Ja zaakceptowałem - niech sobie biorą moje zdjęcie...
 
pjak  Dołączył: 28 Kwi 2008
Henry napisał/a:
Ale o co Ci chodzi?

Mi o nic nie chodzi
Henry napisał/a:
Kto korzysta z nk wie o tym

Podejrzewam, że duża część nawet nie czytała co akceptuje.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ja właśnie nie zaakceptowałem większości punktów :)
w d... mam ten serwis :)
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Też się stamtąd wynoszę właśnie...
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
Fafniak napisał/a:
w d... mam ten serwis :)

Gdyby Cię zaczął uwierać i chciałbyś usunąć operacyjnie to możesz na mnie liczyć . . . :mrgreen:
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Kuszelas, rozsądnie gadasz. :mrgreen:
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Eee poczytajcie sobie swoje umowy z fejsbukiem i picassą, jest to samo, jestem w trakcie tworzenia swojej strony bo picasa ma w tym momencie prawo do wykorzystania wszystkich moich zdjeć jakie tam zamieściłem, na całym świecie i w jakimkolwiek celu, oczywiście ja tych praw nie tracę ale oni współdzielą. :evil:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
NK prawie nie używałem
Fejsbuka prawie nie uzywam - mozliwe ze maja podobny regulamin
picasy nie uzywam
 

tomekl  Dołączył: 25 Maj 2006
w n-k wnerwiło mnie ze nie mogę zablokowac reklam na maila w nowym regulaminie i danych osobowych przekazywanym wszystkim jak popadnie w celach komercyjnych..
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Ja okolo tygodnia temu sie wypisalem. Schodzi troche zanim naprawde usuwaja dane ze swoich baz danych...
 
lazar  Dołączył: 23 Cze 2010
Wypisałem się już ponad pół roku temu, bo miałem już dość tego serwisu. Ostatnie wiadomości dotyczące n-k biją wszystko. Ciekawe ile ludzi tam zostanie... :-)
 

MixerB  Dołączył: 16 Sty 2010
Fafniak napisał/a:
NK prawie nie używałem
Fejsbuka prawie nie uzywam - mozliwe ze maja podobny regulamin
picasy nie uzywam


Podobnie jak Fafniak świadomie nie używam
- NK
- Fejsbuka
- picasy
- paru innych wynalazków ;-)

Dzięki temu nie ruszają mnie zmiany np. regulaminów (lub akcyzy :evilsmile: ).

Jest to więc potwierdzenie zdania naszego kolegi:
Henry napisał/a:
kto nie korzyta tego to nie obchodzi.

Tak jak i pjak
Cytat
Podejrzewam, że duża część nawet nie czytała co akceptuje.

Na szczęście nasi forumowicze należą raczej do czytających i to ze zrozumieniem (pomijam niektóre posty w wątku "pary") ;-)
Życzę więc wszystkim dokonywania świadomych wyborów i jak najmniej rozczarowań wynikających z zapisów "drobnym drukiem".

M.
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
I zapisywali sie do knajp do ktorych chodza..

Inny pomysl to portal nasza-szmata.pl
:-)
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
Eldred napisał/a:
Eee poczytajcie sobie swoje umowy z fejsbukiem i picassą, jest to samo


Moim zdaniem różnica pomiędzy NK a FB jest zasadnicza bo w FB: "...wyrażasz zgodę, zgodnie z Twoimi ustawieniami prywatności..." natomiast na NK wyrażasz absolutną zgodę w pełnym zakresie na który nie masz żadnego wpływu.
Użytkownik FB ma te ustawienia w: Facebook -> Konto -> Ustawienia prywatności -> Informacje profilowe - gdzie ma możliwość ustawień np. takich kto może zobaczyć: "Zdjęcia i Filmy ze mną" etc.
 

Osfald  Dołączył: 25 Sty 2010
Na NK też są takie ustawienia ale one nie odnoszą się do "celów marketingowych".

Osobiście nie zaakceptowałem tych zapisów (dokładnie 3 z 4) i za kilka dni żegnam się z NK albo zaakceptuję zostawiając 1 fotkę i fałszywe dane (email można przecież założyć tylko na ten raz...).
 

volender  Dołączył: 15 Wrz 2008
logo pentax. i hooooya im do tego :-D .
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
radekone napisał/a:
Inny pomysl to portal nasza-szmata.pl:-)

PZPN zaraz by zwinął taką stronę ;-)
 

Henry  Dołączył: 12 Sty 2010
Cytat
w n-k wnerwiło mnie ze nie mogę zablokowac reklam na maila w nowym regulaminie i danych osobowych przekazywanym wszystkim jak popadnie w celach komercyjnych..


No chyba nie podałeś e-maila który używasz na codzień?
A reklamy... lubię reklamy. Ostatnio dzięki nim dowiedziałem się o fajnej książce (oczywiście kupię tam gdzie będzie taniej, a nie u tego kto reklamował).
 

tomekl  Dołączył: 25 Maj 2006
nie lubie mieszania maili istotniejszych z reklamami i tyle;-) a n-k to jednak ciekawy serwis kontaktowy... był...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach