fotomic  Dołączył: 09 Maj 2007
Olek e620
Taki tam nius z innego obozu ;)

http://www.olympusclub.pl/43/olympus-e-620.html


Pozdrawiam
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Na fotopolis są lepsze zdjęcia, pokazują, uchylany we wszystkie strony ekran i podświetlane przyciski z tyłu body.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Uchylany we wszystkie strony ekran - licze że w Pentaxie tez kiedys zawita :roll: Brakuje mi tej skąd innad przydatnej rzeczy.

Podświetlane przyciski z tyłu body - całkie sensowny patent.

Poczytałem sobie zapowiedzi i IMHO Olek zrobił bardzo sympatyczny nowy korpus. A jaki wizjer? IMHO wizjer to pięta achillesowa Olków.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
No właśnie ten uchylany we wszystkie strony ekran powoduje że LV zaczyna mieć dla mnie sens.
A podświetlenie przycisków to fajna sprawa, ale nie pamiętam żebym kiedyś robił zdjęcia w aż takich ciemnościach żebym potrzebował chociażby podświetlenia górnego wyświetlacza, nie mówiąc już o tym, że po jakimś czasie przyciski się już naciska bez patrzenia na nie.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Eldred, no co Ty.. Ja podświetlam często wyświetlacz, w nocy nic na nim nie widać, a tak mniut malina ;-) Jeszcze czekam na 540fgz to będę sobie podświetlał zestawik ot tak żeby się nacieszyć :-P
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
O tak? :evilsmile:
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Eldred, o to to to 8-) 8-) 8-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
matth, widzisz, nie chciałeś żebym brał lampiona, to się nie będziesz mógł pobawić w podświetlanie dzisiaj ;-)
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
opiszon, lada dzień przybędzie do mnie własna ;-) Idę w kimę bo nockę zarwałem, budzik ustawiłem więc dozo za kilka h :-)
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
Re: Olek e620
fotomic napisał/a:
Taki tam nius z innego obozu ;)
http://www.olympusclub.pl/43/olympus-e-620.html

Jak ja lubie takie teksty, co drugie słowo kreatywny :evilsmile: A na koniec:
Cytat
Nowy model w jednym innowacyjnym pakiecie oferuje wszystko, co najdoskonalsze w aparatach E-System, by wspomnieć choćby Filtr Ultradźwiękowy i Live View, jak również opcje artystyczne w postaci Filtrów Artystycznych. Nowego E-620 można szukać w sklepach już pod koniec kwietnia 2009 r.

Przydałby się im ktoś, kto w miarę poprawnie pisze po polsku! Już pędzę do sklepu :-P

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
Już pędzę do sklepu :-P

przynajmniej będzie w sklepach, nie to co sprzęt na P w tej chwili ;-)
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
opiszon napisał/a:
Cytat
Już pędzę do sklepu :-P

przynajmniej będzie w sklepach, nie to co sprzęt na P w tej chwili ;-)

Na pewno będzie? ;-) Do końca kwietnia dużo rzeczy się może wydarzyć i np. Olympusa kupi Panasonic albo Pentax wypuści nowe puszki :-P
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
no ta 620 ma w dodatku wybór formatu i nawet kwadrat, mniejszy bo mniejszy ale wole tak niż w 2 strone crop z kwadratu na 3:2

calkiem sympatyczne body i widze, ze grip jakby glebszy. olki sa calkiem fajne, mi nie pasuje najmocniej ich crop 2x i wizjery, reszta calkiem elegancka
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
afuszejk, a pasuje ci elektryczny zoom :?: (choć nie wiem jak w wyższych modelach obiektywów)
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
opiszon napisał/a:
afuszejk, a pasuje ci elektryczny zoom :?: (choć nie wiem jak w wyższych modelach obiektywów)
E-system ma chyba tylko elektroniczną ostrość. A Elektryczny zoom jest u nas. :mrgreen:
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
co to k. jest elektryczny zoom? taki jak w kompakcie?
nie nie pasuje mi i nie dostrzeglem tego ficzera : )

zreszta olek nigdy nie zaprzatal moich mysli, moza poza starym sympatycznym OMG ale ta puszka nie prezentuje sie jakos lipnie, na pewno w tej kategorii cenowej wolalbym od N czy Sony
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Gwiazdor napisał/a:
E-system ma chyba tylko elektroniczną ostrość.

my fault chyba rzeczywiście masz rację - w końcu to pierścienie ostrości są niewyskalowane, a nie ogniskowej
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
afuszejk napisał/a:
nie nie pasuje mi i nie dostrzeglem tego ficzera : )

To się nazywa PowerZoom. Musisz mieć obiektyw PowerZoom i puszkę to obsługującą, czyli niektóre analogi (np.Z-20, którego mam) i od K100DSuper w górę. Tylko,że cyfrówki nie obsługują chyba w pełni PowerZooma.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
pawelek-79 napisał/a:
Tylko,że cyfrówki nie obsługują chyba w pełni PowerZooma.
Nie działa przełącznik P - A - AS
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
pawelek-79 napisał/a:
i puszkę to obsługującą, czyli niektóre analogi (np.Z-20, którego mam) i od K100DSuper w górę.
Z K100DS nie działało.

[ Dodano: 2009-02-24, 15:44 ]
Za to podświetlane przyciski to jest strzał w 10! Aż dziwne, że Pentax na to nie wpadł. :evilsmile:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach