zgoda150  Dołączył: 11 Lis 2010
niewyświetlane zdjęcia
witajcie,
chciałem obejrzeć zdjęcia w aparacie (k-x), ale nie wszystkie chciały się wyświetlic. poprostu zamiast zdjęcia był napis ze nie można wyświetlić. Czemu tak się dzieje?
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
moze karte masz jakas padnieta....
a moze wlozyles tam karte na ktorej byly zdjecia z innego aparatu..
 
zgoda150  Dołączył: 11 Lis 2010
karta siedziała tylko w pentaxie, a karte mam wporządku. to tylko niektóre zdjęcia nie chcą się otwierać...
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
zgoda150, wsadź kartę do czytnika i sprawdź w komputerze czy wszystkie zdjęcia da się otworzyć.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Nie da się zobaczyć w aparacie zdjęć które zostały w jakikolwiek sposób zmienione poza aparatem. Nawet tylko obrócone.
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
zgoda150 napisał/a:
karta siedziała tylko w pentaxie, a karte mam wporządku. to tylko niektóre zdjęcia nie chcą się otwierać...


no jakos nie jestem przekonany do tego co piszesz... skad wiesz ze karte masz wporzadku jesli siedziala tylko w pentaxie?
 
b-bar01  Dołączył: 09 Lip 2010
nemo napisał/a:
Nie da się zobaczyć w aparacie zdjęć które zostały w jakikolwiek sposób zmienione poza aparatem. Nawet tylko obrócone.

zgadza się..........
wystarczy podłączyć K-x do kompa przez kabel i cokolwiek zmienić w zdjęciu, np. obrót, jasność, nazwę..itp., wtedy na podgladzie w aparacie zdjecia nie widać,
trzeba wyjąć kartę i podłączyć do czytnika aby zobaczyć fotkę.
 
zgoda150  Dołączył: 11 Lis 2010
faktycznie jak podłączałem do kompa to przekręcałem niektóre i to napewno jest przyczyna. dzięki za pomoc.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach