korc  Dołączył: 18 Gru 2009
seria "najciekawsze zdjęcia national geographic"
Dziś o 22 i 22:30 wyemitowano na "national geographic channel" i "national geographic channel hd" dwa odcinki z serii "najciekawsze zdjęcia national geographic" (Nat Geo's Most Amazing Photos). Trafiłem przez przypadek w środku 1 odcinka i strasznie mnie przykleiło do ekranu. Może ktoś widział, może nie, ale mocno polecam, zwłaszcza, że powtórek będzie kilka. Najbliższa jutro rano (niedziela 03.07) między 9 a 10.

We wspomnianych 2 odcinkach (przeklejone z programu tv wp.pl):

"Seria, w której fotografowie ujawnią tajniki warsztatów, dzięki którym ich prace trafiły na listę 10 najlepszych fotografii prezentowanych w 2009 r. na łamach magazynu National Geographic. Ponadto wywiady i wypowiedzi pracowników National Geographic, a także materiał filmowy z miejsc, w których wykonano zdjęcia. W tym odcinku Michael "Nick" Nichols wyjaśni, dlaczego jego fotografia gigantycznej sekwoi poprzedzona była rokiem przygotowań i doprowadziła go niemal na skraj załamania nerwowego. Nick wykonał zdjęcie 90-metrowego drzewa, łącząc wiele fotografii, używając żyroskopów, wózków i komputerów."

oraz

"W tym wydaniu biolog i fotograf Mark Moffett wyrusza w podróż dookoła świata, aby na zdjęciach utrwalić fascynujące procesy zapylania roślin."

Może komuś jeszcze się spodoba, pomimo tego, że pstrykają canonami :)
 
wertervgt  Dołączył: 14 Paź 2009
Zapowiada sie wiecej odcinkow w najblizszym czasie.

>> Szczegóły tutaj <<
 

drawa  Dołączył: 17 Sie 2010
Cytat
pomimo tego, że pstrykają canonami
z bólem serca obserwuje upadek obyczajów !
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
Myślisz oczywiście o "pstrykaniu" a nie o "canonach" :evilsmile:
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
daśko napisał/a:
Myślisz oczywiście o "pstrykaniu" a nie o "canonach"
Podwójny upadek obyczajów! :evilsmile:
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
Re: seria "najciekawsze zdjęcia national geographic&quo
korc napisał/a:
Dziś o 22 i 22:30 wyemitowano na "national geographic channel" i "national geographic channel hd" dwa odcinki z serii "najciekawsze zdjęcia national geographic" (Nat Geo's Most Amazing Photos).


Dobrze, że przypomniałeś, muszę zobaczyć czy się nagrało :mrgreen:

[ Dodano: 2011-07-04, 22:26 ]
Obejrzałem. Sekwoje mnie nie zbytnio nie zaciekawiły i raczej nie będę kopiować pomysłu :mrgreen: Drugi odcinek o owadach obejrzałem z zaciekawieniem

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach