andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
W Plusie czas się przestawił jak należy.To chyba nie wina systemu a operatora
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
W erze (miałem wyłączony jakikolwiek dostęp do internetu) czas się prawidłowo zmienił.
Oczywiście miałem zaznaczone Menu->Ustawienia->Data i czas->Automatycznie (Używaj wartości dostarczonych przez sieć)
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
W Orange też się zmienił, nie pamiętam czy miałem włączony internet.
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Do kompletu napiszę, że w Playu (Samsung i5700), też czas mi się zmienił.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
emigrant napisał/a:
W erze (miałem wyłączony jakikolwiek dostęp do internetu) czas się prawidłowo zmienił.
Oczywiście miałem zaznaczone Menu->Ustawienia->Data i czas->Automatycznie (Używaj wartości dostarczonych przez sieć)
tak też mam, tel w Play i nic jestem ciekaw jaka jest przyczyna?
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
teo napisał/a:
Odezwał się we mnie gadżeciarz. Nie z powodu Opery, a z powodu braku multi-toucha. To coś przedpotopowego musi być albo jakiś budżetowy mocno model
Xperia x10 mini pro. Mam ją, bo lubię małe telefony i na razie zamiana na cokolwiek gabarytowo większego nie wchodzi w rachubę. Rzeczywiście mogłaby mieć multi-touch, ale nie wiem, jak by się sprawdzał na ekranie, na którym dwa palce ledwo się obok siebie mieszczą (przynajmniej moje). :mrgreen:

reastdignity napisał/a:
z gier polecę jeszcze unblock me.
O, dzięki, czegoś podobnego szukałem. Jakby ktoś jeszcze jakieś dobre gry logiczne na androida znał, to poproszę.
 
Witek  Dołączył: 07 Lis 2008
A czy ktoś zna i może polecić program do pracy na kompie przez pulpit zdalny.
Mam już łącze VPN ale dalej potrzebuję pulpit zdalny. Podobno jest PocketCloud ja go nie znam.
VNC - odpada bo musiałbym instalować go na serwerze.
Ktoś pomoże?
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
 
reastdignity  Dołączył: 29 Kwi 2010
PiotrR, mogę polecić jeszcze bubble blast - polega na zniszczeniu całej planszy "balonów" określoną liczbą kliknięć. Jeśli masz możliwość kupna z całego serca polecę x Construction - budujemy most. Można sprawdzić sobie demko.
 
teo  Dołączył: 15 Mar 2010
reastdignity napisał/a:
x Construction - budujemy most. Można sprawdzić sobie demko.

Demo beznadziejnie krótkie. Ale gra warta swojej ceny.

PiotrR napisał/a:
Xperia x10 mini pro.

To wiele wyjaśnia.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Dodam jeszcze niedawno nabyty
SVOX Classic - program TTS (Text to speech). Jedyny, jak na razie program mówiący po polsku w miarę naturalnym głosem (Eva).
Moduł podstawowy jest bezpłatny, a do niego można zakupić moduły językowe (25 języków, 30 głosów). Moduły są po ok 3$.
Zamienia standardowy androidowy TTS Pico, który jest sztuczny (robotoidalny) i obsługuje zaledwie kilka języków.

SVOX nadaje się np. do czytania ebooków, RSSów, PDFów, nawigacji itp.
Zainstalowałem bezpłatny Neospeak, który czyta mi zasubskrybowane na koncie Google RSSy (Google Czytnik).

 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
To ja zapytam dla odmiany o jakies mapy offline jako alternatywe dla Google Maps? Bo nie wiem czy w Holandii maja duzo niezabezpieczonych spotow wifi :-)
Jeszcze nigdy z innych map nie korzystalem i nawet nie wiem co jest wartego uwagi..
 
teo  Dołączył: 15 Mar 2010
Brute google maps, jak wyżej ktoś pisał. Mapy google na SD i funkcje navi. Jeśli się nie mylę wymaga roota.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
A dla słabszych umysłowo ?
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
.i bez roota?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
kurna znęcacie się
znalazłem link do jakiegoś forum czy coś w tym stylu, ale nie "ogarniam" tego
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
Fafniak napisał/a:
ale nie "ogarniam" tego

Nie Ty jeden :evil:
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Fafniak, root, to dla tych, co lubią grzebać w androidzie i zmieniać ROM w telefonach na alternatywny. Dla ceniących spokój i gwarancję na sprzęt raczej nie.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
No dobrze - ale co mam realnie zrobić żeby to zainstalować?
Narazie mam AndNav2 ale dźwięki jakie próbuje wydobywać z siebie przy informowaniu gdzie skręcić powodują niekontrolowane skurcze mojego organizmu :mrgreen:
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
No ja tez pytam o mapy na telefon bez roota :-)
Jakies zwykle plany miast, nie samochodowe.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach