H.M.  Dołączył: 25 Kwi 2006
Cześć
Czy da się, w którejś przeglądarce pod androidem przeglądać mapy z geoportalu?
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Czy używaliście już nowej wersji 2.1.6 (niedawno zaktualizowanego) YouTube?
Bardzo przyjemne wrażenia i nowe funkcje :-)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
Ludziska, doszła do mnie Xperia X8, wrzuciłem jej andka 2.1, zrobiłem roota i klops. Nie wiem co dalej. W jaki sposób mogę zainstalować jakiekolwiek aplikacje nie korzystając z android market?
 

qbi  Dołączył: 30 Mar 2010
W menu zaznaczyć "nieznane źródła", zrzucić apk na kartę pamięci, odpalić ;-)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
odznaczone, appsy wrzucone, tylko gdzie ich szukać na telefonie? :D
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
menedżer plików? np astro:)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
no tak, powoli nabiera to wszystko kształtów - działa wam market? Mi po wifi zasysa i nie chce nic pobrać.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Kurde, ile ja się naszukałem, jak się dobrać do zawartości karty, nim doszedłem do wniosku, że trzeba ściągnąć jakiś manager. Do głowy by mi nie przyszło, że nie ma żadnego wbudowanego w system. To jakby podstawowe narzędzie jest.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
YellowLabel, działa, ale nie mam zrootowanego
PiotrR, aha... :)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
no właśnie, troche to dziwne. No nieważne. Udało mi się pobrać Astro, zainstalowałem to co chciałem ale mi root explorer nie chce działać.

"RE has not yet managed to root access. Because of issues of superuser, this often happens first time the app is run but usually fine from then on. Click ok and restart the app and try again. make sure you respond correctly to the superuser proper"

eh eh :P
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
YellowLabel,zwolnij trochę chłopie.Dobrze nie opanowałeś fona a już się za roota wziąłeś.Zrobiłeś backup oryginalnego softu? Zajesz sobie sprawę że rootując tracisz aplikacje? Ja sobie dałem póki co z odblokowaniem spokój,bo jedyna rzecz jaka po roocie by mnie interesowała to podkręcanie procka. Aplikacje wszystkie wchodzą bez problemu więc nie czuję potrzeby.
PiotrR napisał/a:
Do głowy by mi nie przyszło, że nie ma żadnego wbudowanego w system.

W Defajce był od razu na pokładzie QuickOffice File Manager.
Astro mi jakoś nie podszedł (za bardzo rozlazły) ES File Explorer jest bardziej przejrzysty.

P.S.
Warto również się zarejestrować na forum androida :idea:

 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
andybond, rootowaniem systemu nie tracę gwarancji. Wystarczy skasować jeden pliczek i po sprawie :)
Jak dostałem HTC TyTn II w łapki to zanim się uporałem z WM już miałem z 4 custom romów wgranych. Taki już ze mnie typ.
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Obyś miał rację i nie potrzebował tego pliczku kasować :-B
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
W końcu tak piszą na android.com.pl, więc chyba informacja potwierdzona. Obym nie musiał usuwać :)

Zna ktoś launcher, który pozwala na grupowanie/ustawianie/itd ikon w menu? Widziałem film z takim cudem i nie mogę do niego dotrzeć.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
PiotrR napisał/a:
Kurde, ile ja się naszukałem, jak się dobrać do zawartości karty, nim doszedłem do wniosku, że trzeba ściągnąć jakiś manager
U mnie w HTC Wildfire, po prostu podłączyłem kabel USB do laptopa, a na nim zobaczyłem całą zawartość microSD :mrgreen:
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Jak dla mnie nie do pobicia jest Go Launcher.Po zainstalowaniu Motka otrzymała drugą,o wiele bardziej interesującą twarz.Możliwości konfiguracyjne są przeogromne.Jak jeszcze dołożysz sobie Go Contacts i Handcent to dopiero pokochasz swój telefon ;-)
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
emigrant, to jest oczywiste. Miałem na myśli dostęp do plików z poziomu telefonu.
 

ziemo  Dołączył: 28 Gru 2008
andybond napisał/a:
Jak dla mnie nie do pobicia jest Go Launcher.Po zainstalowaniu Motka otrzymała drugą,o wiele bardziej interesującą twarz.Możliwości konfiguracyjne są przeogromne.Jak jeszcze dołożysz sobie Go Contacts i Handcent to dopiero pokochasz swój telefon ;-)


Handcent też można na Go wymienić
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Słuchajcie, a coś prostego (i najlepiej za gratis, ale niekoniecznie), co obrabia zdjęcia znacie? W zasadzie chodzi tylko o to, żeby można było w telefonie przyciąć i zmienić rozmiar.
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
PiotrR, a wchodząc w galerię i przytrzymując zdjęcie nie wyświetlają ci się opcje obróbki? U mnie jest jakieś tam kodakowe narzędzie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach