plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Również po instalacji testuję, wyłączając wszelkie opcje, znajduję te, które muszą być włączone aby aplikacja działała.
Zapewne żąda również dostępu do lokalizacji, aby móc otagować zdjęcie współrzędnymi geograficznymi.
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
W sumie telefon z Androidem i jakakolwiek prywatność to się chyba wyklucza? ;-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Przecież - ogólnie - posiadanie jakiejkolwiek "komórki" wyklucza pojęcie prywatności. Takie czasy. :-(
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
powalos napisał/a:
Przecież - ogólnie - posiadanie jakiejkolwiek "komórki" wyklucza pojęcie prywatności. Takie czasy. :-(

Bez przesady... Kolega ma komórkę na strychu, urządził w niej ciemnię. Jak się kiedyś zatrzasnął, to w całkowitej prywatności spędził 5 godzin, aż żona z córką zakupów nie wróciły... Zatem można mieć i komórkę, i czasem nawet więcej prywatności, niż potrzeba :-D
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Apas, :-B
 
Kocur  Dołączył: 04 Maj 2011
White napisał/a:
Chcę zainstalować apkę do robienia zdjęć.


Czy próbowałeś czegoś z F-droid?
https://search.f-droid.org/?q=camera&lang=en
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Tak, tego co polecał bakulik, w wątku fotografia mobilna. Ale nie zainstalowałem bo jak wyżej pisałem chce mieć dostęp do złych i mrocznych jak kaszanka miejsc w moim telefonie.
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Przyszła pora na wymianę komórki. W tej chwili mam Xiaomi redmi note 7 . Warto ją wymienić na redmi note 8 pro czy coś innego . Szukam komórki w cenie ok 800. W euro jest w tej chwili po 849 ( 6/128 ).
 
Kocur  Dołączył: 04 Maj 2011
Szukałem czegoś o Samsung Galaxy S21 Ultra.
W odcinku z 3 marca futura-podcast zastanawiają się czy aparaty są robione pod benchmark DxO.
Dotyczy to aparatów fotograficznych, nie tylko w smartfonach.

https://podtail.com/podcast/futura-podcast/dxo-ciema-jak-oceni-aparat-w-smartfonie/

Co sądzicie?
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Samsunga organiczne nie trawię , mama miała Samsunga i całkowicie nie umiem zrozumieć o co chodzi w jego nakładce na androida .
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Redmi note 8 pro w tej cenie mz wydaje się dobrą opcją jeśli nie przeszkadza brak USB-C, opóźnione aktualizacje i MIUI. Ja bym jeszcze sprawdził Samsungi w podobnych cenach.

Galaxy S21 Ultra jest chyba jednym z najlepszych pod względem możliwości zdjęciowych. Brakuje tylko oprogramowania do fotografii.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Redmi Note 8 Pro ma USB-C. To co mi najbardziej przeszkadza to nędzny dialer od Google.
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Na razie mogę jeszcze się wstrzymać , mój note 7 jeszcze mi wystarczy . Zobaczę jak bateria zacznie wytrzymywać tylko 1 dzień , może będą jeszcze jakieś promocje .
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
marfalc, myślałeś o Motoroli? Widziałem ostatnio dobre ceny w promocjach na x-komie, chyba coś dalej mają, wyszly nowe modele teraz, jest co wybierać. Patrząc jak dostaje w dupę Motorola mojej córki i ciągle działa to dość wytrzymałe bestie i nie są strasznie drogie.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Arti napisał/a:
myślałeś o Motoroli?
Faktycznie moja moto one action to mój pierwszy telefon, z którego po 2 latach nadal jestem zadowolony. Ale może to postęp w komórkach przyhamował? Przynajmniej tych zwykłych.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Lady Vader ma kolejną Moto G (tym razem Moto G9) i znów jest zadowolona.

Ale w sumie to tylko dowód anegdotyczny.
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
ja jestem zadowolony z moto one vision. to już1.5 roku i nie myślę o zmianie.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Motka była moim pierwszym fonem, chyba model 3688. Potem mile wspominam Defy+ używałem awaryjnie jeszcze w 2017 [Andrut 2.3.6 :shock: ]. Fajnie że mają prawie czysty system, praktycznie bez firmowych śmieci.
 

Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
Jak miło zobaczyć tak zgodny chórek pochwał. :mrgreen:

Maltretuję moją Moto G siódmy rok i się cholera zepsuć nie chce (żeby ją z czystym sumieniem zamienić na jakąś nowszą)
 
Kocur  Dołączył: 04 Maj 2011
marfalc napisał/a:
Samsunga organiczne nie trawię , mama miała Samsunga i całkowicie nie umiem zrozumieć o co chodzi w jego nakładce na androida .


Samsungi mają rodzice, u znajomych sprawdziłem kilka nakładek innych producentów.
Ja używam Nova launcher. Kupiłem kiedyś w promocji i nie znalazłem lepszej.

Nie myślałeś o wymianie samej baterii?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach