Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
a może lcd zalać silikonem...
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ja u siebie nakleiłem folię - elektrostatyczną Brando Ultra Clear (droga, ale warta swojej ceny - nie widać jakiegokolwiek pogorszenia jakości obrazu). I po prostu teraz nie muszę się przejmować - jak mi się ekranik porysuje zdejmę folię i założę nową. Być może to irracjonalne (w *istD folii nie miałem i po ponad 2 latach użytkowania na ekraniku było tylko kilka rysek tak drobnych, że trzeba się dobrze przyjrzeć by je zauważyć) ale po prostu czuję się lepiej psychicznie - bez folii zawsze miałem te przebłyski typu 'kurczę, uważaj, bo porysujesz sobie ekranik', teraz mam święty spokój.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Marek Wyszomirski napisał/a:
czuję się lepiej psychicznie

Zdrowie psychiczne też ważna rzecz ;-)
 

Kcysiu  Dołączył: 13 Paź 2006
Witam Was
Ja posiadam taka folie http://www.allegro.pl/ite...x_8cm_duza.html
i jestem z niej bardzo zadowolony, nie rysuje sie, dobrze przylega do LCD i w dodatku latwo ja odkleic (nie pozostawia smug, rys itp.) Jednym slowem polecam.
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Piotr_luk - masz 100% racji. Być może wydałem niepotrzebnie pieniądze na tę folię ale zystałem pewien komfort psychiczny - a to też się liczy.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Na pewno na lekarzy wydałbyś więcej, a nadwyżki (lekarze - folia) możesz przeznaczyć na :-B i znowu zysk :mrgreen:
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Również posiadam "pierdzidełko zabezpieczające" w postaci folii poliwęglanowej. Nie szpeci aparatu, a jednoczesnie chroni LCD, czyli działa.

P.S. do tych marud co to pisali o ofoliowanych samochodach i komórkach w pokrowcach.
Jak ja nie lubie uogólniania :evilsmile: :!: . Swój telefon noszę w silikonowym pokrowcu, ba mam nawet jeszcze na wyświetlaczu oryginalna folię mimo tego że komórka ma już prawie 2 lata... i co? I nic :-P :mrgreen: . Nie śpię z tym telefonem i nie przenoszę go na aksamitnych poduszkach. Po prostu normalnie go użytkuję, a jak trzeba nim rzucić, gdy nie ma nic innego pod ręką to to robię :-> .
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
PiotruśP, musze Cię wesprzeć, bo czuję taką potrzebę :mrgreen: swietnie rozumiem, co masz na myśli. W sumie to cały czas chciałem miec folijkę na LCD mojej DeSeczki 8-)
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
zorzyk od razu mi raźniej :-D

:-B
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
PiotruśP napisał/a:
a jak trzeba nim rzucić, gdy nie ma nic innego pod ręką to to robię


To tak jak ja, ale ja mam me45.

A jeśli chodzi o wszelkie silikony, lateksy i inne ochrony to ja wolę bez :oops:
:lol:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
:-B jak najbardziej, ale właśnie sprawdziłem "liste obecnoći IV PPD" i Ciebie tam nie widze :cry:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
mygosia, skąd ten rumieniec
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
me45.
To zazstanawiające: mamy tyle wspólnego :mrgreen:
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
mygosia napisał/a:
A jeśli chodzi o wszelkie silikony, lateksy i inne ochrony to ja wolę bez
A FUJ !!
:-? :-P :lol:

No, a ja mam nokię 1100 - ten telefon jest pozbawiony niemal wszystkich upiększaczy, ale za to ma latarkę :-P .

zorzyk, 18-20 maja będę w Górach Świętokrzyskich, ale po północnej stronie Łysogór - taki konkurencyjny PPD z moją lubą :-P . Niewykluczone, że gdzieś się spotkamy :-) .
 
Romek  Dołączył: 22 Kwi 2007
Marek Wyszomirski napisał/a:
Ja u siebie nakleiłem folię - elektrostatyczną Brando Ultra Clear (droga, ale warta swojej ceny - nie widać jakiegokolwiek pogorszenia jakości obrazu).


Marek, a gdzie dostałeś taką folie, skoro jest taka dobra do daj namiary na sprzedawcę.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
piotr_luk napisał/a:
skąd ten rumieniec


Bo ja wiem o czym sobie pomyśleliście :-P

zorzyk napisał/a:
mamy tyle wspólnego


Porównamy sobie stan naszych tel. w takim razie - a Ty używasz hmmm... silikonów?

PiotruśP napisał/a:
A FUJ !!


Czyli Ty wolisz "z"? :shock:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
Porównamy sobie stan naszych tel. w takim razie
Mam standardowy (jak to się nazywa....) futerał na telefon mocowany na pasku do spodni. (hm, intymnie się zrobiło :mrgreen: )
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
A ja noszę gołego w kieszeni, torebce [zwykle nie w specjalnej przegródce] itp od prawie 3 lat, więc będziemy mogli ocenić zależność stanu [np. słynnych rys na wyświetlaczu] od sposobu traktowania. Może jakby było więcej egzemplarzy, to można by o jakąś tabelkę trefa poprosić ;-)
 
shakal  Dołączył: 30 Kwi 2007
mygosia napisał/a:
Czyli Ty wolisz "z" :shock: )



zorzyk napisał/a:
(..)Mam standardowy (jak to się nazywa....) futerał (...)


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

..co to się, panie tego porobiło...

pozdr, :-B
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
shakal, to jest z Twojej strony tendencyjna manipulacja :lol: :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach