Wybieramy 3 najlepsze zdjęcia X edycji Oczka
1
30% Complete
46 (30%)
2
8% Complete
13 (8%)
3
11% Complete
17 (11%)
4
6% Complete
9 (6%)
5
20% Complete
31 (20%)
6
8% Complete
13 (8%)
7
14% Complete
21 (14%)
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Głosowanie - Oczko czyli 21 dni na fotografię - Edycja X
Zapraszam do glosowania w ostatniej, X Edycji konkursu Oczko, czyli 21 dni na fotografię.

Temat Edycji - Martwa natura/Abstrakcja/Detal/Technika

Głosujemy na maksymalnie 3 zdjęcia

Termin głosowania - do 15.12 (północ)

Link do paczki z wszystkimi zdjęciami edycji:
http://piotrwyrzykowski.p...zkoX/OczkoX.rar

1. WiesiekW


2. slavkob


3. wyrzykus


4. me_how


5. hak


6. nazirus2411


7. SeizeThePicture
 

slavkob  Dołączył: 21 Wrz 2010
hmm...no niezła abstrakcja, ciężki wybór ;-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
wyrzykus, dzięki za wprowadzenie w życie i poprowadzenie 10 edycje tego konkursu! :-B
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Niezły kajdan na piątym :mrgreen:
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
Zgłosowane. Chociaż ciężko było...
 

GeloPa  Dołączył: 26 Mar 2008
ależ przegapiłem :cry:
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
dobra edycja - mało zdjęć ale za to jakie :)
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
Mało zdjęć. Trochę szkoda bo chciałem wziąć udział ale okazało się że zdjęcie które już miałem wysłać ma ponad 3 miesiące. :-/ To ograniczenie czasowe jest trochę za restrykcyjne. Mam nadzieję że kolejna seria konkursów będzie miała poprawioną formułę.
 

wallace  Dołączył: 08 Maj 2010
ZbyszekB napisał/a:
Trochę szkoda bo chciałem wziąć udział ale okazało się że zdjęcie które już miałem wysłać ma ponad 3 miesiące. :-/ To ograniczenie czasowe jest trochę za restrykcyjne. Mam nadzieję że kolejna seria konkursów będzie miała poprawioną formułę.

Trzeba było zrobić nowe ;-)
Była o tym już krótka dyskusja w wątku regulaminowym oczka. Szykuje się kolejna edycja, można to tam przedyskutować. Aczkolwiek pewnie będzie tyle zwolenników zmian tego punktu regulaminu, co przeciwników. IMHO, nie lepiej popracować nad czymś nowym, niż iść na skróty? Przecież to zabawa :-B
 
winnetou  Dołączył: 09 Cze 2011
Zagłosowane. Dwie prace przypadły mi szczególnie do gustu. Od razu się rzuciły w oczy i dość ciekawie skojarzyły.

Dla wszystkich uczestnikow :-B a dla wyrzykus cała kolejka za czas poświęcony na organizację.
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
wallace napisał/a:
ZbyszekB napisał/a:
Trochę szkoda bo chciałem wziąć udział ale okazało się że zdjęcie które już miałem wysłać ma ponad 3 miesiące. :-/ To ograniczenie czasowe jest trochę za restrykcyjne. Mam nadzieję że kolejna seria konkursów będzie miała poprawioną formułę.

Trzeba było zrobić nowe ;-)
Była o tym już krótka dyskusja w wątku regulaminowym oczka. Szykuje się kolejna edycja, można to tam przedyskutować. Aczkolwiek pewnie będzie tyle zwolenników zmian tego punktu regulaminu, co przeciwników. IMHO, nie lepiej popracować nad czymś nowym, niż iść na skróty? Przecież to zabawa :-B

Taaa, po co iść na łatwiznę. To może w ogóle zakazać zdjęć zrobionych przed ogłoszeniem konkursu? Przecież wszyscy powinni mieć równe szanse. Teraz jak się komuś udało i ma takie zdjęcie młodsze niż 3 miesiące to może wziąć udział w konkursie bez wysiłku. Pozostali mają pecha i pomimo tego że to jest zabawa to muszą "popracować". Właśnie z tego powodu że nie miałem czasu to pomimo chęci nie wysłałem zdjęcia. Teraz na koniec edycji przemyślałem temat i doszedłem do wniosku że wydłużenie terminu "świeżości" zdjęcia powinno zwiększyć ilość uczestników.
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Nie rozumiem, cała ta dyskusja toczyła już się wcześniej w wątku dot. regulaminu, można poczytać najpierw zanim po raz kolejny puszcza się w obieg te same pretensje.

Poza tym dwa tygodnie temu zamieściłem tam propozycję harmonogramu ze zmianami do przyszłorocznego konkursu, niestety bez żadnego odzewu. Jak rozumiem, jeśli nikt tam nie pisze to wszystkim się podoba, późniejsze malkontenctwo będę puszczał mimo uszu (oczu?).

W każdym razie dzięki wszystkim za udział w zabawie, mam nadzieję że uda się zachęcić do udziału więcej osób, bo na niektóre edycje (jak np. tą) trochę mało zdjęć wpływało. To skutecznie studzi zapał...
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
ZbyszekB napisał/a:
pomimo tego że to jest zabawa to muszą "popracować"


To jest cel oczka.

A nie to:

ZbyszekB napisał/a:
zwiększyć ilość uczestników


Ani to:

ZbyszekB napisał/a:
wziąć udział w konkursie bez wysiłku
 
elvis9  Dołączył: 03 Lis 2010
Faktycznie ciężko, ale obywatelski obowiązek spełniony i głos oddany.
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
Nie mogłem na początku wziąć udziału w dyskusji nad regulaminem oraz nie mogłem wziąć udziału w pierwszych kilku edycjach. Gdy już znalazłem chwilę czasu to się okazało że regulamin mnie nieco blokuje. Nie chciałem wtedy się odzywać właśnie z tego powodu żeby nie być posądzonym o pretensje. Teraz w ostatniej edycji chciałem napisać kilka słów na temat moich spostrzeżeń licząc na to że w świetle faktów może uda się zmodyfikować nieco regulamin nowej edycji. Zaznaczam że absolutnie nie mam pretensji do nikogo.

Po raz kolejny na tym forum okazuje się napisanie krytycznego słowa spotyka się z dezaprobatą. Kilka razy już przeczytałem narzekania że jest słabe zainteresowanie konkursem ale jakakolwiek uwaga jest traktowana jako pretensje. Tym bardziej że uwaga była konstruktywna gdyż wskazywała kierunek działań do ewentualnej poprawy sytuacji.

Wnioski:
Jak się komuś coś podoba to może wziąć udział w tym czymś, a jak się nie podoba to lepiej dać sobie siana i się w ogóle nie odzywać. :roll: Tylko potem nie narzekajcie że małe zainteresowanie.
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
A w wątku dot. regulaminu na przyszły rok dalej pusto, fakt, bardzo to konstruktywne.
Większość uwag co do 3 miesięcznego terminu była niestety partykularna i zgłaszana właśnie wtedy, kiedy komuś zdjęcie się nie łapało. Czekam na propozycje zmian, naprawdę zapraszam do dyskusji...
 
alfred  Dołączył: 13 Lis 2011
wysoki poziom i dobrze ze mozna glosowac na 3 propozycje bo inaczej mial bym problem z wyborem. 3 zdjecia szczegolnie przykuwaja uwage i jedno ma perfekcyjna kompozycje ...
 
irek303  Dołączył: 09 Sty 2011
trudne głosowanie, ale co tam:
entliczek, pętliczek...
I poszłoooooo
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
ja wybrałem 1, dość charakterystyczne moim zdaniem
Moze w przyszłych edycjach zmuszę się do zrobienia czegokolwiek, bo gnusnieje a aparat pleśnieje
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
dlugas1982, to akurat ostatnia edycja "Oczka". Czy pomysłodawca, organizator będzie to kontynuował... IMO przy takim zainteresowaniu... :?:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach