Promocja111  Dołączył: 04 Lis 2008
firmware K1.11 do K-5, K-r i 645D
Dziś się ukazał i jest tu do pobrania: Firmware 1.11
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
a wczoraj instalowalem 1.10...
 
kass  Dołączył: 14 Gru 2010
 
No proszę, nowy soft częściej niż robię zakupy w biedronce :mrgreen:
Ciekawe czy coś w poprzednim spaprali?
 

Mariusz_CH  Dołączył: 30 Gru 2008
kass napisał/a:
Ciekawe czy coś w poprzednim spaprali?
Cytat

Corrected method for obtain GPS data when developing RAW images that is contain GPS data on Version 1.10
If you have already updated to Version1.10, we are very sorry for this inconvenience. Please update to Version 1.11

Coś tam mogli popaprać :mrgreen:
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
Już sobie upgrejda zrobiłem,weekend wyjazdowy foto bogaty w 3 miasto się zapowiada,sam jestem ciekaw czy zauważę jakąś różnicę :-P
 
BAN Gedeon  Dołączył: 22 Maj 2011
zamach napisał/a:
sam jestem ciekaw czy zauważę jakąś różnicę
Czekam na relację...
 
RiddlerPL  Dołączył: 19 Sty 2008
A w ogóle ma już ktoś na forum moduł GPS do w/w puszek? Jeżeli tak - może podzieliłby się spostrzeżeniami...
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
Napiszcie proszę, czy opcja kalibracji BF/FF w szkłach nie-systemowych została w tym firmware'u udostępniona :)
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
hitman1986 napisał/a:
Napiszcie proszę, czy opcja kalibracji BF/FF w szkłach nie-systemowych została w tym firmware'u udostępniona :)

To K-5 nie miał takiej opcji?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
hitman1986 napisał/a:
opcja kalibracji BF/FF w szkłach nie-systemowych

To było i jest. Została usunięta korekcja wad optycznych obiektywów bo to był błąd oprogramowania.
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
W K-7 niestety wciąż jest ten problemik - testowałem korekcje wad optycznych z 16-45, założyłem 50-150 sigmy i się zdziwiłem, że tak długo zapisuje :-/
 

arkowy  Dołączył: 02 Wrz 2010
Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby sprawdzić działanie wbudowanej lampy po upgrade firmware do ver. 1.11 ? Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy błąd w oprogramowaniu, ale moja przestała działać i nie wiem czy biegać z nim do serwisu czy spokojnie poczekać na nowy firmware :->
 
sycamor  Dołączył: 10 Lut 2011
Moja działa,

otworzyłeś lampę ręcznie :?: ;-) Bo tu ją trzeba podnieść samemu, nie wyskoczy, gdy aparat uznaje, że by się przydała :-D

Pozdrawiam,

J.
 

arkowy  Dołączył: 02 Wrz 2010
Tak, otworzyłem ręcznie. Wciskam spust i nic się nie dzieje, wystarczy że zamknę lampę i spokojnie mogę zrobić zdjęcie.... cóż czeka mnie wizyta w serwisie. Dzięki za informację.
 
sycamor  Dołączył: 10 Lut 2011
Zrób reset do wartości fabrycznych, może coś poprzestawiałeś ...

To na pewno nie zaszkodzi, a może przypadkiem pomoże ;-)

J.
 

arkowy  Dołączył: 02 Wrz 2010
Reset do ustawień fabrycznych zrobiłem w pierwszej kolejności, wyjąłem baterię na 20 min, ponownie wgrałem firmware ver. 1.11.... i nic nie pomogło. Najwidoczniej lampa zrobiła sobie wolne ;-) ... a i baterie naładowane w 100%. :->

 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
arkowy napisał/a:
Wciskam spust i nic się nie dzieje, wystarczy że zamknę lampę i spokojnie mogę zrobić zdjęcie....
Jeśli na otwartej lampie tak się dzieje, to poleciał kondensator i robi zwarcie. A co w tym czasie na wskaźniku zasilania się dzieje ?
 

arkowy  Dołączył: 02 Wrz 2010
Na wysuniętej lampie wygląda to tak: aparat w momencie naciśnięcia spustu nie ustawia ostrości ( brak sygnalizacji dzwiękiem ), następnie gaśnie główny wyświetlacz lcd + podświetlenie wyświetlacza na górze ( wszystkie cyfry i stan akumulatora są widoczne na górnym wyświetlaczu ) i... cisza i spokój, wskazanie baterii nie wariuje ( pokazuje naładowaną baterię ). Jak zamkną lampę to wszystko działa jak należy.

Ale raczej jest to przypadek jednostkowy więc nie ma co zaśmiecać wątku o firmware. Zawiozę go do serwisu i prawdopodobnie będzie po problemie ;-) ... tak czy siak dzięki za informację i pomoc.
 

doors  Dołączył: 08 Maj 2010
A co sie wlasciwie oficjalnie kryje za Firmware v.1.11?
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
doors, jakies "p*****" dotyczace gps'a

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach