Mrqs  Dołączył: 06 Lut 2007
Sklepy w stolicy i okolicach
Witam,

Od lutego jestem szczesliwym posiadaczem kadyszki, czemu zreszta dalem wyraz na tym forum :-) . Pofocilem sobie kitem i znudzilo mi sie. Zaczalem czytac szanownych kolegow pisujacych na tematy obiektywnie obiektywow. No i osiagneliscie cel: mam kompletna sieczke w glowie :-P
Po kilkudniowym zamroczeniu informacjami (oczywiscie zupelnie sie wykluczajacymi) jako tako doszedlem do siebie i postanowilem kupic Sigme 70-300 APO itd. Co prawda na drugi dzien, kiedy nigdzie tej sigmy nie znalazlem, chcialem kupic FA 80-320 itd. ale tez zonk.
Wiec mam takie oto pytanko: czy ktos moze wie, gdzie w Warszawie lub okolicach (Lomianki, Piaseczno itd.) moge znalezc sklep, gdzie chociaz bede mogl popatrzec na jakies graty do Pentaxa i pogadac z niebardzo znudzonym sprzedawca?
Za wszelkie info bede wdzieczny do drugiego :-B :mrgreen:
Mrqs.

Aaaa... i jeszcze jedno. Co prawda nie ta dzialka, ale co tam. Jesli ktos ma chec na jakis plenerek, to ja very chetnie - do dyspozycji stawiam autko. Jedyna wada tej propozycji to ta, ze ja tez bede obecny i moge stanowic potencjalne niebezpieczenstwo roznych pytan.... :oops:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
nie wiem czy się uda, ale zadzwoń do pstryk'a i pogadaj, jak będą mięli coś u siebie w biurze, to może pozwolą popatrzeć (biuro w Łomiankach).
Sigma jest w Blue City. Sklep firmowy z wypożyczalnią szkieł!
Mrqs napisał/a:
Aaaa... i jeszcze jedno. Co prawda nie ta dzialka, ale co tam. Jesli ktos ma chec na jakis plenerek, to ja very chetnie - do dyspozycji stawiam autko. Jedyna wada tej propozycji to ta, ze ja tez bede obecny i moge stanowic potencjalne niebezpieczenstwo roznych pytan....
eh, a ja mam tyle roboty... no ale jak założysz wątek w dziale plenery z konkretną datą, to się pewnie ktoś zgłosi.
Aha, ten wątek przenoszę do działu obiektywy.
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
Aster Foto (lub Foto Aster - nie pamiętam) Na Osowskiej - Grochów.
Fotorimex - chyba Sulejówek.

W Blue City Sigma jest na dole, z kolei na górze też jest sklepik, w którym coś może być.

Najlepiej zadzwoń wcześniej i zapytaj.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach