andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Fajna gierka FPP
Dawno w nic nowego nie grałem a dalej jestem pod wrażeniem obu Crysis-ów.Tu prośba do gejmerów-szukam czegoś w stylu właśnie Crysis.Gry z jakąś tam fabułą,ładną graficznie i ciekawą.Za podpowiedzi wielkie :-B
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
z fabułą :?:
to STALKER, ale pewnie grałeś ;-)
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
modern warfare obie.
portal (bez strzelania w klasycznej postaci, ale równie wciągające i ciekawe, kiedyś olałem dwa wykłady, bo nie mogłem się oderwać)
Half-Life II + epizody (nieśmiertelne, z mega fabułą i klimatem)
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
Kroniki Riddicka - bardzo fajne FPP z elementami skradanki osadzone w klimatach kosmicznego więzienia a'la "Obcy 3". Niezła wciągająca fabuła, trzeba trochę pomyśleć bo samym naciskaniem na spust daleko się nie zajdzie. Graficznie całkiem miła, choć tytuł do najświeższych nienależy.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=3196

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
tatsuo_ki napisał/a:
modern warfare obie.

w IIkę nie grałem, Ika ma niezłą fabułę, ale strasznie krótka (jak wszystkie CoDy)

co do CoDów, to oczywiście CoD:UO i można ciąć w multiplayera na praktycznie każdej konfiguracji sprzętowej

to jest dopiero miód, nie jakieśtam fabuły ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
A to już Duke Nukem 3D nie styka?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
no baa, jasne że styka
ale tylko w wersji High Resolution Pack :-)

a ja wciąż czekam na Duke Nukem: Forever :roll:
 

gregorisan  Dołączył: 10 Kwi 2009
Jak dla mnie to stary poczciwy Deus Ex :-)
 
Papirus1  Dołączył: 22 Lut 2010
FPP? To najlepiej left 4 dead (fajnie na multiplayer z kumplami) albo wyżej wspomniane CoD'y.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
Left 4 Dead - kaszana po całości jak dla mnie. Ta gra jest tragiczna!
 
Kuzyn Mygosi  Dołączył: 08 Wrz 2008
tatsuo_ki napisał/a:
modern warfare obie.
Nie podoba mi się ta gra ... liniowa ekstremalnie ... w Crysis przynajmniej można atakować po swojemu ... a w Call Of Duty Modern Warfare nie pierdniesz w nieodpowiednim momencie.
 

k33l  Dołączył: 20 Lut 2010
Fallout 3? Fabuła jest, choć nie taka rozbudowana jak w poprzednich wersjach, można przejść szybko trzymając się głównego wątku, można grać dniami chodząc po pustkowiach i szukać wątków pobocznych. Zawiera dużo ciekawych miejsc ze swoją własną opowieścią. Do tego DLC i gramy kolejne godziny.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
YellowLabel napisał/a:
Left 4 Dead(...)Ta gra jest tragiczna!

niektórym się bardzo podoba, również mi... po prostu ma specyficzny klimat, który nie każdemu pasuje.

[ Dodano: 2010-03-17, 19:29 ]
Kuzyn Mygosi napisał/a:
Nie podoba mi się ta gra ... liniowa ekstremalnie ... w Crysis przynajmniej

wiesz, jest liniowość i jest liniowość. w modern warfare są zadania do wykonania i je wykonujesz. to jest wojsko, a nie bajka... liniowość CoD:MW w ogóle mnie nie raziła, a znowu na Crysisa moglbym ponarzekać, bo np. sposób wybierania supermocy moim zdaniem jest totalnie pomylony... ale to moja preferencja, więc proszę, nie kłóćmy się o nią :)
mówię. CoD:MW przeszedłem ze cztery razy, na różnych poziomach trudności i liniowość fabuły w ogóle... no nawet nie zwróciłem na nią uwagi...
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
opiszon napisał/a:
z fabułą :?:
to STALKER, ale pewnie grałeś ;-)

O to chodzi koledzy,że generalnie nie jestem gejmerem :oops: Wcześniej przed Crysis-em nie grałem w żadną FPP.Męczyłem kilku krotnie DiabloII.Grafika i duża swoboda przemieszczania się po wyspie wciągnęły mnie na maxa.Przeszedłem kilka razy obie części.Córki chłopak namówił mnie na COD,ale w porównaniu z Crysis-em bardzo krótka i jakaś taka bez zakończenia :-/ Aha i mimo wiekowości super się grało w Far Cry I.Długa gra ale na tyle wciągająca,że jakoś grafiki mi nie przeszkadzała.Pilnie skopiuję wasze propozycje do Vuze-a i heja po pełnym łączu :mrgreen: Dzięki za info.Patrząc po avatarach wszystkim po :-B a dla k33l, chyba duża Cola :lol: (jakiś taki kolega niepełnoletni) Big THX
 

k33l  Dołączył: 20 Lut 2010
Ostatnio grałem w Far Cry 2 i muszę powiedzieć że się znudziłem tak przy 60% gry, nic tylko cały czas to samo, pierwszą część wspominam o wiele lepiej i grając w nią na GF4 a potem na GF7300GT oglądałem dwie różne gry :D.
 

gajos007  Dołączył: 19 Cze 2008
opiszon napisał/a:
to STALKER, ale pewnie grałeś ;-)
ja grałem,7 razy pod rząd, ale skończyłem tylko na 6 sposobów...2 razy mi się powtórzyło zakończenie że główny bohater gry oślepł.STALKER (ale dla mnie tylko pierwsza najlepsza jedyna prawdziwa część) to jest po prostu cud miód orzeszki i inne bajery.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Wolf ?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
perl napisał/a:
Wolf ?
ale hardkorowo 3D, czy może ET :-P

zwykły RTC Wolfenstein jakoś mi nie podszedł nigdy
stareńki Wolf 3D to było to
Enemy Teritory to też było to, ale Return To Castle Wolfenstein jakoś nie ;-)

kurcze, tak się zastanawiam w coby tu pogierczyć i się chyba skuszę na FarCry'a bo zawsze za słaby sprzęt do tego miałem (a i podczas 5 letniego okresu pisania pracy magisterskiej :-P ciężko mi było usprawiedliwić sobie korzystanie z kompa w celu gierczenia :-D )
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
ET na necie.... tyle godzin straconych z życia, tyle nocy nie przespanych... ehhhh
 

agrest  Dołączył: 11 Cze 2008
FPP = Q3 :)

rozbudowana fabuła, zaawansowany tryb multiplayer, pójdzie na wszystkim obecnie produkowanym :):):):)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach