allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
Paffcio, nie kojarzę innego, dobrego serwisu w Łodzi przy Piotrkowskiej niż ten spod numeru 85. Potwierdzam to co napisał plwk, serwis nadal działa. Ostatnio uratowali mi dfa 28-105. Zaiszczędziłem 700 zł w porównaniu z tym czego żądała Optotechnika. Polecam! W razie czego mogę być pośrednikiem w oddaniu pacjenta do serwisu, jeśli zaistnieje w Twojej ocenie taka potrzeba ;-)
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Serdeczne dzięki allthatshewants za ofertę pomocy! Zadzwonię do niech w przyszłym tygodniu i zobaczymy, czy w ogóle podejmą się CLA mojego szkła.
 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
Paffcio, zaznaczę tylko, że ja musiałem u tych Panów pojawiać się trzykrotnie i dopiero ostatnim razem udało mi się ich "uprosić" by zajęli się nową technologią. Jak już się wezmą do roboty to mucha nie siada, ale odniosłem wrażenie, że nie zależy im trochę. Także bądź dzielny! :evilsmile:
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Haha :mrgreen: będę dzielny, a przynajmniej postaram się ;-)
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Może zmienili lokalizację. Kiedyś [czyli prawie 40 lat do tyłu] naprawiali mi utopionego Zenka TTL, ale to było na odcinku między Zieloną a "Siódemkami" [klub studencki na Pietrynie 77], wejście w oficynie kamienicy. Wtedy to był ponoć najlepszy serwis w kraju, acz wielkiej konkurencji nie było.
 

SNECZKU  Dołączył: 21 Kwi 2006
Też mam takie odczucia, jak to opisał allthatshewants.
 

magdku  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Cześć:)
Pytanie za 100 punktów: padł mi AF w obiektywie Sigma. Był już kiedyś naprawiany chyba w serwisie Pana Rendaszki ( o ile dobrze pamiętam). Czy ten serwis nadal działa? Ktoś coś wie?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 

magdku  Dołączyła: 20 Kwi 2006
plwk napisał/a:
Działa http://www.foto-service.pl/


Dzięki:)
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Widzę że Pentaxy psują się tylko w odległych okolicach. A czy ktoś się zetknął z serwisem Janusza Lisowskiego na Złotej 23 w Kielcach? W 16-85 przyciął mi się pierścień zooma, zapewne prosta sprawa, ale nie chcę się uczyć na swoich błędach :roll: Do Kielc mogę podjechać, do Łodzi albo Wawy tylko wysyłka - a ja cenię kontakt bezpośredni.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
greentrek, ja osobiście nie, ale na "korex'ie" jest to bardzo polecany zakład.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
A zatem jutro trzeba będzie podjąć próbę kontaktu. Relację zdam.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Pan Janusz Lisowski jest serwisantem starej daty, do aparatów podchodzi z sercem. Jest również świetnym gawędziarzem. Sam serwis jest prowadzony już bardziej hobbystycznie, od środy do piątku. Widziałem tam kilka naprawdę leciwych sprzętów, zasługujących na nowe życie. Mój 16-85 ożył, choć trwało to długo - z mojej winy, nie po drodze mi było do odbioru. Polecam :-B
 

gracek03  Dołączył: 30 Sie 2009
Witam serdecznie , poszukuję dobrego i taniego :mrgreen: serwisu , mam do wyczyszczenia obiektyw Sigma 170-500mm APO. Okolice Wrocławia , Dolny Śląsk.
Jakieś polecenia mile widziane :-D
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Jeśli Zdolny Śląsk to tradycyjnie poszukaj kontaktu z forumowym Grzechotnikiem, być może jest obecnie na PPD.
 

Watanabe  Dołączył: 18 Cze 2012
Witam padł mi AF w FA 77ltd czy w okolicach Katowic jest jakiś serwis który polecicie ?
 

MixerB  Dołączył: 16 Sty 2010
Za greentrek: Grzechotnik?
 

Watanabe  Dołączył: 18 Cze 2012
Do Grzechotnika napisałem, czekam na odzew. Szukam też alternatywy.
 

pgrzes  Dołączył: 09 Gru 2010
Chcę rozeznać naprawę silnika SDM w Pentax DA* 55 mm F1.4.

Kolega @Grzechotnik jest zdania, że czeka mnie naprawa w serwisie centralnym we Francji. Nie mówię nie, jednak nie wiem jak zacząć. Strona ricoh.pl, to jakaś porażka. Nie mam pojęcia gdzie kliknąć by skontaktować się z serwisem. Może ktoś to ostatnio przerabiał?

Może ktoś poleci jakiś inny serwis, w którym wymieniliby silnik SDM?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach