mic_kas  Dołączył: 11 Kwi 2008
Paryż - miejsca mało oklepane.
Hej.

Jak w temacie interesują mnie miejsca które warto zobaczyć, jednak tym razem nie chce oglądać wieży, wiatraków, itd... interesuje mnie coś co warto zobaczyć, a jest nienagłośnione a powalające ;-)

druga sprawa, w Paryżu jest knajpka w której ceny zmieniają się jak na giełdzie papierów - rosną i maleją. zna to ktoś? niestety na www nie mogłem nic znaleźć na ten temat..

 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
mic_kas napisał/a:
wierzy


wieżę rze dobże obejżeć wierzę
 

korniszon  Dołączył: 02 Mar 2012
alkos, oj tam oj tam
chłopak jest wierzący i to jest zakamuflowana informacja, że chce obejrzeć powalający, nienagłośniony kościół :evilsmile: ;-) :-B
 

mic_kas  Dołączył: 11 Kwi 2008
okej okej zadzwonimy do Panów. :evilsmile:
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
kaplica St.Chapelle obok Pałacu Sprawiedliwości - kapitalne witraże (ogromne), Bazylika Sacré-Cœur - fajne wnętrza , niestety ciemno było jak byłem (grudzień, fajnie oświetlona elewacja w nocy.
 
plis  Dołączył: 12 Paź 2011
Jedna uwaga. W Sacré-Cœur nie można robić zdjęć wewnątrz...
Poza tym, według mnie znacznie ciekawszy jest bardzo stary kościół nieopodal. Wchodząc po schodach skręć na samej górze w lewo w stronę uliczek Mont Mart'u. Dosłownie za rogiem znajdziesz kamienny, bardzo surowy kościółek. Nie pamiętam w tej chwili nazwy...
 

mic_kas  Dołączył: 11 Kwi 2008
dzięki chłopacy... ;] mnie najbardziej ta knajpka interesuje na chwilę obecną..
zna ktoś adres gdzie to może być ?
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
mic_kas, przespaceruj się też wzdłuż Kanału Św. Marcina (Saint-Martin). To taki mniej znany Paryż. Jeżeli chodzi o fotki w Sacré-Cœur, to miałem mało przyjemne spotkanie z ochroną, za wykonanie dwóch pstryków ( bez flesza). Co do knajpki to też nie pomogę. Pzdr.
 
plis  Dołączył: 12 Paź 2011
Chodzi o bar Footsie na Rue Daunou...
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Przyłącze się pytaniem do tematu...

We wrześniu moja druga połowa leci do FR i będzie nocowała w hotelu Boissière w Levallois-Perret.

Jakie wtyczki trzeba mieć, żeby nakarmić wygłodniały aparat i telefon? Z tego co znalazłem w sieci mają ten sam standard co my. Prawda to?

Poratujcie, bo grozi mi rokiem bez seksu jeśli nie znajdę odpowiedzi :mrgreen:
 

So Seductive  Dołączył: 14 Cze 2009
Z tego co się orientuję to bynajmniej 3 lata temu były takie same :evilsmile:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
plis, nasze wtyczki pasują bez problemu. Pzdr.
 

pawel_fan  Dołączył: 07 Wrz 2009
W Europie chyba tylko Angole sobie wszystko wymyślili inaczej.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
http://www.travel4u.pl/kr...s.html#napiecie
na tej stronie znajdziecie wszystkie niezbedne informacje dla turystow
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
powalos napisał/a:
plis, nasze wtyczki pasują bez problemu. Pzdr.


Nie wprowadzaj w błąd... Moje nie pasowały :mrgreen:

A ja mam swój przepis na Paryż. Lecę tam, nocuję w małym hoteliku niedaleko Dworca Północnego a potem... łażę po mieście, jeżdżę metrem, fotografuję ludzi, ulice, miejsca. Paryż jest jednym z kilku miast magicznych dla mnie, które mnnie nie odstręczają, tylko przyciągają.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach