MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Darku, wyobrażasz sobie 5-osobową rodzinę, płacącą za wstęp 200zł ( ponoć cena biletów została ustalona na 40 zł), a potem jeszcze drugie 200 za wodę i jedzenie, niczym w restauracji ? :evil:
Dodaj do tego opłatę za parking (dla zamiejscowych) i wyjdzie naprawdę duża suma.

[ Dodano: 2013-08-14, 14:38 ]
ZbyszekB napisał/a:
Robię tak od dość dawna i impreza nadal istnieje


ZbyszkuB, rozumiem bardzo wysokie koszty organizacyjne, wysokie ceny biletów, ale nie akceptuję zdzierstwa za wszelką cenę.
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
Nie wiem czy bym sobie mógł to wyobrazić. :-P Mi dojdzie jeszcze paliwo i fakt że przyjadę też w piątek a może nawet w czwartek. Ludzie wydają często kupę kasy na całkowite bzdury (oceniam subiektywnie) a drastycznie oszczędzają na jedzeniu, ubraniu itp. Wszystko kwestia co kto lubi. ;-)

[ Dodano: 2013-08-14, 14:42 ]
Cytat
ZbyszkuB, rozumiem bardzo wysokie koszty organizacyjne, wysokie ceny biletów, ale nie akceptuję zdzierstwa za wszelką cenę.
Ja też nie akceptuję. Ale jak napisałem wyżej mnie to nie dotyczy z innych względów więc podchodzę do tematu na spokojnie.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
ZbyszekB napisał/a:
przyjadę też w piątek a może nawet w czwartek.
My też będziemy wcześniej. Może jakieś spotkanie?
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
Ijon napisał/a:
My też będziemy wcześniej. Może jakieś spotkanie?
Nie widzę przeciwwskazań. :-)
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Ja dopiero będę w piątek,szczegóły zna Zdano.Przywieźć jedną czy 2 kupy ?
 
KONTESTATOR  Dołączył: 04 Wrz 2012
MarWoj napisał/a:
Darku, wyobrażasz sobie 5-osobową rodzinę, płacącą za wstęp 200zł ( ponoć cena biletów została ustalona na 40 zł), a potem jeszcze drugie 200 za wodę i jedzenie, niczym w restauracji ?
Dodaj do tego opłatę za parking (dla zamiejscowych) i wyjdzie naprawdę duża suma.


Tak to prawda ale dzwoniłem wcześniej do biura prasowego z zamiarem zarezerwowania akredytacji prasowej i zostałem zaatakowany taką ilością dziwnych pytań ,że w końcu zrezygnowałem z rezerwacji . A gdy zapytałem dlaczego takie dziwne pytania na samą rezerwację których wcześniej nigdy nie było to otrzymałem odpowiedź - względy bezpieczeństwa i to samo jest w tym roku z WODĄ . Fabrycznie zakorkowaną wodę w butelkach do 0,5 l możesz wnieść bez żadnego ryzyka także kanapki .
Najgorsze jest to ,że tych najlepszych zespołów akrobacyjnych z Angli i Francji prawdopodobnie nie będzie ;-) . Ja Radomianin w tym roku rezygnuję z zabawy na lotnisku niech bawią się goście przyjezdni . Do mnie przyjeżdża rodzina z Rzeszowa i Wrocławia więc będę miał Air Show w mieszkaniu . Wszystkich sympatyków lotnictwa bez rozróżniania na rodzaj posiadanego aparatu serdecznie pozdrawiam i jeszcze serdeczniej zapraszam do Radomia ,życzę tylko udanych fotek z lotniczymi akcentami w kadrze .
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
KONTESTATOR napisał/a:
Fabrycznie zakorkowaną wodę w butelkach do 0,5 l możesz wnieść bez żadnego ryzyka także kanapki .


W linku DarkaK nie było o tym mowy - albo nieuważnie przeczytałem informację. :roll:

[ Dodano: 2013-08-15, 07:41 ]
Ijon napisał/a:
My też będziemy wcześniej. Może jakieś spotkanie?


Koniecznie. Takie radomskie mini-PPD. :-)
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
MarWoj napisał/a:
KONTESTATOR napisał/a:
Fabrycznie zakorkowaną wodę w butelkach do 0,5 l możesz wnieść bez żadnego ryzyka także kanapki .

W linku DarkaK nie było o tym mowy - albo nieuważnie przeczytałem informację. :roll:
No właśnie. Ja doczytałem że dopuszczalne są napoje w kartonach do 200ml.

MarWoj napisał/a:
Ijon napisał/a:
My też będziemy wcześniej. Może jakieś spotkanie?

Koniecznie. Takie radomskie mini-PPD. :-)

Czytając to:
marfalc napisał/a:
Ja dopiero będę w piątek,szczegóły zna Zdano.Przywieźć jedną czy 2 kupy ?
można sądzić że takie mini=PPD się już organizuje ale to raczej będzie w ograniczonym gronie.
 

em_pe  Dołączył: 07 Wrz 2009
Na oficjalnej stronie pokazów www.airshow.sp.mil.pl/ jest do pobrania plik xls z terminami przylotów i treningów.

To samo, ale w formie zwykłej wiadomości tekstowej zamieszczono na lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne/16-pokazy_i_zawody_lotnicze/48486-air_show_radom_2013_plotki_zyczenia_i_rozmowki-69.html

Według tego dokumentu przyloty zaczynają się w środę.
 

Suzumebachi  Dołączył: 09 Lis 2010
Dzisiaj z Malborka do Mińska Mazowieckiego wyleciało 6x MiG-29 na treningi! :)
 

Lenin  Dołączył: 08 Lut 2007
Trochę dla przypomnienia tego sprzed dwóch lat. Z DA50-200 i K100D







 

DarekK  Dołączył: 05 Lut 2008
Przyloty na Air Show Radom 2013
http://www.echodnia.eu/ap...RSHOW/130829883

[ Dodano: 2013-08-21, 11:39 ]
Informacja o konkursie foto:
http://www.airradom.pl/in...s-fotograficzny
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
Będzie ktoś w czwartek? Jak tylko pogoda nie sprawi psikusa to pojawię się jutro i w piątek też. Gdyby ktoś się chciał spotkać to niech na PW wyśle nr telefonu. :-)

Plan przylotów.
Program na Sobotę.
 

ArekB  Dołączył: 29 Lip 2013
Dzisiaj w wiadomościach radiowych podawali, że UOKiK zainteresował się domniemaną zmową cenową dotyczącą cen napojów na nadchodzącym Air Show.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
W Radomiu niskie chmury i mży. Air Show będzie zdecydowanie "niskich lotów". :evilsmile:

[ Dodano: 2013-08-22, 09:25 ]
ArekB napisał/a:
UOKiK zainteresował się domniemaną zmową cenową dotyczącą cen napojów na nadchodzącym Air Show.


I dobrze. Dlaczego "pazerna baba z Radomia" ma być skazana tylko na wyroby tej jednej firmy. ;-) Choć dla niepoznaki mają być też produkty koki.
 

Suzumebachi  Dołączył: 09 Lis 2010
Był ktoś dzisiaj? Jak wrażenia? Ja wybieram się jutro na treningi, a w trakcie oficjalnego show będę na płycie :->
 

ArekB  Dołączył: 29 Lip 2013
A jak wygląda kwestia bezpieczeństwa na parkingach? macie jakieś doświadczenia z poprzednich lat? Czy obsługa zwraca uwagę na to, kto się kręci przy samochodach? Może ktoś mógłby polecić parking strzeżony w Radomiu - w ludzkiej cenie..
 

Lenin  Dołączył: 08 Lut 2007
Suzumebachi napisał/a:
Był ktoś dzisiaj? Jak wrażenia? Ja wybieram się jutro na treningi, a w trakcie oficjalnego show będę na płycie :->

Ciemno jak w d... u m.... O 18.30 podarowałem sobie, bo zaczęło się robić naprawdę ciemno i ...zimno! Grube wielgachne chmury i ani odrobimy Słońca, gdzieniegdzie odrobinę niebieskiego prawdziwego nieba. Oto efekt:


















[ Dodano: 2013-08-22, 23:07 ]
ArekB napisał/a:
A jak wygląda kwestia bezpieczeństwa na parkingach? macie jakieś doświadczenia z poprzednich lat? Czy obsługa zwraca uwagę na to, kto się kręci przy samochodach? Może ktoś mógłby polecić parking strzeżony w Radomiu - w ludzkiej cenie..


Żaden policjant w te dni w Radomiu nie ma urlopu. Pewnie nawet ściągają z okolicy, ale tego na pewno nie wiem. Dostają absolutnie wszystko, co jest dostępne. Do tego stopnia, że widziałem dwa lata temu auto, trochę stare i nietypowe, z anteną na podstawie magnesowej na dachu. Oczywiście radiostacja to policyjna motorolka. Wewnątrz znajomy bez munduru.

Nie zostawiaj nic na wierzchu, poprzykrywaj, co ciekawsze. To uniwersalna rada.
 

ArekB  Dołączył: 29 Lip 2013
Lenin,
Cytat
Żaden policjant w te dni w Radomiu nie ma urlopu (...)
Ok, dzięki - trochę mnie uspokoiłeś.
Zatem - do zobaczenia jutro :)
 

Lenin  Dołączył: 08 Lut 2007
ArekB napisał/a:
Lenin,
Cytat
Żaden policjant w te dni w Radomiu nie ma urlopu (...)
Ok, dzięki - trochę mnie uspokoiłeś.

Nie ma wolnego, ratuje tylko L4. Nawet w szpitalach lekarze są wyznaczeni, aby w razie konieczności przyjechać.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach