tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Era domowa, zna ktoś?
Właśnie natknołem się na taką reklamę tej ery, szczegóły tu:
http://www.era.pl/index.p...wa§ion=home
ma ktoś? może ktoś używa? wszystko to ładnie wygląda ale gdzie jest haczyk? bo haczyk musi być zawsze? Podpowiedzcie coś warto rezygnować z tepsy?
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
możliwe, że nie ma specjalnego haczyka. z tego co widze to jest to odpowiednik telefonu stacjonarnego bezprzewodowego - w jakiś sposób ograniczany jest teren na którym możesz używać telefonu a operator po prostu korzysta z posiadanej infrastruktury zamiast kłaść kable stąd użycie komórki a nie telefonu z kablem. Przynajmniej tak to rozumiem.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
No w moim pierdziszewie ma podobno działać, a właśnie tepsa coś tam przysłała że zmienia regulamin i jak by co to tylko piszę że nie akceptuje nowego regulaminu i bye bye tpsa. Ciekawi mnie tylko czy naprawdę nie ma jakiegoś haczyka i jak to w praktyce się sprawuje, bo coś np. w TV to ja takiej reklamy nie widziałem, to chyba jakaś nowość jest, a nie chciałbym być królikiem era dośwadczalnym ;-)
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Znajmoy z roboty tez powiedzial zegnaj tepsie i ma toto. To taki prawdziwy telefon stacjonarny bo dziala tylko w zasiegu 1 bts`a czyli jakies 5 km srednicy.
 
KUMM  Dołączył: 26 Kwi 2006
Wygląda na to, że 60 minut wliczone w abonament to nie 3600 sekund ale 20 impulsów po 3 minuty, wynika z tego że można rozmawiać w abonamencie około 60 min. ale równie dobrze może ich być dużo mniej. Przypominają się czasy z początków telefonii komórkowej, kiedy duże znaczenie miała ilość rozpoczętych minut a nie faktycznie wykorzystanych....Proszę mnie poprawić jeśli coś przekreciłem... :roll: :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
KUMM napisał/a:
Wygląda na to, że 60 minut wliczone w abonament to nie 3600 sekund ale 20 impulsów po 3 minuty

Tak więc haczyki zaczynają wypływać :mrgreen: czekam na kolejne spostrzeżenia ;-)
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
widzę że niektórzy nawet kumaci, próbujecie się doszukiwać itd itd

pracowałem w TP SA przez jakiś czas to troszke kumam ;]

musiałbym dokładnie zapoznać się z tym i wtedy mógłbym dać znać

jeśli chodzi o samą ofertę, dobrze by było obejrzeć CAŁY cennik DOKŁADNIE

bo nie sztuka przeczytać to czym oni się reklamują, czyli wielkie "0,35 za 3 minuty" ani tez "ZOBACZ ILE ZYSKUJESZ" bo to bzdura ;]
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tomecki, ja już dawno zrezygnowałem z tepsy.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
ja nigdy nie miałem
ale może rzeczywiście taka Era Domowa to dobra oferta

gorzej, że tomecki chyba zły link wkleił, nie dość że 404, to jeszcze do tego z jakiejś dziwnej domeny :-/
 

szpila  Dołączył: 02 Mar 2010
Pewnie dlatego, że to temat sprzed 6 lat... troszkę się zmieniło ;)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
szpila napisał/a:
Pokaż mi swoje zdjęcia a powiem Ci kim jesteś...


O. Zawsze chciałem, żeby ktoś w końcu coś o mnie powiedział, przez pryzmat moich zdjęć. Przedstawiam jedno zdjęcie, to jest makro.

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Do góry nogami. Tak miało być czy mam odwrócić monitor?
 

Włóczykij  Dołączył: 20 Wrz 2010
Jarek Dabrowski napisał/a:
O. Zawsze chciałem, żeby ktoś w końcu coś o mnie powiedział, przez pryzmat moich zdjęć. Przedstawiam jedno zdjęcie.....


Moim zdaniem źle życzysz pewnej sieci supermarketów.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
plwk napisał/a:
Tak miało być czy mam odwrócić monitor?
Tak miało być.
Jeśli chodzi o odwrócenie monitora, to proponuję ekranem do ściany.
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Włóczykij napisał/a:
Jarek Dabrowski napisał/a:
O. Zawsze chciałem, żeby ktoś w końcu coś o mnie powiedział, przez pryzmat moich zdjęć. Przedstawiam jedno zdjęcie.....


Moim zdaniem źle życzysz pewnej sieci supermarketów.


Eee tam, pokazuje tylko jej drapieżny pazur :-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Dręczysz małe, bezbronne zwierzątka.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach