zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jestem na urlopie....
... udzielam się, zaraz będę sprzątał :-/ i słucham PR3. Grają dzisiaj jak z nut! Miód na moje stare serce ;-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
zorzyk napisał/a:
PR3. Grają dzisiaj jak z nut

Właśnie mi tu za uchem jakaś Trzetrzelewska pitupitu, a ja w pracy i tak do soboty za wyjątkiem czwartku :-/
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Ja również mam dłuższy łikend. Trzy dni urlopu, w poniedziałek szkolenie i dopiero we wtorek to na p... praca. Trójka rzeczywiście gra dzisiaj jak nieTrójka ;-)
Jednak najbardziej mnie cieszy prognoza pogody na sobotę - wybieram się do Zakopanego, hej.

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Enzo napisał/a:
Trójka rzeczywiście gra dzisiaj jak nieTrójka

...ale jakby wrócili do starych wzorców (w ogólności).
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Cieszy mnie powrót Manna w godzinach ogólnej słuchalności. Piątkowy ranek jest z tym gościem wyjątkowo przyjemny. Chociaż poranki z Wałkuskim są/były nie do przebicia. I wreszcie można posłuchać dłuższych utworów.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Enzo napisał/a:
Cieszy mnie powrót Manna w godzinach ogólnej słuchalności. Piątkowy ranek jest z tym gościem wyjątkowo przyjemny. Chociaż poranki z Wałkuskim są/były nie do przebicia. I wreszcie można posłuchać dłuższych utworów.


Bardzo mi się podoba Rock & Roll Historia Powszechna . Teraz już nagrywam, ale pierwszych 10 lat mi umknęło :evil: (ciekawe, że to moja żona zapytała kiedyś, czemu nie nagrywam?... 8-) )
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
zorzyk napisał/a:
Teraz już nagrywam
Przemówienia Gomułki?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Cale audycje nagruwam, w tym przemówienia. Będzie jak znalazł w przyszłości, jak będe opowiadał potomnym, co to były za czasy...
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
zorzyk napisał/a:
Będzie jak znalazł w przyszłości, jak będe opowiadał potomnym
No tak, bo bez nagrań będą myśleli, że pradziadkowi się całkiem popie..... :mrgreen:
 

jojoko  Dołączył: 29 Mar 2007
z tego co wiem to Trojka wydaje płyty z tym, tylko nie wiem czy jest to w takiej konwencji jak w radio - znaczy sie z przemówieniami

PS.
Albo mi sie z czym innym popierniczyło

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach