Kfan  Dołączył: 02 Mar 2007
jungli napisał/a:
Na prawde boleje, ze toto nie ma starej matrycy, ech...
Kfan,
potestuj xs1 na prawde fajny aparat

pozdroofka


Testy to ja zostawiam serwisom.
Pod moje wymagania i potrzeby podpasował LX7 tylko muszę jeszcze dokupic wizjerek bo w słońcu nie ma jak komfortowo kadrować.
Poza tym wszystko gra i buczy, optyka i AF wymiata, co jasność to jasność więc na XS1 bawet nie spojrzę bo już pierwszy rzut oka na przednią soczewkę i wszystko wiem tzn "ciemność widzę".

Matrycę z X20 do LX7 bym włożył i byłby super kompakcik.
 
jungli
[Usunięty]
Przesadzasz, ja na ten przyklad XS1 oblecialem sopot festival na iso 1600, dalo rade, no i ma 24mm i dobre 300mm przyjemne 600:)

ale,

chcialbym miec duet x10 i xs1, bo wbrew pozorom sie fajnie uzupelniaja te aparaciki

pozdroofka

ps
nie smiece w temacie, milego uzywania x20 wszystkim zycze!
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Dla zainteresowanych poniżej jest wywiad z Makoto Oishi konstruktorem między innymi X20
http://www.fotopolis.pl/i...em-makoto-oishi
 
Kfan  Dołączył: 02 Mar 2007
jungli napisał/a:
Przesadzasz, ja na ten przyklad XS1 oblecialem sopot festival na iso 1600, dalo rade, no i ma 24mm i dobre 300mm przyjemne 600:)

ale,

chcialbym miec duet x10 i xs1, bo wbrew pozorom sie fajnie uzupelniaja te aparaciki

pozdroofka

ps
nie smiece w temacie, milego uzywania x20 wszystkim zycze!


Sorry pomieszały mi się modele - myślałem że o XF1 piszesz też kompakcik co ma 25 mm i krótki zoom.
X-S1 to kobyła nie dla mnie.
W uzupełnieniu tele mam właśnie NX10 z 50-200 (czyli 300) - dłuższego nie potrzebuję.
Ale generalnie lubię megazoomy taki FZ200 też by mi pasił.
 
jungli
[Usunięty]
A ja na odwrot nie jestem fanech hipernapedow:)
ale wyjatkowo xs1 jest bardzo fajnym aparatem, serducho ma zdrowe, a i szkielko mnie zadziwilo.

Problem tego aparatu, brak docenienia przez uzytkownikow, to to, ze fuji spalilo go na starcie.
Drogi, duzy, brzydki, zerowe przelozenie na sprzedaz, wszyscy rzucili sie na x10.
Zas jak go od fuji dostalem do testow, to sie zakochalem, okazalo sie, ze to kawalek porzadnego aparatu do wszystkiego, moge pojsc na kompromis z jego wielkoscia, bo obrazki daje bardzo ladne.

pozdrowionka
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
A ja się na prezentacji w Łodzi pobawiłem x20 i byłem zaszokowany świetną jakością na niskich czułościach. Miałbym problem, żeby to od lustrzanki odróżnić...

Co do szybkości działania też zastrzeżeń żadnych, świetny aparat.
 
Kfan  Dołączył: 02 Mar 2007
triger napisał/a:
A ja się na prezentacji w Łodzi pobawiłem x20 i byłem zaszokowany świetną jakością na niskich czułościach. Miałbym problem, żeby to od lustrzanki odróżnić...

Co do szybkości działania też zastrzeżeń żadnych, świetny aparat.


Na niskich czułościach to już jest problem odróżnić zdjęcia z LX-7 od lustzrankowych oczywiście trzeba pamiętać że to tylko 10 MP.
Niemniej porównuję te same kadry i trzeba naprawdę dobrego szkła do lustzranki żeby dało radę zwłaszcza na skrajach.
Kompakty poszły mocno do przodu.
 
odyseusz  Dołączył: 21 Kwi 2006
espresso napisał/a:
Parę rożnych pstryków do obejrzenia. Wszystko JPG prosto z puszki.

No i już jestem przekonany że chcę ten x20. Bardzo fajne zdjęcia.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach