baksiq  Dołączył: 15 Maj 2006
  Szczęśliwy posiadacz kadyszki
Witam szanownych Forumowiczów i Forumowiczki!

Chciałem się z Wami podzielić radosną nowiną, na pewno dla mnie. Otóż już od jakiegoś czasu jestem posiadaczem znakomitego aparatu fotograficznego Pentax K10D nabytego drogą kupna, z kitem. Nie miałem zbyt wiele czasu na focenie ale kilka fajnych ujęć udało mi się już ustrzelić. Jak znajdę trochę przestrzeni internetowej to podzielę się swoimi osiągnięciami.

Temat znajomości marki PENTAX wśród naszego społeczeństwa wałkowany był już na łamach forum wiele razy, jednakże chciałbym przytoczyć dość zabawną sytuację, jaka wiązała się z zakupem mojego przecudownego sprzętu fotograficznego :) Otóż nabyłem ów nowy obiekt mojego kultu na raty w jednym ze sklepów internetowych. Nie będę tutaj podawał który to sklep i jaki system ratalny, żeby nie zostać posądzony o kryptoreklamę (lub pomówienia, ale nie uprzedzajmy faktów).

Po dokonaniu wszelkich formalności z niecierpliwością ozekiwałem na potwierdzenie przyznania kredytu. W końcu zadzwoniła do mnie przemiła pani oświadczając, że wszystko jest jak najbardziej w porządku i kredyt zostanie przyznany. Pani miała tylko jedno pytanie. Cytuję:

powoli składając literki "PENTAX K10D, tak? Może mi pan powiedzieć co to jest?"

Oczywiście z największą przyjemnością udzieliłem przemiłej pani wszelkich informacji.

W sumie to nie ma tutaj nic zabawnego ani wyjątkowego. Najciekawsza rzecz jednak znalazła się w umowie kredytowej. Otórz po otrzymaniu niecierpliwie wyczekiwanego aparaciku i wszelkich dokumentów okazało się, że umowa kredytowa dotyczy aparatu fotograficznego PANTEX !! :mrgreen:

:-B :-B :-B dla pani wypisującej umowę!

Przez krótki moment nawet zastanawiałem się czy spłacać ten kredyt. W końcu nic takiego nie posiadam :evilsmile: Jednakże jako porządny obywatel szybko tej myśli się pozbyłem.

Pozdrawiam wszystkich klapnięciem lustra!
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
baksiq napisał/a:
Otórz po otrzymaniu niecierpliwie wyczekiwanego aparaciku i wszelkich dokumentów okazało się, że umowa kredytowa dotyczy aparatu fotograficznego PANTEX !! :mrgreen:

Ciesz się, że nie TAMPAX :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Witaj na forum baksiq...

Pozdrówka
Marucha
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
baksiq, gratki. Gdybym sam tej puszki nie mial to bym cie shejtowal. A tak to ci tylko powiem, ze kupiles swietna puszke. I bedziesz zadowolony.
 
baksiq  Dołączył: 15 Maj 2006
Dzięki asklop!!

Ja nie będę zadowolony, ja już jestem! :mrgreen: Miałem tylko nieprzyjemne wrażenia po pierwszych próbach z manualem. Jednak nie poddałem się i kolejne próby utwierdziły mnie, że dokonałem najlepszego wyboru :-B
 

kafciok  Dołączył: 24 Lut 2007
marucha napisał/a:
Ciesz się, że nie TAMPAX :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


marucha, O tym samym pomyślałem :mrgreen:
baksiq, witaj :-)
asklop, Ty z tym hejtowaniem uważaj ;-) Ja mam tylko kita (na razieeee), a Ty... cyt cyt cyt ;-)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Witaj! wielu radosnych chwil i udanych zdjec z nowym nabytkiem :-) I szykuj sie na nadchodzace plenery, zeby byla pelnia szczescia :mrgreen:
 

mirr  Dołączył: 20 Kwi 2007
a ja wczoraj zamowilem via internet k10D z dodatkowa bateria i futeralem... i czekam teraz z niecierpliwoscia kiedy pojawi sie na moim poboxie ;)

http://www.buydig.com/sho...?sku=PKK10D1855
 
Piotr G. Dołączył: 05 Maj 2006
Gratulacje!!! Pewnie wkrótce dołączą następni, ale cicho, sza..żeby nie zapeszać.Udanych klapnięć tym lustrem i pozdrawiwm.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
baksiq, I HATE YOU! :mrgreen: i uważaj na promieniowanie przenikliwe
baksiq napisał/a:
PANTEX
To taka firma, produkująca broń jądrową. ;-)
http://en.wikipedia.org/wiki/Pantex
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
uzytkownikow K10d przybywa. Niedlugo to bedzie narodowy korpus. Och jakze Pentax niedocenie tego naszego polskiego rynku.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
emigrant napisał/a:
To taka firma, produkująca broń jądrową.
To pewnie w firmware 4.31 dodadzą opcje odpalania. 8-)

Wybór słuszny? No nie wiem, będziesz musiał dostosować się do klimatu tego forum. :-P
 
baksiq  Dołączył: 15 Maj 2006
emigrant nie sądziłem, ze zostanę tak szybko shejtowany na forum :mrgreen:

Gwiazdor co do klimatu to odpowiada mi jak najbardziej :-D Forum czytuję mniej lub bardziej regularnie od ponad roku i nie raz uśmiałem się do łez. Oczywiście dzieki Wam popełniłem zakupu kadyszki :-B :-B
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
baksiq napisał/a:
Forum czytuję mniej lub bardziej regularnie od ponad roku i nie raz uśmiałem się do łez. Oczywiście dzieki Wam popełniłem zakupu kadyszki


i dopiero teraz odkryles w sobie pisarski talent :?:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
baksiq napisał/a:
umowa kredytowa dotyczy aparatu fotograficznego PANTEX !
baksiq napisał/a:
Przez krótki moment nawet zastanawiałem się czy spłacać ten kredyt.
emigrant napisał/a:
PANTEX
To taka firma, produkująca broń jądrową.

:shock: wymiksuj się z tego kredytu i to szybko, bo jak się staniemy potęgą nuklearną, zaczniemy rozszczepiać atomy, wypalać, strzelać etc. to w końcu ktoś w ten kosmos poleci ;-)
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
nie rozumiem dlaczego kupujecie to K10 jak K100 robi lepsze zdjęcia :mrgreen:
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Robert, a trzymales obie puszki w lapkach?
poza tym gdyby jedynym czynnikiem decydujacym o zakupie byla jakosc fotek ta raczej pewnie inne sprzety bysmy kupowali.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
ojej, ja tylko żartowałem :-(
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Robert napisał/a:
ojej, ja tylko żartowałem


wiec lepiej tak nie zartuj :mrgreen: , bo cie 50 przynajmniej posiadaczy K10d zbanuje i zasypie spamem.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
myślałem, że tak to tylko Canonierzy reagują :-P
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Robert napisał/a:
myślałem, że tak to tylko Canonierzy reagują

nie przejmuj się, teraz asklop żartował

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach