dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Obciachowa muzyka, ktora lubice
Ja na przyklad uwielbiam
- New Radicals (mam nawet plyte)
- Wczesna i pozna Madonna (Ray of Light)
- Wczesny Jackson
- Boys - Jestes Szalona
- Britnej - Hit Me Babe (wersja Travisa mi uswiadomila, ze to dobra piosenka po prostu jest)
- Guns'n'Roses - Sweet Child of Mine
- i jeszcze pare innych perelek ;-)

dz.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dzerry, ile to wino trzyma? ;-)

Stachursky - Dziś jesteś ze mną (czy jakos tak...)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Stachursky - Dziś jesteś ze mną (czy jakos tak...)

Jarek, wlasnie, zapomnialem o Stachurskym. Mam do tego goscia mega szacunek. On nigdy, przenigdy nie spiewa z playbacku. Granie na zywo sprawia mu ogromna frajde, ma naprawde niezly zespol, a do tego jest rasowym showmanem. Polski Elvis. Naprawde cenie tego goscia. Playback mnie naprawde mega wkurza, dlatego to dosc skrupulatnie sledze. Jak na razie, jedynie Myslovitz i Stachursky nigdy na moich oczach nie wystapili z playbacku. Szacun!

dz.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
niedawno Piotr pisał, żeby odchudzić dział Hyde Park... :roll:
w takim tempie dziwnych wątków się tu pojawiających - nie mam szans odchudzić [chyba, że siebie, od klikania myszką :oops: ]
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tatu (ale tylko po rosyjsku) - zwłaszcza druga płyta.
 

bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
dzerry, do Stachurskyego mam szacunek, bo nie oszczedza na zespole - ma nawet sekcje deta, dla mnie ten gosc to prawdziwy fachman
tref, mozesz byc pierwszym naukowo odkrytym osobnikiem co to od klikania schudnie ;-)
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
bosmanzbryzy napisał/a:
tref, mozesz byc pierwszym naukowo odkrytym osobnikiem co to od klikania schudnie
Naszła mnie taka myśl, żeby opatentować mysz, która pozwoli na zachowanie dobrej formy fizycznej, a nawet przyrost masy mięśniowej. A może już ktoś wcześniej na to wpadł :roll:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Britnej - Hit Me Babe (wersja Travisa mi uswiadomila, ze to dobra piosenka po prostu jest)

dzerry, britnej ma świetnych producentów (to w tym przypadku znaczy po prostu twórców muzy) - The Neptunes. Oni są po prostu tak dobrzy, że potrafią pisać namber łany nawet dla tak obciachowej gwiazdki jak ona :-) Więc nie ma się czego wstydzić tak naprawdę ;-)
Cytat
Wczesny Jackson

Obciachowy? Veto! To muzyczny był geniusz, nieważne, co się z nim potem porobiło. Jego kawałki z lat 80-tych to jedne z lepszych produkcji tego czasu.

Guns'n'Roses i Madonna też zbytnim obciachem bym nie nazwał :-)

Ale, żeby Ci zrobić przyjemność, to "jesteś szalona" jest obciachowa za te wszystkie razem wzięte ;-)
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
dzerry, Co do tematu, to wcześni Beatlesi :evilsmile: 'Love me do' :mrgreen:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Z obciachowych (umiarkowanie), to ja lubię czasem z dwóch biegunów pojechać:

- ekstremalny metal czasem jest właśnie obciachowy - np Dimmu Borgir. Jakieś sentezatory, orkiestry, chóry anielskie i do tego Zwierzak na garach i Ciasteczkowy Potwór na wokalu. Jest to taki obciach w stylu Horrorów klasy D - tzn dawkowany umiejętnie sprawia mi czasem frajdę :-) Dla równowagi powiem, że jest też ekstremalny metal, który nie jest obciachowy.

- czasem bawi mnie obciachowe techno, tzw "wiechno". Ale nie dance, nie znoszę, raczej coś ala stary rave, hardcore z lat 90-tych itp np była taka kapela "Technohead", o ile nie pomyliłem nazwy - rewelacyjnie głupawe :-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Modern talking
Brodka
Muzyka arabska [prawie jak w reklamie KitKatu] - mówię wam jakie to fajne!
Shakira -Hip don't lies

Różne polskie przeboje - uwielbiam śpiewać w aucie, no i lecę po kolei jakieś "Agnieszka" Łzy, "Zatańcz ze mną" - Bartosiewicz, "Antidotum" Kowalska, " Just Like a pill" Pink, Budkę Suflera, Myslovitz, "Żałuję" Flinty.

I wiele więcej - pewnie dopiszę jak sobie przypomnę ;-)

emigrant napisał/a:
Naszła mnie taka myśl, żeby opatentować mysz, która pozwoli na zachowanie dobrej formy fizycznej, a nawet przyrost masy mięśniowej


Powinna byc dwuręczna, żeby przyrost masy był symetryczny :-)
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
"Dżem w operze" cz.1 - fajna akustycznie plyta... ale teksty czasem obciachowe.
No i .. "Na ludowo" Brathanki.... Swietne :mrgreen:
 
danpe_
[Usunięty]
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
emigrant napisał/a:
Naszła mnie taka myśl, żeby opatentować mysz, która pozwoli na zachowanie dobrej formy fizycznej, a nawet przyrost masy mięśniowej. A może już ktoś wcześniej na to wpadł
niestety, chyba, że mysz będzie dwuręczna, bo inaczej moja asymetryczność powiększyłaby się do nieznośnych rozmiarów :-P
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Tatu (ale tylko po rosyjsku)

nas nie dogoniat :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Się śmiej Tomecki - ale teledysk do tego kawałka mnie powala. Prostota formy, ale za to jaka wymowa! I to nawiązanie do Uciekającego pociągu Konczałowskiego...
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
tomecki napisał/a:
nas nie dogoniat


ja suszła sama ;-)

dz.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Się śmiej Tomecki

To był śmiech radości, a na usprawiedliwienie podam że mnie się to też podoba :oops:
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
mygosia, tref,
mygosia napisał/a:
Powinna byc dwuręczna, żeby przyrost masy był symetryczny
Oczywiście! Mało tego, dwuręczna, dwunożna i z ławeczką. Króto mówiąc taki atlas podłączany pod USB. Więcej szczegółów nie podaję, bo ktoś mnie ubiegnie.
dzerry napisał/a:
ja suszła sama
Я сошла с ума. Ja soszła s uma. ум - rozum. Сойти с ума - odejść od zmysłów, zwariować.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
emigrant napisał/a:
ум - rozum
Albo delfin.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach