cezarc  Dołączył: 21 Sie 2006
  Coś mnie trafi zaraz
Witam, czy zdarza Wam się pisać jakiś dłuższy post, potam kliknąć Podgląd lub Wyślij, a tu: Zaloguj się, po czym ślicznie treść postu szlag trafia?
Przed chwilą napisałem się jak durny, żeby opisać możliwie dokładnie sprzęt do Giełdy i oczywiście w cholerę wszystko poszło.
Wcześniej też kilka postów w ten sposób mi wcięło. Oczywiście zapał mi przeszedł i drugi raz tego samego już mi się nie chciało pisać.
Jedyny sposób to CTRL-C po napisaniu i CTRL-V jak wetnie treść.
W każdym razie dość to irytujące.
Musiałem się wyżalić :-x
 
danpe_
[Usunięty]
Zaraz to duża bakteria. To tak żebytś wiedział co Cie trafi :-P

Mnie się nie zdażyło, musiałeś długo pisać i zadziałało automatyczne wylogowewowywanie.
 
cezarc  Dołączył: 21 Sie 2006
No właśnie, ale jeśli chcę coś napisać, a to u mnie duży wysiłek, bo wolę czytać niż pisać, do tego zawsze 5 razy się zastanowię, czy dobrze napisałem, sprawdzam ew. literówki, a do tego jeszcze coś/ktoś mi przerywa, to czas ucieka szybko.
No i czasem o ten ułamek sekundy za późno sobie przypominam, że lepiej było zapamiętać tekst przed kliknięciem.
Teraz znowu będę musiał się długo zbierać, zanim wystawię sprzęt do sprzedaży.
CTRL-A, CTRL-C, CTRl-V
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Mnie się też to kiedyś zdarzało, ale tylko wówczas gdy wchodziłem poprzez pentaxclub. Nigdy gdy logowałem sie poprzez pentax. org
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Gdy mi się tak zdarzy (na przykład coś mnie oderwie od pisania) to po zobaczeniu ekranu z logowaniem robię w przeglądarce 'wstecz' kopiuję, potem robię znowu wyślij - pojawia się ponownie monit o logowanie, loguję się, wklejam i wtedy już naprawdę wysyłam. Trochę to skomplikowanie brzmi ale w rzeczywistości to parę kliknięć a najważniejsze, że odzyskuję to co napisałem.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Maciek, masz firefoxa? hehe dobry soft.
cezarc, było juz wiele razy, zaraz zamknę wątek, żeby nie powielać.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Sorry, ale ten tmeat był już chyba poruszany, a kto wie, czy nie wyjaśniony. Jak zasugerował Powalos, jest to chyba związane z adresem strony, z której się logujesz. Osobiście loguję się ze strony gorącecycuszki.pl i nie mam problemu z wylogowaniem.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Mnie tam się często zdaża napisać długi post, przeczytać, po czym stwierdzić, że jest bez sensu i go nie wysłać. A w opisywanej sytuacji, jeśli się nie skopiowało treści, czasem wystarczy po prostu dać "wróć" w przeglądarce i tekst tam jest. :-)
 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
mi sie tez tak dzialo dopuki nie zainstalowalem opery. teraz zawsze po cofnij mam to co napisalem. Polecam
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref napisał/a:
Maciek, masz firefoxa?

Aha :) A kiedys chyba sie wyswietlalo z czego ktos pisal?
 
cezarc  Dołączył: 21 Sie 2006
To już na zakończenie, skoro wszystko już było (jak rzekł Ben Akiba). Wstecz nie pomógł, a napisałem głównie po to, żeby wyrazić swoją irytację. W końcu to Hyde Park (a nie obraziłem Królowej).
Aha, używam Maxthona i zwykle cofnięcie pomaga

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach