potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Myślałem o tym, z pewnych względów miałem pieniądze extra, które chciałem na wakacje w kamerze przeznaczyć, ale ceny zwariowały wynajmu, więc poszedłem w stronę hotelu z basenem.
Może kiedyś...
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
To prawda, ceny kamperow i przyczep są absurdalne. Wszystkiemu winien cov. W tym roku pomagałem mojemu serdecznymi przyjacielowi kupic kampera. Generalnie dramat Jeśli chodzi o cenę do jakości. Gdybyś kiedyś chciał kupić czy przyczepe kempingowa czy kampera napisz bo łatwo przyfrajerzyc. Podpowiem gdzie Patrzeć i jak sprawdzić.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
M.K, super. Na emeryturze też tak sobie pojeżdżę.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
M.K, dziękuje, będę pamiętał.
Przez moje kobiety, wybór najlepszy byłby kamper. Ale dziś po śledzeniu różnych , relacji, vlogów, doszedłem do wniosku, że najlepsza byłaby przyczepa. Podjechać, zostawić i można autem gdzieś dalej pojechać, zwiedzać, na zakupy itp. Tylko nie do mojego obecnego auta, bo co innego jazda 1,0 z rodziną, a co innego ciągnąć przyczepę. Na razie zacznę zbierać :-D
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
White, życie płynie bardzo szybko. :) Pewno o tym wiesz.

potraff, kamper jest świetny do objazdowki. Czyli wsiadasz i zwiedzasz świat.
Na wakacje na polu czy na dziko przyczepa jest lepsza. Tak jak piszesz - zostawisz ja i jesteś osobówka coś zwiedzić.
1.0 motor to nie jest motor do ciągnięcia. Czytałem ostatnie Twoje i kolegów wypowiedzi o różnych bolączkach aut z turbinami. Że nisko nie lubią itd. ja w Saabie jadę 80-85 i mam 5 bieg i 1800 obrotów. To jest motor z turbina. Ogólnie uważam, że Saab z motorem b235 wyprzedził konkurencję o 15-20 lat. Nie boli go to że ma niskie obroty i ciągnie dodatkowe 1,5t.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach